Jump to content
stanchevvv

Ъпсурт!

Recommended Posts

В официалният сайт на любимата ни марка www.honda.bg се натъкнах на нещо абсурдно. Там има раздел за "коли с пробег" след това логично има разделение за всеки модел. Случайно видях бутона "Други автомобили" и го натиснах,като дори не си помислих,че може да изкочат оферти за БМВ и Фолксваген ! http://www.honda.bg/%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D1%83%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0/ уверете се сами

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МУхахахаххха !!! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, има. Предполагам са или на служители или на клиенти закупили нова Хонда и са им ги приспаднали от цената. И други представителства предлагат чужди марки. Търговците не робуват на марки. Парите са над всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си ги продават, има сайтове за това, на мен пък ми се струва нелогично да излиза така в официалната страница на Хонда. Ще съм ти благодарен да докажеш това с другите марки...Дай линк на официален сайт на някоя марка и вътре да излизат тези оферти, а не с препращания към други сайтове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново под слънцето - и както и Хондите си с пробег , така и другите марки с пробег ги продават на абсурдни цени :D Пасата се продава от почти две години :D БМВ-то е ново попълнение, реално е практика търговци да правят следните маневри за привличане на клиенти и вид отстъпка за "новата" им Хонда , но за официален дилър е повече от смешно :D най-малкото дори да се прави е правилното да го предлагат поне уж от "приятелска" автокъща или нещо от сорта - поне аз си ги представям така нещата :D Бултрако , все пак си остава Бултрако :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Аз не казвам,че от представителството на Хонда не са чували дори за други марки, но не може така да изтапосват в официалният сайт оферти за Пасати ,БМВ и тн... Поне едно прехвърляне към някоя автокъща бих го приел , но така :x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам пък и една друга шмекерия - току що катастрофирал и то сериозно, амтомобил след ремонта се пуска директно в същата тема за употребявани .

Е поне е HONDA -аама прясно трясната и прясно ремонтирана Публикувано изображение

Кво повече искаш ?

 

Пък майстора на HONDA аджеба що кара ОПЕЛ на 19 години ще пита някой ?

 

За мен по важното е не оригинални части и официални сервизи ами

 

ИЗПИТАНИ ЧАСТИ или поне не ментета и КОМПЕТЕНТНИ МАЙСТОРИ, пък ако ще и на магаре да се возят и да продават КИТАЙСКИ ДЖАПАНКИ Публикувано изображение!

 

Ай НАЗДРАВЕ !

 

ПП Днез срещам един колега с по нова HONDA от моята и го питам -

Колега твоя двигател новия с директно впръскване ли е или не ?

Колегата казва -е как бре те всички са с директно впръскване и са най добрите, нямат чупене - Японската Сила. Всички други коли различни от Японските ги правят с рециклирани материали.

 

И аз какво да му кажа сега на човека ?

Няма да му развалям хатъра - ама те ако не се разваляха нямаше да продават резервни части ДЕ !

 

Та исках да кажа не се кахърете толкова не е полезно за захарта и кръвното !!

 

И да не забравяме че някои Япоснски коли вече се произвеждат и В ТУРЦИЯ .

Редактирано от btu
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Moto-Phoe. Обърни внимание на Хондата която продават! И някави БМВ-та 7-ма серия... Ненормална работа!П.П. Ех тези плюсове и минуси :tooth: Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига да си навит да си купиш автомобил от тях и искаш да спестиш пари и време като им оставиш настоящия си автомобил и стига да е продаваем, взимат ти го на доста под пазарната цена и ти приспадат. Тази врътка я правят почти всички дилъри :) не се учудвайте, хората правят пари...това, че ние сме сектанти е друг въпрос...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........

Приятелю леко превъзбуден ми се виждаш. Сега свали пулса и се успокой малко. Никой не говори за тази Хонда мания. Сайтовете които си дал може да са на вносители и дистрибутори на Хонда, но не са www.honda.bg или www.honda.co.uk или или ".de" и тн... Апък такива като тебе превъзбудени чак ми бъркат в душата. Аз не виждам някъде да е писано,че сме луди манияци и всяко болтче трябва да е произведено в Япония , това го няма никъде в темата,просто на теб ти е удобно да говориш за това и лигите са ти потекли да покажеш какъв си ПиЧ! Пази си теориите само,че за някой друг будала, който ще те слуша за отворена уста. ПС. Във Мото Пфое не видях оферта за Хонда (към другия колега) Редактирано от Tino
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега редовните пикльовци да се разпишат с "-1". :lol:

