Jump to content
Dzenky

Варненският владика

Recommended Posts

Интересно като не са "църковни пари" откъде ги извади тея няколкостотин хиляди....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От имотите на църквата :) Как от къде ? :) Поп да си днешно време ! Пловдивския с Мерцедеси и Ауди S8 ... нащо Варненско говедо сега си купил кола , която още я няма на пазара ... е това е ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък една кола...даже по новите съобщиха,че бил с незнам си каква кола, после като казаха цената 35 хил.долара умрях да се смея,че то един пассат струва повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък да му е личен подарък от Папата, знае ли човек ;):D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааа, лудница е!!! Попска му работа :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека каза че колата горяла два пъти по-малко, нали е хибрид и така правил икономия за Църквата :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея попове са се изврати ли на пълно,в повечето по богати райони,местното духовно лице с возило лукс ,все едно си имат неписани правила с какви да се превозват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става ли?Нищо особено...за нашата реалност...Просто още един показ на резултатите от дългогодишния целенасочен труд на някои другари.Вече успешно постигат планираното отдавна много удобно положение за тях:БезработицаБезнравственостБездуховностБезхабериеОбикновения човек тъне в нищета и трепери за работата си.Умните вместо да останат тук да покажат на "Управляващите" че този народ не е безмозъчно стадо,хванаха пътя навън.Другите които останахме гледаме безкраен сериал,изпълнен с насилие,корупция,наглост,грабежи,спекула,дрога,секти,политическа помия и какво ли още не.Подрастващи,които се интересуват само от "Планета Пайнер"клубове,фейсбук и купони.Бедна ми България...кое ли ти е наред че и духовенството.Безнаказаност на всички нива и във всички посоки...треперете хора,мутри във всякакъв вид ще ви газят физически и духовно и ще ви се йилят в лицето.И понеже по-голямата част от хората почти няма да отразят една такава "дребна" и "поредна" новина,това ще поокаже че целта е постигната:болен,гладен и неук народ се управлява най-лесно.Горката ни Родина...

За съжаление си прав!Няма и една невярна дума в това което си написал! :( Който се интересува може да погледне ТУК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам думи просто най голямите грешници са именно в църквата за съжаление окичили, са се с толкова злато и разкош, че не е истина, аз разбирам вярващ монах да речем тия с дървените кръстове и облечени с роби, а не накичените като крале "попове" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно.Църковната власт от край време си е като институция нявсякъде по света .За пример споменавам само Папата и Рим и приключвам.Това лято имах възможноста да направя екскурзия до Италия и видях именно на какво ниво е църковната власт там, а и всеки знае от кога датира това нещо.Не съм виждал беден поп още у нас :huh: .

Редактирано от 4ushi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос...Не е точно по темата, но донякъде се допират пряко една друга.Няколко хиляди българи работят някъде из европа(в това число и аз). Всеки се спасява по някакъв начин и си прави пари за да си издържа детето в бг, да си плаща стар заем или просто иска спокоен живот на стари години именно в БГ.Аз се питам къде отиват тези пари...Само като се сетя колко познати имам из чужбина и по колко пари се пращат месечно за България, лошо ми става....Другия интересен факт, е че тази сума която се праща към БГ е предостатъчна да изкараш месеца в дадената евро държава, без да се лишаваш сериозно, но не и в любимата ни страна...Ако бъркам някъде, моля културно да бъда поправен ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на попчето,доказа за какво служи църквата. :worthy: . Не можа ли да си вземе по-скромна кола и с остатъка да помогне на тези,които имат нужда не от кола а храна. Както и да е тя катафалката ремърке няма. п.п към колегата Fero - прав си,тук парите просто се изпаряват. Може би защото винаги плащаш за нищо. - винетка-нищо - сметки за ток,вода и др,- надписани - здравни осигуровки - плащаш после на ръка за да оцелееш и мн други....... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поповете в България са ченгесари от държавна сигурност. Повече няма какво да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ходих да се блъскам с инженерни специалности. :D А посочената цена е базова и не се знае колко точно е въпросния екземпляр, все пак Lincoln

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак е върхушка в иерархията, няма на голф 3 да се вози,политиците също се возят на хубави автомобили.А на въпроса къде отиват парите,отговорът е: като си купиш домати парите отиват в турция,гориво-в джоба на шейховете,кола-Италия,Германия,компютри техника и всичко останало-Китай.Просто нямаме производство и си даваме парите на другите държави, за да си купим каквото ни трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попето се е убидил, че го коментираме злобно и бил напуснал църковните среди днес...Амин и нека господ бди над линкълна му...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,И нашия поп в местната черква беше същия. Почна от жигула и свърши с S класа. Ограби и опостуши църквата, сложи снимки на иконите, открадна тонколоните за великден, беше прибиран 3пъти за оръжие и 2 пъти за наркотици...Махнаха го и сложиха друг. 2 години вече си ходи човека с автобуса, ремонтира църквата, няма златена дървен кръст на врата, купи нови тонколони, погрижи се за двора на черквата, намали цените на свещите... А бе въобще да ти е кеф да отидеш. Понеже живея срещу нея му предложих да го откарам. Човека отказа. Само на спирката да го оставя. Питах го- кола нямаш ли? Отговори ми, че не му трябва и няма и книжка даже. Бил сложен да служи на Бог и на хората, не да прави гуша. Искал да се гордеем с черквата...Така и стана :cool: п.п.На около 45-50 год е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах, подаде ли си оставката този църковен служител или не...иначе че се раздели с Линкълна горкия, стана ясно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е подал - как да пусне кокала. Даже има ново развитие http://www.moreto.net/novini.php?n=155872 Сега хората са виновни и завиждали. Колата била стара( модел 2012) и на цели 2500км - направо е за Металекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом автомобил 2012 е стар, то нашите незнам в каква графа ги слагат :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...