Jump to content
Izanagi

Обща поръчка на силиконови водни маркучи

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

поръчахме си силиконови маркучи, всички са доволни от качеството и сега има хора, които искат да се поръчва отново.

Пускам тема, съберат ли се желаещи за 10 комплекта събираме парите и поръчваме.

 

Ето вариантите за Хонда, като има и за мотоциклети, ако има заинтересовани ще ги дам и тях.

Това са предлаганите цветове:

Публикувано изображение

 

Тук съм дал някои схеми за да сравнявате, защото китайците за D13/D14, B18 и H23 не са чували.

Маркучите на D13 и D14 са същите като на D15 и D16, само на D13 един е различен, но ако е правен суап към пълна инжекция или ще бъде правен, точно той се ползва след суапа.

Маркучите на B18C4 са като на B16A2

Маркучите на H23 би трябвало да са като на H22, чакаме колегите от предната поръчка да ги сложат и да споделят.

 

1. HONDA Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose - 50,30лв

 

Публикувано изображение

 

2. Honda Civic Type R DC2 EK EG B16A B18 Silicone Radiator Hose KIT - 50,60лв

 

Публикувано изображение

 

3. Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв

 

Публикувано изображение

 

4. Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв

 

Публикувано изображение

 

5. HONDA CIVIC EP3 TYPE R K20A Silicone Radiator Hose - 61,10лв

 

Публикувано изображение

 

6. HONDA CIVIC FD1 06 07 08 R18A Silicone Radiator Hose - 62,00лв

 

Публикувано изображение

 

7. HONDA FIT JAZZ L13 L15 3PCS Silicone Radiator Hose - 64,80лв.

 

Публикувано изображение

 

8. HONDA FIT JAZZ 2008+ 2PCS Silicone Radiator Hose - 64,00лв.

 

Публикувано изображение

 

9. HONDA Prelude H22 H23 92-96 Silicone Radiator Hose - 63,20лв.

 

Публикувано изображение

 

10. HONDA Prelude H22 97-01 Silicone Radiator Hose - 63,20лв.

 

Публикувано изображение

 

11. HONDA S2000 F20C F22C AP1 Silicone Radiator Hose - 82,90лв.

 

Публикувано изображение

 

12. HONDA Accord F20 1990-1993 Silicone Radiator hose 2PCS - 71лв.

 

Публикувано изображение

 

13. HONDA INTEGRA TYPE R RSX DC5 K20 Silicone Radiator hose - 61,10лв.

 

Публикувано изображение

 

16. HONDA Accord EX/LX 1994-1997 F20 Silicone Radiator Hose - 86,90лв.

 

Публикувано изображение

 

17. HONDA CIVIC FD2 K20A Silicone Radiator Hose - 58,10лв.

 

Публикувано изображение

 

Silicone Straight Hose 1 Metre 8mm 5/16" TURBO NOS - 25,30лв.

 

Публикувано изображение

 

4 mm Silicone Vacuum Tube Hose 5M - 6,30лв./м.

8mm Silicone Vacuum Tube Hose 5M - 9,90лв./м.

 

Публикувано изображение

 

Има ощя прави водни маркучи с всякакви размери, колена.

Има няколко размера силиконови вакуми, само син цвят.

За турбо коли има прави силиконови снадки, прави преходници от един размер на друг, колена на различни ъгли, колена преходници, тройници и скоби.

Не мога да дам предварително цени, защото не сме поръчвали до сега такива и нямам идея колко тежат.

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

За контакти на лични , скайп ASUSfen , ASUSfen@gmail.com или 0898 885426 - Петър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник вечерта ще ти кажа за маркучите колко съм ги рязал като за H23.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Забелязал съм, че всички комплекти са малко по-дълги и някой път се налага да се срежат за да не се пречупват, но по-добре дълги, отколкото къси.Налагате ги и ако прецените, че краищата са дълги ги режете малко за да паснат точно.Чупките до сега винаги са пасвали, само краищата са пуснати по-дълги.При теб въпроса е дали чупките на H22 и H23 са еднакви.

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 4см изрязахме за H23. Интересното е, че в края си заводския маркуч е малко по-тесен от този китайския но мисля, че това не е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izanagi искам да си поръчам един пълен Kit за D16 ot 84.70 червен поздрави :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

развитие, че стана топло и ще имам проблеми с цъфналия маркуч :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един комплект и за мен Honda Civic Type R DC2 EK EG B16A B18 Silicone Radiator Hose KIT - 47,70лв червени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам 6м на 4мм вакум червен и 5м на 8мм вакум червен. Пращам парите 82лв.

Редактирано от mom4i74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ама вакуумите са само сини, червени няма :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един комплект Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose - 47,40 лв. син. И един комплект Honda Civic Type R DC2 EK EG B16 B18 Silicone Radiator Hose - 47,70лв. син.

