Jump to content
chris_barnes

Внимавайте с такситата

Recommended Posts

Видя ли му номера на разрешителното? Ако да, на твое място бих подавал всеки ден сигнал в ДАИ с/у него от различни тел. номера. Другия вариант е да изпратиш искане до ДАИ (но да е адресирано до шефа на ДАИ) за проверка на това такси като те са длъжни да ти върнат отговор за резултата от проверката. Разбирам, че се опитваш да предпазиш други евентуални жертви, но писането тук е чешене на пръсти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за това не се возя на случайни таксита...Имах подобен инцидент преди около 3 години. Опита се да ни запали пак с пари. Искаш от студентски град до слатина за 15 кинта!!! Разбрах ме се по трудния начин, но от тогава внимавам много с таситата. Само ако си го поръчам, иначе не ;)

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че няма човек, който да няма кофти случка с таксиджия... Наистина е най-добре да се използват големи фирми, а не такива единични коли. Иначе и на мен във Варна са ми взимали 12лв от гарата до икономическия университет, но когато бързаш за изпит нямаш време за разправии. Мисля, че постъпил си правилно. За 15лв няма смисъл да си навличаш неприятности. Съдбата ще се погрижи за него, аз поне вяврам в това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предполагам си добра душа и заради това се е развила така ситуацията. Според мен не е трябвало да си премълчаваш, след като си усетил измамата.Другото е, че винаги когато се возиш в такси, трябва да предвидиш точно парите. Аз специално питам преди да се кача, колко ще ми излезе. Особено много мошеници има по гарите и заведенията. Ако усетиш, че брояча върти като луд - слизаш без да се обясняваш даже.Докато не му се случи нещо на човек, няма да е подготвен за него.Не го мисли много, приеми го като 25левов урок, а човек се учи докато е жив(малко клише, ама ...).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еб@ти...до там ли стигнаха тия жълти говн@ри...Немога да повярвам, че и такива системи са почнали да въртят... :blink::ph34r: Това в София ли е станало? Наистина е хубаво да кажеш марка на колата и евентуално номер ако помниш или си записал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, на 4 водки не помня номера, не съм се и старал. Колата беше шкода октавия (май така се казваха тия големите седани) дизел.

Не го мисли много, приеми го като 25левов урок

Точно като това го гледам, не го мисля въобще, надявам се да забогатее с тия парички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе човек много неприятно, дет викаш дано забогатее и се задви с тях мишока нещастен.Здраве да е другото му таковай мамата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сило, правилно си постъпил ,а това което ще му се случи на бакшиша ще ти го кажа лично ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, че той тоя тарикат даже ти е разправял, че тренирал бокс и самбо, за да те сплаши да не влизаш след това в разправии . Бахти измекярите. Някой път ще попадне на човек дето ще му влезе с бургиите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има една приказка, че който търси намира......Аз затова ги избягвам тия жълтите. Благодарение на тях намалих пиенето.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ай стига бе, добре си направил мен. Историята познава много случки с таксиметрови шофьори, но по такъв глупав начин да се опитват да лъжат вече е нахалство. Пускаш го по пътеката, ще си намери боя някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост тоя бакшиш най-вероятно си подбира клиентите които мисли да излъже, за да не попадне на някой който ще го подреди така че да не е в състояние вече да тренира бойни изкуства. Но все някога ще си получи заслуженото.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам така е, сигурно и аз щях да постъпя така и да му дам парите, защото не обичам разправии и побоища, не си заслужава просто. Но както той не те знае какъв си, така и ти не го знаеш него. Но с това което прави дано скоро се намери някой да му даде и една тренировка по бойни изкуства, ще си я е заслужил с право :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, гадни копелета са 80 % от таксиджиите и това е, и аз съм имал подобен случай, но тук в Русе, но понеже не ми вървят лафовете за самбисти и разни други танцьори, нашенеца получи 0.00 лева.Не трябва да им се плаща на такива нещастници, ако трябва звъниш на полиция, бърза помощ или пожарна, да им се невидят и нещастниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "от мен да мине" съм го намразил,защото приложиш ли го ти се качват на главата.Бияча си личи по това,че не говори а деиства.Тои те е пробвал как ще деистваш.Не ме разбираите погрешно,аз не съм агресивен човек,но това го приемам катогавра с мен самия.Аз не бих го чакал въобще да ме баламосва,както ми каже,чесъм му дал 2лв. и му забивам един в кратуната.Винаги стреляи пръв.С измамници по техния начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...