Jump to content
REDPOWER

Скапаните ни родни пътища

Recommended Posts

Мамичката и мръсна на скапаната ни държавица.Заради прекрасните ни пътища останах без кола.От един шибат канал колата ми е тотална щета.Да живее майка "българия"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа. Миг невнимание и може да си съсипеш колата. Така е. Скапани са ни пътищата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да беше само колата.. вероятността да се убиеш някъде след влизане в кратер и много голяма, за извън градско..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е резултата след попадането ми в отворена шахта на бул.България от която колата занесе,завътря се и от там в бордюр и стълб.Чист касмет е,че никой не ме нацели или аз не ударих никой.My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

link-а не работи брат, пробвай пак, за да видим какво се е случилодано да си снимал и пътната обстановка на мястото, защото не се сещам къде на бул. България би могло да има отворени шахти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябва да съдиш общината!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега същия случай имаме с една от нашите коли ...Обаче при нас има протокол от КАТ и сега съдим общината ...Съди ги няма какво да стане ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ви линк-колата преди и след.My linkПроблема е,че преди инцидента пихме с колегите по една бира в офиса и след като се посаветвах с много близък приятел полицай ми каза да си прибирам колата по най бързият начин,че щели да ме изкарат,че аз съм си виновен,употребил алкохол и карал с несъобразена скорост.

Редактирано от REDPOWER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна картинка. Просто нямам думи. Ти ще си оправиш колата, но нервите, парите и труда, няма кой да ти ги изплати...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее ужасна гледка,просто колегата не му завиждам.Но това е нашата скапана държавичка.И аз всекидневно по не знам колко пъти ги благословявам господата докарали България до това дередже.Много трябва да се внимава.То не са шахти без капаци,то не са кратери,то не са дупки,то не са неравности то не са никакви пътища..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за колата. Важното е да си жив и здрав. А провит държавата, колкото и да плюем, смисъл няма. Нея не я е.е за нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пари се вадят коли се правят ние да сме здрави аз имах подобен проблем с Рекса тъкмо я снижих малко и след монтажа на пружините има няма и 200 метра трябваше да се бръкна с около 500 кинта да дооправя окачването ама така е плащаме данъци на корем ама насреща нищо най накрая след 4 години вярна служба се принудих да го продам ...... нема да се плашиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е въпросната шахта по булеварда? В коя посока, лента и между кои кръстовища?Аз вече имам изкривяване от дупките по пътищата. Не гледам напред, а все пред колата. Снощи в тъмницата за малко да се хакна в егати кратера и аз...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден купувах нова гума точно заради дупка.... както я няма изведнъж си в нея.... и то дупка като кратер голяма граната да метнеш по малка дупка ще остави.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ! Намествай колата някоя вечер на въпросното място или на подобно и звъни на КАТ !

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колеги, гледайте къде карате! Аз усещам как шаря по платното да бягам от дупките и не ми е голям кеф де, ама понякога има ефект. Въпреки че, вечерта просто няма как да се бяга от дупките, ако не ги знаеш къде са :| Дано повече не ти се случва подобно нещо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми колеги, гледайте къде карате! Аз усещам как шаря по платното да бягам от дупките и не ми е голям кеф де, ама понякога има ефект. Въпреки че, вечерта просто няма как да се бяга от дупките, ако не ги знаеш къде са Дано повече не ти се случва подобно нещо!

 

Ми колега, ти хубаво гледаш къде караш, ама при тези лунни пейзажи, въпроса не е дали ще нацелиш някой кратер, а кога.Има дупки и дупки, и никой не е застрахован от това, да пусне подобна тема някой ден /пази Боже/! А това , че шариш по пътното платно може да има ефект/временен/, ама от всякъде си е предпоставка за кофти ситуация.Не си сам на пътя в крайна сметка.

Съчувствам на колегата за случкатаПубликувано изображение

Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори акт да ти бяха писали един добър адвокат ще го събори веднага и пак ще ги осъдиш.А на една бира не мисля че щеше да ти отчете нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е къде да избягаш от дупките колега ? Виж , че са разположени като на шахмат.Точно избягаш от едната и влизаш в другата..На всичкото отгоре така както ти обясняваш , че "шариш" по платното си по-опасен и от дупките за останалите участници в движението.Ако кара някой близо до теб и в този момент избягваш шахта/дупка/яма и тн..знаеш какво следва както и аз знам , защото ми се е случвало на няколко пъти вече да засичам без да искам някой.

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятна работа колеги.И аз напоследък се замислям,че сигурно 80% от вниманието ми отива в гледане за дупки,отколкото за каквото и да е друго.Карам изключително внимателно и пак ми се е случвало да изтряскам някъде.Много мразя като намалявам или почти спирам,за да избегна огромна дупка или неравност и някой отзад почва да нервничи и да свири или да ме изпреварва.На няколко пъти така щяха да ме ударят отзад...народът кара и не му пука,а после реве,че дава пари за окачване и гуми.Обикновенно разумно е да се даде път на тези,които искат да си чупят колите...няма толерантност между шоферите.Жалко за колата на колегата,дано си я оправи,но според мен пари от държавата няма да види.Това е като пикаенето срещу вятъра...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...