Jump to content
saaron

Търсите хонда ...ВТИ

Recommended Posts

Ето за какво става въпрос ,видях въпросната кола в сайта за коли мобиле и реших да видя дали колата ,и на живо е така добре ,както и на снимките.Е завъннах на момчето и се срещнахме ,колата излгежда добре ,прасно пребоядисана но има забележки ,дребни но дразнещи - обясниха ми ги с кофти бояджии.Ок ,салона запазен ,двигателя ..уж добре ,но поради някаква причина човека не иска да отидем в Омбре сервиз ,за диагностика -били му казали ,кофти неща за тях :dry: .....ок.Накарах го да отидем в Юбико ,съгласи се и след 2часа ми се обади с много интересно оправдание ...ми сори ама не мога да ти я продам :confused::ranting::D През цялото време в което водех разговор с него ,относно това къде да прегледат колата ,той сякаш нещо криеше и не искаше да ходим в сервизите които му предлагах! :angry: Аз лично ,ако не се притеснявам от нещо и сервиза на луната да е пак ще я закарам !!! :spell: След всичко това което казах ,искам да предупредя колегите да внимават с тази кола ,ето и линка :hondarulez:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11307723092006691&f1=details

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, че си си напрвил усилието да пуснеш тема по въпроса все пак... :thumbs1:

Редактирано от his

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пробва колата, удари ли прекъсвача няколко пъти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола, ако не греша, преди 5-6 месеца беше пусната за продажба за около 8000 лв., само воланът беше друг! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пробва колата, удари ли прекъсвача няколко пъти?

Пича не искаше да я закараме до сервиз ,какъв прекъсвач ...дори не съм си правил труда да го питам за кръгче!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Криел е нещо това е ясно, добре, че не си се наковал с нея. Иначе е примамлива спор няма. Сигурно ще има по-хубава, за това тази няма да е твоята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да е удрян,затова да го е пребоядисал

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато пробва колата, удари ли прекъсвача няколко пъти?

Пича не искаше да я закараме до сервиз ,какъв прекъсвач ...дори не съм си правил труда да го питам за кръгче!
Колега, без да тестваш кола при оглед е все едно да купуваш недвижимо имущество. Направо му казваш да си я прибира и да не ти губи времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно бараката е била на няколко стотин хил км. над това на таблото, с някой друг скрит проблем и откачена чек лампа...и при думите "Омбре", "Юби Ко" и "диагностика" е почуствал остро напрежение отзад в изпускателния колектор, а е пропуснал да си сложи памперса на излизане и аее дим да го няма....Хубаво е, че си споделил проблема/нещата! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не харесвам англичанките, тая изглежда добре, но явно има дълбоки плаващи пясъци :doctor:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък не виждам на подобна кола, какво трябва да се обикалят сервизите. качваш се КАРАШ - прекъсвачи (щото за това е направена), виждаш как върви колата. сгрявате маслото достатъчно - гледаш дали синее отзад, ако не и не тропа при движение по окачването и мотора не изадава страни шумове, които да те притесняват - огледа приключва.нищо чудно продавача да се е изнервил, че го разкарваш по сервизите (макар че си в пълното право) и да си е казал, че може да си вървиш по пътя, купувачи все ще се намерят.моят седан го купих, след като го покарах две отсечки, разгледах състоянието на колата, заинтересувах се какво е що е и разбрах, че това е мойта кола. и до сега не съм е чел има ли грешки няма ли. най-малкото по продавача си личи каква кола купуваш. тук говоря само за старите коли т.е. коли над 10 години ;) с по новите е хубаво да се обръща повече внимание софтуерно, че те тайни не пазят и всичко си пеят :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега всичко е въпрос на лична гледна точка ,но аз си мисля ,че щом ще давам 5000 лв може поне колата да я прегледат хора ,които си разбират от работата.Защото доколкото знам цените за ремонт на двигателя ,на този модел са по 3 ,няма да рискувам да се обуя като.... ;) А относно продавача ,дали се бил изнервил ...хич не ми дреме ,аз съм тоя който го чака 1 седмица да погледнем колата в сервиз ,което в началото и той сам предложи ,но в един определен или някъде в района.Хммм странно.Както и да е няма се обяснявам вече ,така мисля ,ако някой колега ходи да я гледа дано има повече успех и късмет!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо да, без съмнение е така. в крайна сметка винаги купувача има право. ако искаш и на луната ще идете за да гледате колата. ако човека има интерес да си продаде стоката, ще го направи. както каза ти - всичко е въпрос на гледна точка!досега не ми се е случвало продавача да ми казва къде да гледаме колата :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че си пуснал такава тема, защото и аз мислех да му се обаждам с оферта.Но на мен разхода ще ми е и да се разкарам до София да я видя.И първата ми работа щеше да е закарам при Омбре.А за изнервянето-като си нервен не продавай.От години работя с клиенти и място за нерви няма.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който давава парите той поръчва музиката!Колегата си е в пълното право да иска колата да му бъде проверена където посочи.На Горубляне също не дават да се ходи в сервиз!Увъртат яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Горубляне не е съвсем вярно. За последните 6 години смених 7 автомобила и 4 от тях са купени от Горубляне. До сега никой не ми е отказал диагностика в сервиз (разбира се за моя сметка).С последния акорд, който си купих беше пак така. Горубляне>Юби Ко>Пазарлък>Продажба. Преди да мине през сервиза отказах да я тествам, да се пазаря и т.н. Казах си му на човека, че няма смисъл да му губя времето в проби и пазарлък, ако не знам дали ИСКАМ да я взема. ;) Всичко си беше точно и търговеца беше супер коректен. Даже като ме видя, че съм с яке хонда и че познавам всички в сервиза очакваше, че ще го "наредим" нещо, но остана много приятно изненадан от обективното мнение, което получихме за колата.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта я взимах от Горубляне, доста коли карах на диагностика. Всички търговци бяха отзивчиви. Разбира се повечето коли бяха без транзитни номера и си плащах и за платформа до сервиза. Определено, без да я е видял някой майстор, не си заслужава. Поне мойто мнение е такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола, ако не греша, преди 5-6 месеца беше пусната за продажба за около 8000 лв., само воланът беше друг! ;)

 

В допълнение, колата я продава колега от форума - ivo33.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...