Jump to content
Dragi4

Автовоз от Англия

Recommended Posts

Колеги спешно ми трябва транспорт на 2 коли от Англия.Всякакви контакти на фирми с Автовози ще са ми от полза.Колите се на мират в Chester Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и с двете фирми говорих и чакам кой ще отреагира по-бързо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://gabco.org/price.php тези също имат опция за превоз на коли но незнам дали трябва да са в района на Лондон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази опция я има, тоест могат да отидат до адрес, но това не е включено в тази цена дето е написана, ами трябва да се направи запитване и за ти дадат оферта. Пък колегата ще си прецени коя фирма му предлага най-изгодно и бързо решение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и с двете фирми говорих и чакам кой ще отреагира по-бързо!

Гледай добре да не попаднеш там в тоя форум има 1-2 ма дето мотаят яко аз чаках 1 месец една англчанка ВТИ и на 28-мия ден доиде със счпени скорости

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, обмислям варианта приятел, който си живее в Лондон да ми прати едно ЦР-В 2 ген. от там с автовоз. Има ли някой с опит, който да ме посъветва за какво трябва да внимавам? Случайно попаднах в мобилето на една обява (автокъща от Враца), в която пишеше, че освен внос на коли от Англия предлагат и услугата докарване с автовоз, като цената за джип е 1400 лв., проблема е, че не мога да се реша да си дам колата ей така на непознати без никакво мнение от никой за тях. Страх ме е да не приберат нещо или да подменят някой елемент по колата или пък изобщо да не пристигне. Надявам се някой с повече опит да ме посъветва. В началото мислех да отида и да си я докарам на ход, правил съм го вече, но разходите ще са горе - долу идентични, а с автовоза избягвам риска да се случи нещо по пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.evtino.co.uk/transport.php тази фирма е коректна.Лично съм ползвал услугите им.Ако колата не е в движение имат камионче и могат да я вземат от адрес като това съответно се заплаща.Иначе цената на кола до България е 600 паунда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да дам мнение за фирма Еvtino.co.uk с която трябваше да се сблъскам,понеже закупих кола от Анлия.Като за начало ще призова всички хора,които се замислят да работят с нея е да си имат едно на ум!За мен те са пълни ИЗМАМНИЦИ!Преди две седмици закупих кола от Англия,след като се свърах с няколко фирми които предлагат тази услуга за превоз на коли се спрях на Еvtino.co.uk,понеже техния автовоз тръгваше най-скоро.Имам приятел в Англия,който ми съдейства за покупката на колата и разговор с фирмата, който офис им е в Лондон(имат и в Русе).След като говориха по телефона се разбраха,че автовоза тръгва на 16.10.2013г.като има опция да оставиме колата на паркинга им,докато тръгне.Момчето още тогава ги попита дали това се зашлаща -отговора беше,че не.Единствено искат 100паунда капаро затова,че ни пазят место на автовоза.Оставихме им 200паунда(наша договорка),като цената за докарване им беше 600паунда.До вчера на тези от офис Русе сме им се обаждали 1 път и път съм им писала да ги попитам е кой ден ще ми пристигне колата понеже много време се забави!Отговора който този ни даваше,беше,че не може да ни каже с точност,това не можело да се предвиди-всичко можело да стане и да чакаме обаждане от шофьора!През цялото време просто никаква точна информация за нищо не получихме.Вчера когато му се обадихме сутринта отговора беше отново същия,като каза да чакаме до края на седмицата.Към 17ч. получих обаждане от шофьора.Останах много учудена,че колата е тук при положение,че този сутринта нищо не каза.След като стигнахме до въпроса с парите се оказа,че вместо 400паунда имам да давам 520паунда!Защо,нали съм оставила капаро!?След сумати телефонни разговори се оказа,че тия 120паунда които ни искат отгоре са за паркинг! Защо по дяволите ни искате пари за паркинг при положение,че ни казахте,че е безплатно?Отговора на този така изнервен младеж от офиса в Русе беше,че ни били казали,което е пълна глупост!Крещейки каза,че това го пишело и в сайта им...Въпреки,че съм чела сайта хиляди пъти пак го отворих никъде не пишеше такова нещо!Е,да ама след няколко часа след като ни вика и крещя по телефона,че го пишело и че са ни казали,взеха,че го добавиха и този текст.Хубавото е, че не бях рефрешнала страницата и съм направила снимка на информацията преди и след промяната.В крайна сметка първо колата не ни тръгна в уречения ден(защото не били събрали коли за автовоза)за което аз трябва да заплатя допълнително пари за паркинг!На всичкото отгоре си изкараха едни 300лв.на наш гръб като си промениха в последстие условията!!Колеги пак ви призовавам- имайте едно на ум за тази фирма!Аз нещата няма да ги оставя до тук!На никой не му пожелавам да си докара кола,което докарване струва на полувина на колата!!!Благодаря!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобна ситуация с тея същите.Забавиха автовоза и ми искаха кинти за паркинг :angry:/> На младежа му обясним че забавянето си е по тяхна вина.А......когато уговаряхме подробностите се съгласиха да пратят автовоза до Варна понеже ставаше въпрос за 2 коли...е това не се случи.Трябваше да си ги взема от Русе :blink:/> 14 дни паркинг и вземането на колите от Русе с пътната помощ 1000 лв :huh:/>хахахха сега виждам че това е моята тема...е те тогава изгорях