Редактирано от gendov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркучи за D16 DOHC могат ли да се намерят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SVE_1986, няма за двуваловите и за 4-та генерация като цяло.Варианта е да провериш дали от някои от изброените горе модели стават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9. HONDA Prelude H22 H23 92-96 Silicone Radiator Hose - 59,50лв. аз искам от този как да си порачам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се запишеш в темата, което си направил.Само кажи какъв цвят да бъдат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменям поръчката с Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 100,40лв - сини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен един Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 100,40лв - сини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам още един комплект маркучи: Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 84,70лв синиПепи мисля, че е време да събираме парите и да ги поръчаме тия маркучи най-накрая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можем да започнем да събираме парите.За съжаление курса на долара е много по-висок от този, на който бяха сметнати цените.В списъка съм сметнал актуалните цени.Пиша лични на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic Type R DC2 EK EG B16A B18 Silicone Radiator Hose KIT - 50,60лв - един комплект от тия за мен - черни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До кога ще се събират парите?И ако може малко информация, с какво тези са по-добри от стоковите. Ще има ли някакъв реален ефект?

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите ги събираме докато се съберат.

По-добри са с това, че не са на 15-20 години и са силиконови, не гумени.

Подобрение като вървене няма да видиш, само като визия под капака.

 

Списък:

 

1. didone bros - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв - червен - платил 90лв.

2. kalin_gk - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - син - платил 106лв.

3. gendov - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose - 50,30 лв - син- платил 50,30лв.

4. gendov - Honda Civic Type R DC2 EK EG B16 B18 Silicone Radiator Hose - 50,60лв - син - платил 50,60лв.

5. gendov - 4 mm Silicone Vacuum Tube Hose 1M - 6,30лв- платил 9,10лв.

6. Дечката - HONDA Prelude H22 H23 92-96 Silicone Radiator Hose - 63,20лв - ?

7. hienata - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - син - платил 106,60лв.

8. kalin_gk - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв - син - платил 90лв.

9. Wyvern - Honda Civic Type R DC2 EK EG B16A B18 Silicone Radiator Hose KIT - 50,60лв - черен - платил 50,60лв.

 

Събиране на парите:

Лично - София, бул. Андрей Ляпчев 20 или на някоя седмична среща в София на ЕКО.

За колегите, на които ще им е по-удобно по банка давам сметка:

 

Банката е ОББ

валутата e BGN

IBAN: BG47UBBS80021021047020

BIC: UBBSBGSF

Петър Василев Пейков

 

При банков превод пишете ника си , за да знам от кой са парите.

 

Стикери на клуба можете да вземете и от мен.

Ако някой иска да му дам като се виждаме покрай поръчката или да му пратя с частите да пише от кой вид иска.

Публикувано изображение

 

За контакти на лични , скайп ASUSfen , ASUSfen@gmail.com или 0898 885426 - Петър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към колегата Дечката защо се бави с плащането на парите :unsure: не за друго ама само него чакаме за да се пусне поръчката поздрави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги айде да видиме дали ще се съберем пак 10 човека за още една поръчка. За мен едни лилави за D-серия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

и тази поръчка не мина без драми.

Първо продавачът не отговаряше, после обяви, че е вдигнал цените.

Накрая съм поръчал нещата, но на една идея по-високи цени.

Оставям правото на всеки да се откаже от поръчката и да му върна парите ако сметне че няма време да чака или цената е много висока.

 

Списък:

 

1. didone bros - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв - червен - платил 90лв. Нова цена 93,50лв.

2. kalin_gk - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - син - платил 106лв. Нова цена 111,10лв.

3. gendov - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose - 50,30 лв - син- платил 50,30лв. Нова цена 52,10лв.

4. gendov - Honda Civic Type R DC2 EK EG B16 B18 Silicone Radiator Hose - 50,60лв - син - платил 50,60лв. Нова цена 52,50лв.

5. gendov - 4 mm Silicone Vacuum Tube Hose 1M - 6,30лв- платил 9,10лв. Нова цена 6,50лв.

6. Дечката - HONDA Prelude H22 H23 92-96 Silicone Radiator Hose - 63,20лв - ? Нова цена 65,80лв.

7. hienata - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - син - платил 106,60лв. Нова цена 111,10лв.

8. kalin_gk - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв - син - платил 90лв. Нова цена 93,50лв.

9. Wyvern - Honda Civic Type R DC2 EK EG B16A B18 Silicone Radiator Hose KIT - 50,60лв - черен - платил 50,60лв. Нова цена 52,50лв.

10. joskata - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв - черен - платил 100лв. Нова цена 93,50лв.

11. az - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - черен. Нова цена 111,10лв.

