Jump to content
kytila

Сенатор 5

Recommended Posts

Ще има ли деца? @ марто ми е ясен - железар...;)

Да има ли деца?Мога да взема малката евентуално, дребния ше пропусне със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинения за въпроса.Попитах, заради карантина от скарлатина.Аз няма да присъствам , леглото е свободно - поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То доколкото знам е по опасно да няма възрастни дето не са я каралиКофти,напролет ще наваксашИначе , семейния съвет реши, че момата няма да идва за да не пропуска училище.Кака каза, ХАУ.

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Такаа. Леко разместване, защото се наложи да освободя 5-та вила. Цената си остава същата! .

 

Айдее не останааа :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее тука жица,вили,Хонди къде съм блял, късно ли е за мен и жената ?

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш стая ;) . И за двете вечери ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме за двете вечери, а нещо от Пловдив да се организираме нагоре или направо на място ?П.П. Парите утре ги превеждам за двата дни колко трябва да са за двойна стая?П.П2. А хайвана от аватара може ли да е с нас плащам си разбира се много е послушен,обучен,социализиран и лигав мног се разбира сдецаи си играе с хигиенни навици е и всичко дамашен пес си е :D

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дзверо може ;) . За другото имаш ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой , кога каца бе ... пилотите ?! Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

п.п...я пикирам около/+- 1/ 17ч. живот и здраве ! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по план към 9 вечерта... значи 10-11 ;-)

 

Ама и ти да беше мъцнал и ти кога кацваш :cool: !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре вечер си поръчвам еи туй парче

Човека с терабаитовете музика да се погрижи да го открие. :lol: Тои си знае кои е.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със прискърбие изпадам от каруцата за най-якия Rock and Heavy купон :angry::( Пожелавам на всички фенове яко изкарване и незабравими моменти ... :punk::honda::fun::drunk::bounce: @ Рацера - май френд с тебе все съ разминаваме, пак аз без ДжемсънАко някой реши има вече една свободна стая за двамка Поздрави и да съ напиете и за мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 16 часа товаря стадото и тръгваме от Големото село.Бай Жилязкуууу - нъл знаеш къ да ма посрещнеш?На всеки 20 мин да се чува.......

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам Ви велик купон отново!Напролет ще се видим, надявам се...:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер и само тази нощ приемам заявки за музикални желания - до 11.11 часа на 11.11.2011 година ...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А приемаш ли лаптопи за прехвърляне на база данни :), че мисля да донеса един за копи/пейст ако нямаш против

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не е чалга -преточваме всичко през USB - Самсунг Стори , вино , ракия , зелева чорба , мезета , .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със прискърбие изпадам от каруцата за най-якия Rock and Heavy купон :angry::(

@ Рацера - май френд с тебе все съ разминаваме, пак аз без Джемсън

 

Ай сиктир беее ... самонакажи се .. ти мани жЕмсъня , ми ти бех приготвил една рикия да почерпя за оназ ралта ц.ц.ц. !! Публикувано изображение

Само работа извън БГ те извинява ... чакам те събота вечерта до ранни зори неделни !!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Това не е вода :lol: а тая годишната реколта . Ши туря една шишитка от няколко литра да вземем да я опитаме ;)

Много съжалявам за Марто и Веси че няма да присъстват. Напролет няма извинения. :punk: :punk: :punk:

В 12 часа тръгвам от Плд :plane: :plane:

 

П.С: Ники, тая година минимум през 2 часа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз фаштам пътя към 16 ч. от Майново. Ако има някои да тръгва по това време, да се обажда. :punk::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъп въпрос - Ханиния убавец няма ли да присъства бре?!...

Ма верно тъп въпрос! :blink: Не е истина, че доживях... Утре тръгвам сам към 6 от Лозенец маа'лъта на големото село. Ако има желаеши за транс-по-ръ-та - да не се притесняват и да свиркат! Минавам през Метро за 2 литра чер чай и 3 стека шуменска газирана напитка и бичим. Моля някой да прати точните координати за GPS, че предния път срамотъ. :lol: АЙДЕ НЕ ОСТАНАААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта ли ве :D :D :D То бива бива аЛкУхУлИзЪм ама тва ваШтУ на нищУ нИ мяса :DGPS координати: N 41° 56.585E0 24° 08.855

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние към 7:30 шпалим

 

туй сабахлен ли бе ..... Публикувано изображение ... Вълъо ????!!!! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви предупредя пътя Септември - Велинград е затворен - ТОВА Е ПЪТЯ ПО КОЙТО ВИНАГИ СЕ Е МИНАВАЛОот София - минете през Белово - Юндола - Велинград - Ракитово - Цигов чаркот Пловдив - през .. хм през Пещера - Батак се минава или има панорамен път през св. Константинпоздравии весело

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауе... болни и сополиви приемате ли, или да шитвам и аз пулженийту :unsure: Мартоууууу - язък!!! Дидко, ей тфа е приказка!! Пореден тъп въпрос - имаме си телефоните софийската група, цицките ше тръгваме в интервала 7. - 7.30...що не тръгнеме заедно бе, дъвъйбъ? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...дъвъйбъ? :huh:

Тва искам да го видя! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви предупредя пътя Септември - Велинград е затворен - ТОВА Е ПЪТЯ ПО КОЙТО ВИНАГИ СЕ Е МИНАВАЛО

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=806948Аз мисля да пробвам новото път :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак си издивяхме :) Як купон, готини хора, аз лично имах нужда от таковата рестартиране :cool: Благодаря на всички виновни за ликенда! Keep on rockin'!! :punk: :punk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много отсъствия , тоя път ... на 6-то издание алкохола ше е само от глоби !! Публикувано изображение ... арно беше .. радвам се че се видехме със старите муцуни .. тенкз !

 

п..п.. ей , тфа чарджъра било голема ралта бе .. Пепи , баааси кефа !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купона беше уникален много се забвлявах, другия път ще опитам да удържа и втората вечер :D

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...щом първата удържа на напЪнЯ значи си корав момък :lol: Евала за добрата организация,беше мноо яко!!! Радвам се че запознах с толкова мн готини хора...продължавайте да радвате с мега здравите купончета :punk: Поздрави :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А напъня беше сериозен бутилка ром, малко бира и др работи дет не помня вече не е и важно важното е че се разцепихме готини хора готина музика какво му трябва на човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай компромати от мене :D . Всяка прилика с лицата от клиповете е вярна :DТУК

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, колко е хубаво да видиш старите приятели и да се запознаеш с нови! Яко си изкарахме, както винаги. Липсваха ни отсъстващите, но да се надяваме, че следващият път ще сме в пълен състав!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки и от мен .

 

Беше готино и дано следващият път запълним и последната вила / онази , дето я заеха срамежливите девойки ... / .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...