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго,аз когато гледах за фирми всъщност тази я видях в твоята тема.Прочтох мненията на колегите,които също са изказали мнение за въпросната фирма,че били много коректни и реших да им се доверя.Жалко е,че не си написал по-рано какво ти се е случало,определно щях да бъда повлияна от мнението ти и нямаше да се възползвам от услугите им.Поради тази причина написах какво ми се е случило за да няма и други опарени!Нека хората знаят,че това наистина са мошенници!!!Вместо да се зарадваме на колата сега трябва да се разправяме с глупости,но докато седиме и си мълчиме затова ще сме на това дередже в тая държава!Вече писах на Господари на ефира,аз парите няма да си върна,но поне хората да знаят за к'во иде реч.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за фирма или контакти към хора които се занимават с пращане на коли от Англия за насам мога да дам утре ,а иначе цената е 550паунда,идва направо до града които искате ,като ако имате късмет и автовоза чака една или две коли цените падат драстично до към 400 паунда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго,аз когато гледах за фирми всъщност тази я видях в твоята тема.Прочтох мненията на колегите,които също са изказали мнение за въпросната фирма,че били много коректни и реших да им се доверя.Жалко е,че не си написал по-рано какво ти се е случало,определно щях да бъда повлияна от мнението ти и нямаше да се възползвам от услугите им.Поради тази причина написах какво ми се е случило за да няма и други опарени!Нека хората знаят,че това наистина са мошенници!!!/>Вместо да се зарадваме на колата сега трябва да се разправяме с глупости,но докато седиме и си мълчиме затова ще сме на това дередже в тая държава!Вече писах на Господари на ефира,аз парите няма да си върна,но поне хората да знаят за к'во иде реч.

Когато Явор ми звъня по телефона му казах за тази фирма :o Аз лично не си точно мълчах :D разходих се до русе с един авер малко по едър от мен, но оня се скри вдън земя,хем го предупредих че отивам :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си направил,но мишката се е скрила...!Определно с този така изнервен младеж не може да се разбереш с думи,с него трябва да се разбере човек по друг начин!

Редактирано от kytila
Няма нужда от цитат на предходното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз просто искам по някакъв начин да го разбера от каде е просто искам да го издиря ако знаете кой е този калин ефтиното много ще се радвам да ми дадете координати за него :) има за какво да си говорим с това момченце:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Калин кординатите ги има в саита(телефонен номер-знам че е в Русе).Аз съм ползвал услугите им.И при разговора ми с него няколко пъти ми беше казано,че нямат безплатен паркинг ,и че се плаща по 10 паунда на ден престой на платен паркинг.(нямам спомен дали някъде в саита им пишеше-по спомен май нямаше такова инфо.Единственото което не ми хареса беше аругантното му държание и тона с който ми говореше.Но като му се стреснах 1,2 пъти доста си промени държанието.Автовоза тръгна и пристигна със закъснение от няколко дена в града в които исках.Ако трябваше да плащам за паркинг само заради закъснението щях да се охарча с около 100 паунда.Има и други фирми които вършат тази услуга и имат безплатен паркинг в Англия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ползвал услугите на евтино.ко.ук даже имаше май и профил във форума KAIL или нещо такова. На мен ми бяха докарвали конзола, сд-та за кола и други дреболии и бях доволен/ На познат му бяха загубили телефон за 500 лв и след скандали беше намерен 2 седмици по-късно.Иначе и аз се интересувам за читав транспорт на кола до София. Гледах тук http://www.bglondon.com/ и има доста положителни коментари по форумите на други марки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще скона до Русе, относно паркинга човека който ми докара колата ми каза че е 5 паунда на ден другите 15 са отишли при онзи господин на който лично ще му...Относно арогантното държане последния пъти си позволи да ме напсува :( просто с удоволствие ще го видя това момченце интересно ми е на живо как ли ще се държи, сигурен съм че ще е като мишка:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега от русе няма ли връзка с този :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има адрес в сайта. Аз точно поради надценки от рода 'паркинг' и арогантно държание вече не ползвам услугите им. И да, Калин по телефона е много голям, но на живо е мишок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...