Jump to content
Most_Wanted

Хонда ще участва в WTCC през 2013

Recommended Posts

Колеги ето я статията: http://www.automedia.bg/news/article_15608.htmlРадвам се, че напоследък името Хонда все повече взе да се свързва със моторните спортове. Дано се завърнат и във Формула 1.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят ще бъде бензинов, 4 цилиндъров 1,6-литров турбо, с директно впръскване :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще има предавания на живо по Евро спорт или някоя друга програма ?И един друг въпрос.WTCC е тоя шампионат, в който сега са BMW, SEAT i Chevrolet нали?:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,директно впръскване-отиде опцията за ГИ на новите Хонди :D WTCC - World Touring Car Championship.Цъкни да видиш какво кара там вместо да чакаш отговора на готово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно този шампионат е!В него има и ЛАДА ! Да Евроспорт ще го предава. А да минем малко в сферата на мечтите и да предположим, че бедните хорица като мен някога ще имат пари... Дали този модел ще се предлага някога с този двигател и на европейския пазар ... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да не мислиш, че във ВТЦ шампионата карат с ежедневки ?

Редактирано от Ryuugan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност почти - в регламента пише, че трябва да има призведени поне 2500 броя (поне аз така го разбрах). Идеята е че трябва колите да са серийни с определени модификации, а не пълни франкенщайни.

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A дано това е подготовка за Ф1!

Хаха,директно впръскване-отиде опцията за ГИ на новите Хонди :D

А може ли да ги сложат както сега, на всмукателните колектори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става.GDI на Митсубиши е точно директно впръскване и доколкото знам няма газова която да може да работи на такъв двигател.Освен ако не са измислили нещо междувременно......ама ме съмнява:)

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност почти - в регламента пише, че трябва да има призведени поне 2500 броя (поне аз така го разбрах). Идеята е че трябва колите да са серийни с определени модификации, а не пълни франкенщайни.

По регламент двигател 1.6 турбиниран ще има очевидно, обаче тези, които ползват в шампионата, най-много само блока да ползват същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една интересна статия, свързана с участието на Хонда в моторните спортове - http://www.automedia.bg/news/article_15664.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да се върнат Хонда в моторните спортове.Можем само да се надяваме на прилични постижения.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...