Jump to content
Al Capone

Ново разпределение във форума

Recommended Posts

Уважаеми потребители, както някои от вас забелязаха някои често посещавани теми изчезнаха. Това е защото с екипа работим по реорганизация на структурата на форума. Вече виждате някои от новите раздели. Ще помолим за търпение, защото все още работим по тези раздели и някои теми може все още да не са в новите раздели, но и това ще се случи в близките дни.

 

 

Поздрави от екипа на hondabg.com

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да "BOLD"-нете номерата на отделните генерации или да ги отличите по някакъв друг начин, че в момента ми се струва някак си нечетливо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко нещо с времето си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля всеки като поства нова тема в който и да е от разделите да провери дали темата не му е за Сивик , Прелюд или друг модел , дали не става въпрос за мнения относно някоя кола или за хвалби с нова закупена , дали не иде рече за Силов или Оптичен тунинг :) Като начало ще проявим разбирателство и ще местим темите с препратки към новия раздел , от което страна значително визията на самия Форум , но в последствие ще ги местим без препратка :) Това , което можем да кажем след течащото още местене на теми от технически и спорт и тунинг , е че Търсачката работи !!! Като подсказка мога да ви дам , да не търсите конкретно за даден проблем , а за модела , който търсите в конкретния Форум :) И не на последно място - търсете моля ви се теми по вашия проблем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е Bug report или е само в моя телевизор, но подраздела 'нашите хонди' ми изчезва всеки път когато се логна, а се вижда когато съм guest.След логин-а ми изписва: [#10333] We could not find the forum you were attempting to view.за въпросния подфорум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да изтриеш кукитата на Форума - за по-лесно долу на самия Форум има има бутон Delete my coocies

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това съм го пробвал и от няколко различни браузъра дори, но май не е при мен...

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здрасти колега, до тук май този проблем е само при теб, можеш ли да пуснеш няколко шота преди и след логване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди логин:

 

Публикувано изображение

 

След логин:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си влязъл като потребител - в долният ляв ъгъл има превключване езика на форума от English => Bulgarian или English => Bulgarian_V2 - пробвай и това . Инсталираният браузер прави ли проблем в друг форум след логване ? Инсталирани ли са от Windows Update всички актуализации на компютъра ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си влязъл като потребител - в долният ляв ъгъл има превключване езика на форума от English => Bulgarian или English => Bulgarian_V2 - пробвай и това . Инсталираният браузер прави ли проблем в друг форум след логване ? Инсталирани ли са от Windows Update всички актуализации на компютъра ?

Така,нека вече спрем с идеята че проблема е при мен, както вече казах - не е (освен ако не е някоя настройка от профила, което ме съмнява).За справка имам 3 лаптопа с Windows и 2 вида Linux... С по няколко браузера на тях. Имам и андроид телефон с Doplhin и други браузери.Никъде не става.май админ трябва да ровне по акаунта ми през конзолата и да види ако има нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си проблема не е при теб, а при нас и не е бил само за теб а за всички потребители които все още са в група Newbies. Извинявам се за което, но тази отметка ми е избягала като съм настройвал правата за конкретния раздел :rolleyes: :rolleyes: ама съм забравил да го "покажа" на тази група. Този проблем е отстранен. Извинявам се още един път за неудобството. И мерси че писа за проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си проблема не е при теб, а при нас и не е бил само за теб а за всички потребители които все още са в група Newbies. Извинявам се за което, но тази отметка ми е избягала като съм настройвал правата за конкретния раздел :rolleyes: :rolleyes: ама съм забравил да го "покажа" на тази група. Този проблем е отстранен. Извинявам се още един път за неудобството. И мерси че писа за проблема.

Моля.И аз мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...