Jump to content
Zaho

Ненормален CRX VTEC EE8 TUNING

Recommended Posts

Клипчетата са номерирани от 1 до 12 ->> ТУК

 

Първия му опит е дота грозноват но този вариант поне което се вижда до сега е доста интересен...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от Zaho
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална работа! Дал е всичко от себе си...личи си! Вижте в част 10/12 накрая ко праи тоя палавник :worthy:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое точно му харесвате на това?Осакътяване на един прекрасен Рекс

Редактирано от kiko
  • Нагоре 5
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална работа, евала!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има вкус и виждане постарали са се ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е предницата как ще я измисли дано не е прекалено кич като първия му опит, който е леко казано ужасен:

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е готин от зад толко е грозен от пред завалията :D .Обаче остава труда и таланта ...... тук вече всеки коментар е просто излишен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛЕЛЕ :o УНИКАЛЕН ! Човекът е голям талант и има златни ръце ! Шапка му свалям!Да го взимат в Хонда да разчупи малко дизайна ;)

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го взимат в Хонда да разчупи малко дизайна ;)

Е то кфо да го разчупва, направил го е отзад като R8, те хонда и сами могат да си крадат, ако им се наложи.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те Хонда, защото разцепват с оригинални идеи :) Важното е, че човекът го видял как да стане. Мен лично страшно ми допада. На някои може да не. Това е истината :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на човека за страранието отдава мусе и то яко, НО за мен това сие гавра защото ЦРХ е икона,светило и най-красив е СТОК, на Муген кита също е готин. И все пак "Всеки си има вкус. Казало кучето и си облизало депенцето" ;)

Редактирано от Balinkata
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,само един ненормалник може да обезобрази така една хубава в оригиналния си вид кола,изпреварила много времето си с дизайн.Може и аз да не съм в ред,но не разбирам никак това пълно преобразяване на която и да е кола.Ако толкова много иска да прилича на "еди-кво-си",защо не си купи направо това нещо???По спомен подобна простотия бяха сътворили с един NSX ако не се лъжа,"преобразявайки" го във Ферари мисля.... :sick: .Повръща ми се от подобни изпълнения,наистина.

  • Нагоре 4
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е хубава,майстора добър,но това ввече не е ЦРХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек аз моя немога да гледам защото докато не намеря друг капак трябва да карам с черен bad look :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек аз моя немога да гледам защото докато не намеря друг капак трябва да карам с черен bad look :censored:

Кво ни *** нас че имаш такива "проблеми" Моля те престани да сереш с тези минуси по всички мнения на хората! Баси голями разбирачи се изкарахте....И кво ся,ако го имаш този няма да го караш ли....щото е бил грозен и не е стоков.... :D :D Смешно е...казвам пак колата е УНИКАЛНА по себе си,които не го кефи да не пише въобще коментар....
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темите не са дали споделиш мниние, да деш съвет, да се оплачеш, и тея +- за какво са за красота, какъв ти е зора на теб и какво ми се репчиш чак имам мнениие изказвам го, всеки има някво виждане. Аре със здраве.П.П Колата наистина е уникална CRX с дупе от R8 :D

Редактирано от Balinkata
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го виждам от гледна точка на някаква лична концепция на автомобил от фен, който ползва за база купе от црх ;)

 

Накрая се получава добре изглеждащ автомобил от оем части на други доста по скъпи но добре съчетани и с Двигател на хонда ;)

 

Вашия спор е като на приятелката ми която като ме "соли" като и похабя вкусния стоков :P шоколад и го замеся с куп други глупости докато стане някакъв коктейл тип буламач макар и вкусен :cool:

 

 

Само за Протокола: защо решихте, че прилича на Р8 само фаровете като гледам няма нищо общо :rolleyes: ?

 

Публикувано изображение

 

VS

 

Публикувано изображение

Редактирано от Zaho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам как може да има негативни коментари при положение, че е положен толкова много труд и в крайна сметка е постигнат един прекрасен резултат. На мен лично много ми харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене много ми харесва как е станало, но някак си е прекалил с тунинга.:lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен изглежда много по-добре отзад отколкото самата Р8. А момчето как нагрява метала ли го разлива не е истина.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми харесва ! ще видим как ще измисли предницата ! и да вземе да махне тези джанти не и отиват вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вкус не се спори, но за мен Crx Vtec или ЕЕ8, е вече доста красива откъм дизайн кола :) Но тоя и к*ра му е майстор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

VS

 

Публикувано изображение

 

Много по-добре излгежда от Р8.Наистина ЦРХ-са в стовок вид си е ЦРХ.Но пък това е единственото преобразявяне на ЦРХ което ми харесва.Браво за труда,много добре се е получило.

 

Човека си има много добро виждане на нещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-добре излгежда от Р8.Наистина ЦРХ-са в стовок вид си е ЦРХ.Но пък това е единственото преобразявяне на ЦРХ което ми харесва.Браво за труда,много добре се е получило.

 

Човека си има много добро виждане на нещата :)

 

Това не е просто преобразяване на ЦРХ, пича си е направил нова кола върху шасито на ЦРХ,

 

Евала му правя, труда който е положил е огромен. Всичко което е направил има и практичен замисъл, което рядко се случва при "оптичния тунинг" !

 

Колата е уникална до момента. Силно се надявам предницата да няма нищо общо с предната която беше.

 

 

Най-голямата ми въпросителна е защо е навил като змия изпускателната тръба под колата. Така му харесва или е искал да удължи пътя на газовете ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи просто. Това трябва да се види на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за труда, но аз лично съм фен на изчистените Хонди.Направо даже както си излизат от завода са си най-убави :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

станала е уникална малко хора могат да си представят даже на ум този дизаин а да не говорим да го направят на яве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не само с Хонди се занимава като гледам имаше и Калибра в гаража.Добър е много спор няма.Малко като оня индиеца от Чоп Шоп по Дискавъри , твори каквото му е на момента.Сяда гледа 2 часа и като го види пред очите си почва. Това не са майстори, а по скоро творци.Бас държа, че ако се пробва в дизайнерски екип в голяма автомобилна фирма ще го вземат,но също съм убеден, че не това го вълнува,а по скоро да си седне на земята в гаражчето и да бъзика по старите класики. Има нужда от ниско столче, че по клиповете го гледам се умори да си седи на обувката :lol: .Хубав е станал Рекса, но едва ли някой по пътя ще познае, че това е маскиран Рекс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека обеща за декември видеото и ето го. Ще е напълно готова пролетта понеже работел само почивните дни.http://www.youtube.com/watch?v=OmMLBBuSqr8&feature=mfu_in_order&list=UL

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този човек твори с ръцете си.Едно ГОЛЯМО ЕВАЛА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО!Подобни отвори и аз замислях!Но избрах въздухозаборника на субаро, че имаше калъпи и излезе по-евтино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично много ми харесва.Интересно ми е каква броня ще направи. И също интериора.Голям!! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре му се получава на човека ще кара уникална кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в повечко са си играли ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много голям :blink: Само остава и бронята да изпипа така добре и колата ще е още по-невероятна.... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека наистина е НЕВЕРОЯТНО сръчен,но какво общо има вече тази скулптура с CRX? :blink:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2 думи,нямам думи :wub: съвършен дизайн,човека ще направи луди пари от идеите и виждането за визията на един автомобил,уникална е от всеки един ъгъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък и да го харесат от Хонда и да го вземат да направи една бърза 10-та генерация на Сивик или следващото поколение CR-Z... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е доста грозноват , но все пак човека се е постарал много и е хвърлил доста труд в изработката ... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...