 

Стикери на клуба можете да вземете и от мен.

Ако някой иска да му дам като се виждаме покрай поръчката или да му пратя с частите да пише от кой вид иска.

Публикувано изображение

 

За контакти на лични , скайп ASUSfen , ASUSfen@gmail.com или 0898 885426 - Петър.

 

Списък за следваща поръчка:

 

1. B E X 3 M - лилави за D-серия, малък или голям комплект ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тук,а не на Лс ,понеже може и други да се интересуват.Има ли отделно само тези маркучи покрай термостата,към колектора и към парното,без големите към радиатора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD,не, не се продават отделно, но ако някй от големите комплекти се раздели може да се измисли нещо.Има поръчани в повече черни големи комплекти за D и B серия.Колеги, днес получих номер за проследяване, маркучите пътуват.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен единият допълнителен комплект черни за D серия.....Благодаря на Пешо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се записвам за цял комплект за D16 EG и докато се съберат хората, ще си намисля един цвят, че още не съм решил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)Поръчката пътува насам.Има един черен комплект поръчан в повече.Ако искаш друг цвят ще трябва да почакаш да дойда тази поръчка и да се съберем за нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде за нова поръчка, или ако някой реши да се лиши от Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT черни на цвят аз ги зимам.

Редактирано от Ivo Myankov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, маркучите са при мен, но има драма ... пак.

 

Тези 2-та комплекта ги няма:

2. kalin_gk - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - син - платил 106лв. Нова цена 111,10лв.

7. hienata - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - син - платил 106,60лв. Нова цена 111,10лв.

 

Вместо тях има 2 големи черни и един малък син.

Вариантите, за които се сещам са 3:

1. сменяме комплектите.

2. връщам парите.

3. чакаме следваща поръчка.

 

Поръчани в повече имам по един комплект:

голям черен за D серия.

голям черен за B серия.

малък червен за HONDA Prelude H22 H23 92-96.

 

Списък за следваща поръчка:

 

1. B E X 3 M - лилави за D-серия, малък или голям комплект ?

 

Стикери на клуба можете да вземете и от мен.

Ако някой иска да му дам като се виждаме покрай поръчката или да му пратя с частите да пише от кой вид иска.

Публикувано изображение

 

За контакти на лични , скайп ASUSfen , ASUSfen@gmail.com или 0898 885426 - Петър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

9. Wyvern - Honda Civic Type R DC2 EK EG B16A B18 Silicone Radiator Hose KIT - 50,60лв - черен - платил 50,60лв. Нова цена 52,50лв.

 

Изпратени:

 

3. gendov - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose - син- 52,10лв.

4. gendov - Honda Civic Type R DC2 EK EG B16 B18 Silicone Radiator Hose - син - 52,50лв.

5. gendov - 4 mm Silicone Vacuum Tube Hose 1M - 6,50лв.

 

Раздадени:

 

2. kalin_gk - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - 106,60лв - син - 111,10лв.

8. kalin_gk - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв - син - 93,50лв.

1. didone bros - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв - червен - 93,50лв. - от мен днес

11. az - Honda Civic Type R EK4 / 9 B16 Silicone Radiator Hose KIT - черен - 111,10лв. - от мен довечера

10. joskata - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - черен - 93,50лв. - от мен довечера

 

Поръчани в повече имам по един комплект:

голям черен за D серия.

голям черен за B серия.

малък червен за HONDA Prelude H22 H23 92-96.

 

Списък за следваща поръчка:

 

1. B E X 3 M - Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose 52,10лв. - лилав.

2. kalin_gk - Honda Civic Type R DC2 EK EG B16 B18 Silicone Radiator Hose - син - само маркучите за парното.

 

Стикери на клуба можете да вземете и от мен.

Ако някой иска да му дам като се виждаме покрай поръчката или да му пратя с частите да пише от кой вид иска.

Публикувано изображение

 

За контакти на лични , скайп ASUSfen , ASUSfen@gmail.com или 0898 885426 - Петър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да има мераклий да направим една поръчка за маркучи. Да си обновим охладителната система все пак нагарят маркучите пукат се :D както става при мен. Ще се радвам ако се съберем за 1 поръчка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа с един комплект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих желал да се включа с един комплект от:3. Honda Civic D15 D16 EG EK 92-00 Silicone Radiator Hose KIT - 89,90лв.при евентуална следваща поръчка.

Редактирано от toto555

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа с един комплект при нова поръчка.

Редактирано от canko79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде бе хора за нови маркучи мераклии няма ли ..... старите не са хубави пукат се пръскат се :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,няма да се съберем за гояма поръчка, но ще поръчам 1 комплект, ако още някой иска единичен да казва сега.Цената ще е около 20% нагоре, примерно големият комплект за B16 от 107 е на около 125-130лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...