Jump to content
Skunk

Новата песен на Thugga

Recommended Posts

радо къса мрака агейн :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки следващ клип е по-добър от предишният... :worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Респект!Публикувано изображениеНевероятно се е получил клипа!Публикувано изображениеГордея се, че спомогнах за осъществяването му,въпреки непоносимата жегаПубликувано изображениеПродължавай все така,всичко от теб е страхотно!Публикувано изображениеБраво, Радо!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си припомним още една от култовите песни на Радо и една от най-добрите срещиПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=KMBhquctpOI

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! Много хубава песен. А някой може ли да разтълкува това? Вероятно някакъв местен фолклор?

Вървя си бавно, спокойно към ПингвинаБончето е там, затова ще минаще се усмихна, ще й помогна, всеки ден го правя с любов огромна.
П.С. Извадката е по слух, може да съм подменил някоя думичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми работи при майка ни (Бончето) ;) Пингвина е фирмата ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми работи при майка ни (Бончето) ;) Пингвина е фирмата ;)

 

След това уточнение тази част от текст добива доста смисъл и тежест.

Браво браво.... Много е добро всичкото :)

И айде в някой следващ клип да напълним с Хонди Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТЕКСТ на Thugga ft. 2 - Натисни (песента за Хонда)Кой бил мил? Кой бил благ?Пита кво има под моя капак,а кучката дава ни знак.Тъпак, ела пробвай пак!!!Civic!!! Accord!!! Prelude!!!Моделите за всеки луд.Качваш се, а тя незнае кво правии после кажи, че Honda не ти се нрави?Виж, виж VTI!!!Къде отиваш с тоя GTI???За селската ти дикция – инжекция!Инжекция с дясна дирекция!Хайде работи ела, ела, ела!!!Да направим пак веселба,защото гумите въртят се!Бягай от тука псе!!!Натисни пап пап пап пап пап пап!!!Натисни пап пап пап прррррррап!!!Натисни пап пап пап прррррррап!!!Натисни!!! Вкарай в обороти!!!Оправдания? Сложи си сликове!!!Затова като спиш имаш тикове!Кво? Съединител???Брато – ти си зрител!Виж, виж ме мен в обороти!Виж как гледат всички идиоти!Идиоти с амбиция на стартова позиция -идва полиция!!!Мотора ли??? Сам го виж!!!С CRX искаш да се наредиш.B18C6 лоууууу!!!Кажи ми кво виждаш, кво броуууу???А теб удрял ли те е ток?Ела, в автоморга BOSS HOGG,защото гумите въртят се!Бягай от тука псе!!!Натисни!!! Удря те звук,като ток адреналин.С мръсна гас, гумите въртим!!!Зад нас остава само дим!Извънземни обороти, soundtrack от рими.Вече си до границата, сърцето бум, бум бие!!!Направо ще се сцепиш – това сме ние!Първи път си там и вече знам – гориш!От скоростта в колата вриш.За бегачки, няма никакви спирачки,покоряват пътя скъпите играчки.Не обичаме закачки!!!Сега залога е голям – дебели пачки!!!Източник: Форд Клуб България и те са и фенове :tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-ми хареса края на песента и как се показа НСХ-а бива я песента , В събота ще я чуя на живо предполагам :D;) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ ИЗПЕЕ ПЕСЕНТА "НАТИСНИ" !!!!

Редактирано от Civic 6 gen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази песен някой чувал ли я е? http://dox.bg/files/dw?a=4ee496c057В youtube/vbox не мога да я намеря (дори не знам как се казва)П.С. Мене много ме радва. :P/> В случей, че Thugga има нещо против, че съм я качил - трия!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните на Thugga са УНИКАЛНИ, клиповете още повече Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Адмирации!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ей сега я чух в 1черен нисък сивик и вече я качам на сд да попълня колекцията :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко нови са тези,но ги постнах тука за поздрав на всички :P;):rolleyes:My link 1 My link 2 My link 3 My link 4 My link 5 Приятно слушане Сладури :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами доста са старички и ги има по назад в темата ... ама то четене му е майката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...