Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

За връщането мога да ви взема със сигурност - в Младост 1 ми е квартирата , но за отиването до там - 19.30 , но къде като място от Студентски град ?GSM - 0884 170 463 - коко /Николай/.

Ееее колега супер, а иначе аз съм 3ти блок, до Шел-а на ГМ Димитров, друг ориентир Картинга. То въпроса беше да знам, че ще има човек за наобратно, ако трябва и с градския ще дойда само да разбера точното място. Иначе аз мога към 22:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ок - сребриста 6-та хеч , СА 3940 - ще бъде на шела на Г.М. Димитров в 19.30 часа днес - 27.07.2010г.Лесно се познавам - с брада съм ...За тръгването - срещата е в 20.00 часа . За връщането - ще съм там може би до 22.30 - 23.00 часа ....

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок - сребриста 6-та хеч , СА 3940 - ще бъде на шела на Г.М. Димитров в 19.30 часа днес - 27.07.2010г.Лесно се познавам - с брада съм ...За тръгването - срещата е в 20.00 часа . За връщането - ще съм там може би до 22.30 - 23.00 часа ....

Няма да мога така, за връщането може и да помисля. Но съм на работа до 20:00. Аз ще мога да ида към 22:00. Но мерси все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц тц тц.... Модератрския екип - спамери на воля, а пък за останалите не коментирам... как нямам сега права да ви ушия по едни 10% на сичките пиеници и пържоладжии... :cool: Айде довечера на по една греяна ракия да ви видя строени всичките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, кой ще ме докара за да пием?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се докарай, пък кой ще те прибира е друг въпрос :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисля, че ще я уцеля, аз си мислех за едно друго еко и щях да ида едно 1-2 км по-нагоре. Не съм идвал просто и съм леко притеснен, не познавам никого.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко , като се появиш питай за момчето с хондата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич , аз тръгвам за срещата от Студентски към 22:00 , мога да те закарам.После ще се прибирам към Младост , за връщане не ме търси :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц тц тц.... Модератрския екип - спамери на воля, а пък за останалите не коментирам... как нямам сега права да ви ушия по едни 10% на сичките пиеници и пържоладжии... :D Айде довечера на по една греяна ракия да ви видя строени всичките :D

Айде народееее, Мори шъ черпи ракия с боза ( a.k.a Бейлиззз фром Пеуник) :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за снощи колеги. Беше приятна среща, радвам се, че се запознах с някои от вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то това всичко много хубаво , ама това снощи не беше ли нисанска среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе то това всичко много хубаво , ама това снощи не беше ли нисанска среща ;)

Каза човека, който има нисан, но не го кара, а се вози с някакво си купе хонда Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се оправдавай! Другия път да си с бегачката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 седмични съм там. Малко морето ме зове. Ма чак бегачка, откакто и слагах ел. стъклата и викахме червения метеорит(с възможност с 1 бутон да се запалиш вътре).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я се засрамете, никой не е повдигнал темата още, а кое време стана..Айде народе, време е за седмична :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я се засрамете, никой не е повдигнал темата още, а кое време стана..Айде народе, време е за седмична :)

Само ако черпиш с греяна рЪкия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш, да пиеш и за мен една че пак пропускам... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 2ма младежа дето си направиха мини среща на една съседна маса - стояха си двамата и накрая си тръгнаха, да си признаят кои са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 2ма младежа дето си направиха мини среща на една съседна маса - стояха си двамата и накрая си тръгнаха, да си признаят кои са.

Единият бях аз. Доидохме късно и нямаше места пък и никои не познаваме. :cool: Редактирано от maniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия бях аз! :cool: Другия път повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе! Той Краси си беше облякъл тениската с надпис Национална Среща 2010 ОРГАНИЗАТОР за да се вижда къде сме ;) А за познаването - ми то отначало никой никого не познава, ама няма страшно :( Досега колеги не сме консумирали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е момчета, по-смело, и аз съм нова и не са ме консумирали! :offtopic::bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко двусмислено това с консумирането... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко двусмислено това с консумирането... :offtopic:

двусмислено за хората с "мръсно" подсъзнание :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Марто - bs няма мръсно подсъзнание и задни мисли ......... а за новите няма страшно още не сме изяли никой ... :offtopic:А Jazzy никога не е късно ....... да те консумираме :bg::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те пичовете сигурно са объркали ,щото и некви нисански сбирки има по същото време и на същото място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувството ми за хумор изведнъж се изпари. Саарон внимавай, че ще изплашиш всички нови мацки, които се канят да дойдат на седмичната..

Редактирано от Jazzy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убихте на момиченцето чувството за хумор... ;) Наплашихте я и сега няма да дойде на следващата седмична.... лоши хора :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах , какво занчи консумиране ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати хората сте. Писах консумирам, за да е по-културно, а не ям, и вие веднага...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Добра среща беше, имаше доста хора.. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да само дето нямаше "горски вицове".Така и не чух продължението на приключенията на Генади в "Марая".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:beer:

Чувството ми за хумор изведнъж се изпари. Саарон внимавай, че ще изплашиш всички нови мацки, които се канят да дойдат на седмичната..

Мисля ,че ще си промениш мнението ,ако се сетиш кой съм ;) ..... ама пък знае ли човек може и да съм страшен от страни. А мацките които карат хонда ,не са толкова страхливи май ?! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами чувал съм , че куче , което лае - не хапе ... :sayjin: То само предупреждава , че се страхува и съществува ... Опитайте да схващате и оценявате само идеята , стояща зад думите - думите изразяват само конкретният опит / като вариант за постъпване или измъкване от ситуация/ за да ви е по-лесно в общуването ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха , споко , аз само масло консумирам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значение на думата консумирам

консумираш, несв. и св.; какво. Използвам изразходвам, потребявам.

същ. консумиране, ср.

 

 

Цък тук за тълковен речник

 

П.С. Там на срещата освен безалкохолни, полубезалкохолни (разбирай бира) и нещо от скарата не се консумира :):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останалите неща се употребяват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...