Jump to content
Zaho

Ненормален CRX VTEC EE8 TUNING

Recommended Posts

Интересно накрая колко ще тежи с тоя калай по него :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма за едно нещо-човекът се е постарал. ЕВАЛА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: някой от нас може ли да си позволи нещо подобно аааа??????????????????

:rolleyes: някой от нас може ли да си позволи нещо подобно аааа??????????????????

Х-са е нещо екстравагантно, неприлично, доста крейзи, доста доста стилно,, сего го усещам когато го кара друг човек а аз го углеждам в страничното огледало на фордууу... мамка му какво притежвах а.. тенекия от кофичка халва, с неправилни форми но доста секси, искам си японката с изтървалите заварки, искам пак да се мажа в масло, да сменям двигатели а нащи да ми се смеят тва става ли за вторичини и за пореден път да запаля х-са без колектор .. уха събудих и умрялата баба наблизо.. а тя отвори очи, оригна се на 100 октана и каза искам още ОТ ТОВА!! Ти пич да каде четеш искам си х-са купи го ЗА... а аз ти дава м 3.....палки.. Ще ми го върнеш ли???????????Сорка за спама ноо... хонда от кръв вода не става..искам пак да си го натискаам и да гледам насрани 3D филми на лицата на пичовете ... как това 160 конски говна ли е?? неммм това си е црх ренесанс пичове кола с много стилллллл... с много кинти въплатени... не е визия нее двигател... само старание..или пича с голфа 4-та GTI-то каде ми каза смени си маслото,, че много ме цапаш отзаде..... еххххххххххххДа повярвайте ми незнаете какво карате ... години минали...колата беше на изплащане.... още на 1 месец и ми падна една мазилка пред работа и двете стъкла ,, предно 200лв задно 450 ново а боя и така до 1400лв..... после двигател.. сам си го свалях а екстаза охааа.. с пари в джоба само за един хамбургер и галонче бира....ама жокера не ме подведе.. д16а9 олл инклузив с всичко нямате си напредства с кво си развивах полуоските.... с тричотка от комшия и поцинкована тръба купена за 15лв от меестната железария.. аз бях момчето преди 1 година на омв с червения рекс с надеждите за турбо с самото турбо което ми беше пътник от дясноооо.. благодарение почти бях постигнал съвършения рекс леко под надув.. а после всичко се разпродаде...а сега какво имам .. не и това удоволствие майната му на удоволствието искам си щайгата.... искам още за мннооого хиляди да и направя ракови образования.... едно малко раче да й духа..капачето....
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задницата е впечатляваща, но предницата не ме кефи...по-скоро започва да си загрозява произведението тоя човек...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада! Идеята е добра, а изпълнението е просто жестоко!!Всеки може да има какъвто си поиска рекс, на този така му харесва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с моята "експертна" оценка - голям FAIL. Мен лично ще ме е срам да карам това нещо. Разбирам че е положен труд, но като му се кара R8 защо да причинява рекса това... С хвърлените пари по тази кола да си беше купил ново ауди RS4. И аз харесвам визуален тунинг, но това не ми се връзва с тунинг на Хонда.

Редактирано от NesTea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...