Как бе, виж колко плюс-чета имаш, всеки момент ще станат с едно повече. Тук пикльовци няма (само посерковци :lol: )Шегата настрана. Не е кой знае какъв проблем, че продават други автомобили, реално Бултрако го практикуват това отдавна, през 90-те когато бяха още в Горубляне, повечето коли в автосалона им бяха не хонди а... кадилаци, GMC-а, Сатурн, разни тИкиви хАмерикански изчадия адови (писано е по тая тема, защо Бултрако някога продаваше много американци). Сега положението е друго, както някой спомена, просто това е приспаднат автомобил (за пасата и бмв-то говоря) от някоя нова Хонда и те го продават, това не е кой знае каква омирова трагедия. Комичното в случая е обаче е, като пристъпиш в "новият" (вече не толкова нов) шоу рум на ботевградско шосе и виждаш как на предна редица в 90% от случаите именно тоя пасат е нареден :ph34r: Някой ако идва за пръв път ще си каже "Ето виж, собственик на пасат му е писнало от тая кола и е дошъл да огледа, да си купи хонда", ама ако минаваш в седмицата минимум по веднъж от там, започваш да си мислиш, че едва ли не, това е флагмана на този автосалон :blink: :lol:PS: не знам до колко сте запознати, но по принцип тоя пасат е топ изпълнение, доста рядко срещан и като цяло е интересна кола. Не че искам да насоча дискусията в хонда форум да коментираме пасат, но по принцип няма хонда в онзи автосалон, която да му се противопостави нито по вървеж, нито по лукс... още една комична гледна точка :ph34r: Най-мощната кола в хонда авто салон НЕ е хонда :dry: Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС. Във Мото Пфое не видях оферта за Хонда (към другия колега)

 

Има и то за сериозен :worthy: автомобил - Honda Legend 3.7 i 295 к.с. виж сам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да питам кви са тия дабъл ви двигатели и ти взе, че се събуди.

Истината е, че май правилно го бях написал (преди да едитна) за W8 двигателят, защото отдавна знам, че има такъв двигател в точно този Пасат 5.5, пишех си по инерция, но просто от обявата на бултрако са го написали V8, от там се подвуомих в написаното си (и явно все още сънен :lol: ) и затова изтрих това за двигателя, което явно си успял да прочетеш само ти ;) Но всъщност, има такъв двигател в такъв пасат (W8) и най-вероятно този пасат в бултрако е именно с такъв мотор. Явно от бултрако грешат за пасата който продават - грешат, че е V8 (а всъщност е W8) и че е 4.2 литра (а всъщност е 4) или просто... незнам и аз вече. Не съм много запознат с пасатите и не съм на 100% сигурен каква всъщност е истината за тази кола, затова едитнах горния пост, да няма объркване и противоречие на истината (каквато и да е тя). Ето повече инфо: ЩРАК и ЦЪК ако някой се интересува от пасатори, сори за ОФФ-а и разводняването на темата.bullkiller, линка с Legend-а също има неточности. Точно този Legend е преди фейслифта и е с 3.5 мотор, 3.7 е след фейслифта, т.е. или и тия грешат и незнаят какво точно продават или е сменян двигателя на този Legend. Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днез срещам един колега с по нова HONDA от моята и го питам - Колега твоя двигател новия с директно впръскване ли е или не ?Колегата казва -е как бре те всички са с директно впръскване и са най добрите, нямат чупене - Японската Сила. Всички други коли различни от Японските ги правят с рециклирани материали.

