Jump to content
Ammcho

Въпрос относно АГУ на прелюд 4 ген 2.0 мотор

Recommended Posts

Здравейте колегиискам да ви попитам колко пари излиза една газова уредба за този модел кола,тъй като хич несъм наясно с тези нещаинтересува ме конкретно струва ли си да се сложи агу на тази кола, колко разход ви дава върви ли си и тем подобнивсичко което кажете ще ми бъде полезно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 1л/100 отгоре и около 900лв., ако слагаш, нека е инжекцион. Малко е по-скъпа, но си заслужава. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай без да се чудиш. Но наистина да е инжекцион. Разлика във вървежа няма да усетиш. Разхода ти го каза колегата с колко се вдига. За пари на всякъде е различно, но горе долу цените са около 800-1000лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са от 1200 на горе, тея под 1200 са колкото да се каже че имаш ГИ, вършат работа ама и реиките им са често проблемни. Тоест наи важна е рейката с другото няма да имаш проблеми. Всичко е на късмет, може да те кара и много може и да направиш пътека до газаджиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с обикновенна газова уредба ама не точно...т.е. не е инжекцион но е със стъпков мотор(управлението и е пак електронно)Разхода ми е 9-10л./100 и върви повече на газ отколкото на бензин във всички диапазони.Градския ми разход е около 15/100 но държа да кажа,че е разсрочен и колата почти никога не е в нормалната си раб. температура.Няма проблем с паленето на газ дори и в студено време,няма гърмене ... мисля,че ще е доста по-евтина от газовия инжекцион но нямам идея,дали се предлагат такива в България.

Редактирано от VIPER-CH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...