Jump to content
ZuNinjaz

Смяна на пръскалките за предното стъкло

Recommended Posts

Сменял ли е някой старите пръскалки, тези с по два отвора и регулиране, които пръскат дебела струя с такива които разпръсват като спрей. Че на мен ми взе да ми писва да ги настройвам и все да не пръскат където трябва и отделно от това като цъкна да измия стъклото първо чистачките минават на сухо и след това почва да пръска течността. От кой модел могат да паснат и да са от новите, които разпръскват течността като спрей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRV, Logo/jazz, RSX и други.Чакам едни такива и ще ги слагам след празниците, ще пиша какъв е резултата.Най-интересно ми е как ще се държат при висока скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си поръчах от Джаз и само да ми остане малко време и ще ги пробвам и ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да споделите цената на тия пръскалки? От чужбина ли поръчвате или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ги поръчал от дилър на Хонда от USA.Цената там е $9,11 за бр.

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 8ген с такива ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 8ген с такива ли е?

Със сигурност, ама дали пасват на дупките на капака не знам. Аз като гледам на джаза и на хрв-то пръскалките са на пластмасовата кора под чистачките, а при нас са доста далеч от стъклото и не знам дали ще се получи измиването на стъклото. Ще изчакаме някой от колегите да сподели какъв е резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много е студено пред блока, а и леко настинах, така че ще почака 2-3 дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си от Ситроен Саксо ама помпата неможе да ги захрани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Пробвай да им сложиш обратен клапан (washer valve). По форумите препоръчват 85321-26020 на Toyota или 30896546 на Volvo. Изглеждат ето така:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Слага се по маркуча преди чистачката и не посволява на водата да се стича обратно в казанчето. Би трябвало да ти решат проблема.

Руснаците даже използват горивни филтри, като този например (BOSCH 0450904058):

 

Публикувано изображение

 

Лично аз си поръчах ето такива пръскалки:

 

Публикувано изображение

Би трябвало да дойдат до 2-3 седмици. Доколкото разбрах си имат вграден обратен клапан и би трабвало да работят както трябва, поне такива са отзивите по различни форуми (слагат ги на какви ли не автомобили).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сподели целия парт номер че на снимката не се вижда, и чакаме отзиви като доидат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирахме 76810-S10-A01 на сивик 6-та, пасват и работят прекрасно.

 

Публикувано изображение

 

Видео

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно се е получило :rolleyes: Мога ли да питам как да си поръчам и аз едни такива или се налага да чакам следваща поръчка от чужбина ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тече поръчка.Другият модел, 76810-SEA-A01 не сме го тествали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, видео на дневна светлина не можахте ли да направите? Публикувано изображение

Аз не знам ской модел съм от 2-та, оригинални хонда са, но ги имам повече от година и са си супер, при висока скорост вършат работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успяхме,слагахме ги на седмичната към 22:00 под лампата.Малко след като сменях джантите под другат лапма и малко преди да сменим свещите на Вальо на колата.Това е на Марто тунинг лампата, под която правихме конверсията 75-90 коня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само един въпрос: като поръчвам 76810-S10-A01 - 2 броя ли трябва да заявя или те са си 2 в комплект под тоя парт номер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се по една, така че поръчай 2 броя

Само един въпрос: като поръчвам 76810-S10-A01 - 2 броя ли трябва да заявя или те са си 2 в комплект под тоя парт номер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам от 2г с такива от сивик 8-ма.Много икономични са! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото.Както е писал Izanagi от Acura RSX стават, а и в един чужд форум прочетох, че същите пасват идеално и разпръскването е перфектно.В сайта http://www.acurapartswarehouse.com цената е дори по-добра ($8.73 за бр.).Номерът е 76810-S6M-A02 за Acura RSX:http://www.acurapartswarehouse.com/oem/acura~nozzle~assy~washer~76810-S6M-A02.htmlСайтът е идентичен hondapartsnow, но май не може да се поръчва от него в общата поръчка от щатите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ги поръчам от там, но не на цената от сайта :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, стават твърде много пари за подобен ъпгрейд. Ще се чакат по-добри времена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да благодаря на колегите. И аз си поръчах тези пръскалки за CRV и го сложих на CIVIC 2002 Hatch. Перфектно работят след като ги настроих. Идеално покритие на стъклото точно както исках :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста колеги си взеха, нека някой да качи клипче на светло снимано, да видим по-добре как пръскат на стъклото. :P Поздрави: Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези пръскали номер:76810-s10-a01. Ги има в Бултрако, цена: 26.15лв. бройката. На поръчка са и няма смисъл, да ги викате от САЩ. Стандартните са по 21.60лв бройката. Ако някои има отстъпка, ще е още по-тънко!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...