Относно рециклираните материали... помня когато излезна през 2004-а Legend KB1 (4-ата генерация Леджънд), от хонда едно от нещата които анонсираха с този модел бе, че в този автомобил (който е флагман - топ модел на марката) са използвани над 90% (или горе долу това беше цифрата) материали които подлежат на рециклиране, т.е. Хонда определено правят коли с такива материали и правят продуктите си така, че след това отново максимално да се използват за рециклиране. Дори имам каталози на Хонда пращани ми от япония (и проспекти на конкретни модели и каталози тип "портфолио" на марката) на които ясно и точно отзад, на корицата пише, че са направени от рециклирана хартия. За японците рециклирането не е просто удряне в гърдите пред света, че опазват природата или правене на далавера от събирането на обикновените хора на готова суровина (както примерно е в България и не само, обикновения човек да го използват като "клошар" да събира и разделя безплатно и дори доброволно суровини за рециклиране), а начин, стил и метод за промишлеността им (Япония е страна бедна на природни залежи, ресурси и земни изкопаеми и т.н. по принцип). Та, този човек, наистина не е много на "ти" с концепцията за японски автомобил и като цяло японската философия за производство на даден продукт, но това няма никакво значение и не е нужно в никакъв случай, човек просто потребител на даден продукт, да е запознат с всякакви факти които не е нужно да се знаят от всеки, няма смисъл да изпадаме в подобна полемика... така и така тук си говорим и бистрим политиката и ги "разбираме" нещата... :rolleyes: PS: предполагам, че човека е бил с по-нов модел Stream от твоя (понеже виждам, караш Стрийм), за протокола - Stream с двигател с директно впръскване (i-VTECI) не е предлаган за европа, само за японския пазар е имало Stream 1-а ген. с такива мотори и вече (може би?) Хонда не произвеждат подобни изгъзици. Редактирано от ADH-Honda
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До ADH-Honda - точно така колега, Караше STREAM -2 . И е голям перко. Правеше такова впечатление все едно си беше купил Космическа совалка. Те че са по добри японските коли е верно , ама пък тоя колега пък се изтрелваше много здраво относно японските коли. Това за i-VTEC I и азт така съм чел. В края на краищата се оказа със същия двигател като моя 156 к.с.Инъче каза че доставял резервни части или превозвал не можах да разбера точно за HONDA - и то във Варна. В същия град между другото на КАРАДА резервните части им ги носи наистина някаква друга голяма фирма за всякакви резервни части на различни марки коли ама не можах да се докопам до фактурата, която им донесоха да видя как се казва. И естествено Карада си ги продава сигурно с доста голяма надценка ? Просто на склад немат части - което много ме изненада .

Редактирано от btu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Ако става въпрос за "друга голяма фирма за всякакви резервни части на различни марки коли", може да пробваш ЕЛИТКАР. Те доставят оригинални Хонда части (*) от Германия и са варненска фирма, но пък аз не можах да се докопам до тяхната фактура и да видя те пък от кой в Германия пазаруват. :)

Предвидливо ги късат, иначе изглеждат ето така:

 

Публикувано изображение

 

(*) - В случая те нямат вина, че са изпратени такива дихтунги. Моята поръчка беше за "94109-14000", а дойдоха тези "бурми", както ги наричам аз. Предният път дойде истинска част,

 

Публикувано изображение

 

но оттам насетне пращат все обикновени, каквито мога да си купя от всяка железария за 20-30 ст., а таксуват като за оригинална. И от Англия е така, и от САЩ... На къде отива тоя свят, да не можеш да си купиш една оргинална дифтунга с надпис "Made in Japan", да ти стопли сърцето и да й се порадваш малко, да го ева. :dry:

Редактирано от user
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

""На къде отива тоя свят, да не можеш да си купиш една оргинална дифтунга с надпис "Made in Japan", да ти стопли сърцето и да й се порадваш малко, да го ева. :dry: ""И аз съм на това мнение - толкова пари струват барем малко да погледам чаркулакаа преди да го монтирам на возилото и да ми служи преданно - Друго си е като пише "Made in Japan" :P:P:Pзнам ги тея Елиткар - продават за WV -" KOLBENSCHMIDT" оригинални чаркаля , ама не съм ходил да ги питам за Хондата още, може и те да са. Поне запомних колата ще я издирвам давидим дали ще я открия - с тази с която доставиха частите де По скоро за оригиналните части имам съмнение за една друга фирма ама ще я проверя и ще споделя веднага ако е тя.

Редактирано от btu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и друг абсурд, в сайта на Карада Варна в описанието на техническите характеристики на Хонда CR-V бензиновият двигателя е описан като DONC 16V i-VTEC , а той всъщност е SOHC . Това освен че е невярно е и подвеждащо.Проверете сами. цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАЙ-ГОЛЕМИЯ ЪПСУРТ - HONDA - НЯма склад с резервни части Публикувано изображение! Или може би се БъРкам ?

 

 

Поръчват ги директно на "Автопионер" - ха ха ха ,егаси представителството на HONDA - поредната трагедия ще се окаже май ?

 

Не се оказаха "ЕЛИТКАР"

ами

 

Автопионер - директен внос

гр. Варна, ул. "Ал.Дякович" 6

Сега да не кажете , че правя реклама.

 

Това е голата истина.

Всичко оригинално идва от ЖП ГАРАТА !:D :D :D

Което е добре май- щото продават малко по евтино от HONDA.

 

И вълшебната думичка в HONDA е "АВТОПОЛИМЕР" - това последното не е толкова важно ...

 

Има ли вероятност HONDA в България да е ФРАНЧАЙЗ ???

Както казва моя синковец: "нещо ми мимиши...на вкусно"

Редактирано от btu
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...