Jump to content
Sc00by

Подлакътник

Recommended Posts

Хондата е Сивик 1.4и 75 кончета 1997 седан нещото което и липсва е подлакътник та въпроса е може ли да се сложи такъв като се вземе от няква друга хонда. Някой правил ли го е тоя номер сложно ли е и т.н?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам може да се сложи, няма проблем, трябва само да си намериш подходящ за твоята кола, но според мен, тъй като и аз мислех да слагам, цената от около 250+ лв. не си струва за тази екстра, или поне до там стигна търсенето ми. Гледам караш седан, разбирам англичанка и до колкото знам и за тях си има подлакътници. Аз лично се отказах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седан не означава англичанка.Англичанките са фастбак.Както и да е, ето ти темичка, със същото заглавие, като твоетоhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=21543&st=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..офф..мерси за поправката, забравих че има седанче 75 кс :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма седан 75коня, само 90 са. А иначе колегата може да си качи подлакътник, стига да си го намери на нормална цена, която е не повече от 50лв

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мойта май е от тия Фастбек Англичанки ли се водят кви са не ги разбирам Публикувано изображение е такава е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Незнам колко са нормални цените от 50 лв, аз за моя дадох 100 но го взех от колега в ПЕРФЕКТНО състояние. Наблюденията ми са, че не вървят съвсем евтино тези глезотийки :) .P.S. моята е EJ8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,аз го исках много и ми го продадоха за 150 лв преди 2 год.още ме е яд като се сета,но много си го обичам.удобство си е,особенно извънградско....50-100 лв е добра цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 100 лева наистина не си заслужава. Аз съм с впечатление, че доста по-лесно се намира подлакътник от англичанка, само не съм сигурен, че на 100% ще пасне или ще трябва преправяне леко. Има и стандартни подлакътници, но според мен си търси от ХОНДА...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Англичанка на японски Сивик може да се каже че става :)Поизрязва се конзолата около скоростите на японеца,поизрязва се и часта на подлакътника там където се захваща към въпросната конзола.Има разлика и в цветовете.Подлакътника от Англичанка в повечето случаи е черен а пластмасите при японеца са тъмно сиви(освен ако не е ВТИ).Лека статистика...в този форум за последните 5-6 години не са се появявали за продаване повече от 10 подлакътника за японски Сивик 96-00,а за англичанки бол :).Не се чудете че цените са такива,който е следил търговете в Ибей знае на колко $ свършват.В повечето случаи и цветовете са някакви олигофренски :lol: кафеви примерно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти с твоя не искаш ли да се разделиш? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша в на колегата темата , но и аз да питам за 6 генерация купе от какво мога да си го приспособя или да търся оригинален в колусални три цифрени суми ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За англичанка от еквивалентния роувър(мисля 400 серия беше) мисля, че са съвместими. За японките наистина са си цифра. Тraccer ако ти е купе колата както на аватара ти начи ти трябва от японски хеч, седан или пък купе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това ми е колата , обаче 200-300 лв не ми се дават , малко си е нереална сумата какво мислите вие ?

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Ровър 400 има и сиви на цвят, на моя е такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...