Jump to content
rulemaker

Хонда Сивик 6ген (японка) комби

Recommended Posts

Сивик 6ген комби! Да няма майтап, има лека промяна на фаровете и бронята, но това е 6ген. Преди време видях снимка на такава кола, обаче със суап на сивикова броня и фарове. Е*бати манияшката кола. предлага се с 1.8-140 коня и 2.0 150коня мотори, има я и 4х4. Е това ще ми е семейната кола. Разбира се ще е със 6ген конверсия на предницата.http://catalog.auto.ru/catalog/cars/honda/orthia/Това май е фейслифт-а

фейса отвън и отвътре http://www.youtube.com/watch?v=FZJIImsWibo
  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен вкус имаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и Orthiа и Ferio са 6-та за азиатския пазар,4х4!Ферио и 5-та има.Точа лиги по тях от 2006г!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми допада много, много, но всеки си има вкус ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда доста добра,макар и да не си падам по семейните коли такава бих си взел(ако пък и е 4х4 още повече)Доста добро изпълнение за комби :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ferio awd, sedan EK5.Tова е колата за която има части.Обръщаш воланаи филма почва. :PD16A, значи има шанс за втек глава.

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам ама на втория клип прилича на Subaru Forester нещо не ми допата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има комби има :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от manch
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хеч и купе Orthia Look :) маняшко

Публикувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕзнам кои е казал ,че няма такава кола ама нещо не кефят особено . За изкривения японски стил стават. :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма тя и рекламата една. Наистина странен стил. Мисля обаче че второто клипче е американско. Много вероятно освен за азиатския и за латиноамериканския пазар да ги сглобяват. Не ми харесват и двата модела..... Аз намирам снимката на Сивика- комби за най- маниашка комбинация. Другите- меко казано странни, няма да се престраша да използвам думите на някои колеги по- отдолу...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм я харесал Orthiа-та(грозничка е ама е мултифункционална),защото след SHUTTLE-то нама семейно комби 4х4,ама не се намират за европейския пазар!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че количката е много семпла .... що не ви харесва??? Бих си взел такава за семейна кола Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна е за донор с тези 4х4 чарколяци :honда: :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм особенно голям фен на комбитата, за семейна кола по-добре някой SUV...

 

Едно от малкото комбита които харесвам е ACCORD AERODECK ....двувратото комби :cool:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже по-горе се говори за Хонда Сивик 6ген (японка) комби,а на снимките не видях нещо подобно на това което видях аз,реших да кача няколко снимки и аз.Отзад и отстрани/дори дръжките/пълна англичанка,отпред японка преди фейса.Виждал ли е някой такава?Аз за първи път.Изображение2091.jpgИзображение2092.jpg

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже по-горе се говори за Хонда Сивик 6ген (японка) комби,а на снимките не видях нещо подобно на това което видях аз,реших да кача няколко снимки и аз.Отзад и отстрани/дори дръжките/пълна англичанка,отпред японка преди фейса.Виждал ли е някой такава?Аз за първи път.post-13482-0-76735800-1380736492.jpgpost-13482-0-27441900-1380736529.jpg

Адаш, направо ме разби! Това е истински "хибрид" - баща японец и майка англичанка /или обратно/ ... :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...