Jump to content
Mr.OFF

Днес черпи ... Големия Ян !

Recommended Posts

Винаги кипящ от идеи и енергия ... бъди жив и здрав ! Голем ФрЕНд си ма мен ! :bow:

Ето го рожденника в ролята си на един от Организаторите на НС 2009 , която си остава в историята за мен като N1 !

Беше чест за мен да работим заедно за каузата ! :honda:

 

Публикувано изображение

 

ааа и ше пиина едно за твое здраве довечера !

 

ЧРД и на останалите колеги ! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав Ян :) много радости и успехи и тази година :P:balloon: Поздрави и на другите колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко Ян Фингъров Шубраков, жив и здрав да си, щастие и здраве на цялото семейство, много успехи, Хонда емоции и всичко най-най-най :):) :hondarulez: За мен е чест и удоволстие да те познавам, джойнвам се към френдското мнение на батко Рацер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към всичко написано по - горе - да си жив и здрав, и никога да не пресъхва изворът ти на идеи! Радвам се, че си ми приятел!

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от нашето семейство. Желаем ти много здраве, щастие , късмет и успехи във всичко.И един по-здраФФ :punk:http://www.youtube.com/watch?v=7__5jts2O60

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯЯЯЯЯЯ такаааааа.Пожелавам ма мееен , мноооо яки моменти тая вечер .Светло бъдеще по принцип и да съ разсипеш от :punk: партита по принцип :drunk: Наздраеееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав и каквото си пожелае да се сбъдва ! Повече моменти като този , например ... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям Ян,Голям Приятел,Голям Купонджия,Голямо Сърце.............Големи поздрави от мен Приятелю. :fun::punk: :punk: :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на един наистина голям фен, човек и Приятел! Да си ни жив и здрав всичко останало е поправимо :) До нови хонда-метъл-басейн срещи приятелю :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за поздравите, пожеланията и благата дума! Направихте деня ми чудно хубав... Да сте живи и здрави и вие и да ви се връщат със страшна сила всички пожелания :-) !

-

П.П.

@RockOnOff - И за мен, Секси!

 

@Морка - И за мен, Морки!

 

@ДрКонова - И аз, Веси :-) !

 

@Коко - Дай боже всекиму, Кокич! (върти се един червено-лют и пиперлив Бирмингам за ноември, ама да видим ще сколасаме ли...)

 

@Краси - Задава се май една такава... All in?

 

Публикувано изображение

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е .... минА една година .. та пак да отбележим случая ! ЧРД и наздраве ! И скорошни срещи както ти казах и по теля !! Иде , идеееее !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...