Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

Благодаря за отговора това имах впредвид да се каже до кой номер са изпраени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 191 номер заявка са разпратени по градовете. Разпратени са тези, които пише "изпратени", останалите се получават на място, както са попълнили във формата за записване. Стикерите за София са при Красен(Al Capone).

Колега,Аз съм заявил участие на 16.06.2011 (Четвъртък),ти предполагам си пратил стикерите за София преди тази дата. Нямам идея кой номер ми е заявката,тъй като сме на палатки близо до пистата.Ще помоля ако е възможно да ги пратиш до София по ЕКОНТ за моя сметка.Колеги, ако още някой друг чака стикери мога аз да ги получа и да ги донеса във Вторник на седмичната.Колега kytila - ето адрес за доставка.гр. Софияжк.Младост 4, Бизнес Парк София, офис ЕконтПолучател: Радко Хариев Кайлитскител: 0887 688 991

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

До 191 номер заявка са разпратени по градовете. Разпратени са тези, които пише "изпратени", останалите се получават на място, както са попълнили във формата за записване. Стикерите за София са при Красен(Al Capone).

 

Колега,

Аз съм заявил участие на 16.06.2011 (Четвъртък),ти предполагам си пратил стикерите за София преди тази дата. Нямам идея кой номер ми е заявката,тъй като сме на палатки близо до пистата.Ще помоля ако е възможно да ги пратиш до София по ЕКОНТ за моя сметка.

 

Колеги, ако още някой друг чака стикери мога аз да ги получа и да ги донеса във Вторник на седмичната.

 

Колега kytila - ето адрес за доставка.

 

гр. София

жк.Младост 4, Бизнес Парк София, офис Еконт

 

Получател: Радко Хариев Кайлитски

тел: 0887 688 991

 

Разбрахме се с колегата kytila да прати стикерите на адреса който съм посочил.

Моля колеги, които са с номер след 191 и искат да си получат стикерите на седмичната среща да пишат тук номерата на заявката

Редактирано от Radko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на работа до 20:30, тоест към 21:00 ще съм на ЕКОто. Изчакайте ме да си получа стикера, че сън не ме лови. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, стоим поне до 23.00 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих искал да си получа стикерите утре на седмичната среща. Номера на заявката ми е 198 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих искал да си получа стикерите утре на седмичната среща. Номера на заявката ми е 198 :)

Колега,Мисля,че е късно.Ако искаш свържи се с колегата "kytila" и го помоли да ти ги прати на адрес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер Краси(АЛКапоне)ще Ви донесе стикерите :)ДОВИЖДАНЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще идвате ли в тая жега бе мада факъри ...

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес ако дойда към 21:30ч. ще има ли кой да ми даде лепенка "Honda Fan Club"? :rolleyes:

Ако беше дошла можеше и да се намери :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой като не и е казал и тя не дойде :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като не отговаряте много ясно, че няма да дойда.От къде да знам че сте там!Не съм идвала по срещи от 1година... ;)ПОЗДРАВИ

Редактирано от Мария Илиева
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние всяка седмица сме там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска да не ме отритнете :unsure: Майна гадна на софийска среща :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па дойдох 1 път кат си купих колата и тва е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-накрая си купих колата мечта - вече съм горда собственичка на Хонда Елемент, която събира трите ми деца и най-прекрасното куче на света - лабрадора Аспен. :rolleyes: Преминавам от клуба на Мерцедес в клуба на Хонда феновете - как звучи само :lol: ама е истина.Имам Елемента само от няколко дни, а вече я обожавам, дори се разходих до морето от кеф и мерак.Сега чета форума и разглеждам сайта - виждам, че съм изпуснала днешната т.е. вече вчерашната среща - дано другият вторник съм свободна и ще дойда да се запозная със съфорумците-фенове, а и имам милион въпроса и като повечето жени се шашкам от липсата на отговори. За сега - поздрави на всички Хонда фенове - да се множим, да си помагаме и да ни е безаварийно карането.

Редактирано от gloristo
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и добре дошла в клуба. Много интересен избор на автомобил. Ела на месечната ни среща да се изфукаш. Пък и за нас ще представлява интерес да разгледаме колата ти, която си е голяма рядкост. ;) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gloristo-Заповядай на месечната ни среща :cool: Ще ни е приятно да се запознаем и да ни покажеш бижуто си ;) ето линк към темата;http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=64205

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера имаше среща, имаше и стикери :D ...ама свършиха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва:И аз бях там, и аз си взех стикер :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз се изненадах как толкова много стикери свършиха така бързо! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да свършиха я! Че ми приватизираха единия тъмен :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, аз съм нов във форума, така де, регистриран преди време, активен от скоро. Със захлас чета всяка тема тук и се кефя страшно много. Евала, че има такива фенове. Много ми се иска да присъствам на някоя среща, за да видя кое накъде е.Имам един въпрос, срещите на ЕКО-то (не съм сигурен дали е само едно ЕКО ан бул България), което се намира до едно училище (не знам номер или име) на България ли са?Ще ми е много приятно да срещна нови приятели скороПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тва е въпросното ЕКО на България , Вторник 20-20:32ч. :) е там некъде има паплач :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До година.......тв'а де другата седмица ще взема да мина и аз,та да видя какво става,че нещо ми липсва това когато много народ мислещ за едно и също нещо са на едно място :)Здраве и безаварйино от мен... :bg::hondarulez::bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарай я да я видим тая Д14ка :lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става са , утре ше се ходи ли на ЕКО или сички са на морето вече ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да си намеря къде са ми изчезнали тоците по колата, и идвам на седмичната да ви видя какво правите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи имаше на срещата един зелен "Елемент" ,който се караше от руса колежка ...дали беше за срещата или просто съвпадение!? Защото не се престраши да седне при нас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20:00 ч. всеки Вторник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааако имам бензин, ще дойда у вторник да ви покажа сребърната "стрела" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...