Jump to content
fenabg

Лятно-есенна хонда среща - Дупница 14,15 и 16 октомври

Recommended Posts

Както повечето знаят ,се заех да утвърдя една традиция ! Нека я продължим ! Повечето знаят че такива срещи минават с яко каране ,скара и луд купон ! Каня всички които желаят и изповядват религията хонда на 14,15 и16 октомври .

В ''преговори' съм и чакам отговор за наемане на техника /измервателна / и ако имаме късмет ,ще се разполага и с техника .Но пак казвам не е сигурно.

До 10 дни ще напиша начин на записване ,и всичко което е нужно. Запитвания тук в темата .

Надявам се интереса този път да е по голям от зимната :) .

 

За контакти и запитвания към мен 0898 520 997

 

За тези които се питат какви са срещите http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56208&st=0&p=1057180791&hl=%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0&fromsearch=1&&do=findComment&comment=1057180791

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по разнообразни стават срещите в Дупница, как да устои човек :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително съм на линия,бъдещата ми рода е оттам,та ще сколасам и трите дена да присъствувам :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си проверя графика, но на 95% съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да идем на гости на фена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да намина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за трите дни е пак каквато е била :Петък вечер -за тези които имат възможност за по дълаг одих събота 11:00 се събираме на пистата да покараме ,организираме /тук/ скара и добро прекарване .вечерта -приятна вечеря ,гарнирана с емоций и весели изпълнения .неделя приятна закуска с айрян :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпуската ми е пусната, тоест, там съм на 10001%, даже и да вали сняг :lol: За 1 нощувка - събота срещу неделя (15 и 16). Дано да се намери техника за замерване :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота съм на пистата в 11:00 с няколко десетки кюфтета от ония на такси-пияцата :):):)Бройте ме за вечерта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги надявам се и тази среща да е толкова готина колкото и предишните който е организирал Фена и дано се посъберем повечко хора, бройте ме и мен поздрави на всички

Редактирано от didone bros.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, разбра ли се, дали ще има измервателна техника?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота съм на пистата в 11:00 с няколко десетки кюфтета от ония на такси-пияцата :):):)Бройте ме за вечерта.

Аз поемам мезе :P за кюфтетата ,ма да са от Джери не от тея на ъгъла ;)

Фен, разбра ли се, дали ще има измервателна техника?

Френд ,чакам отговор от човек посредник ма май ще търся директен контакт с еднинствения жокер с които разполагам .Вилата е свободна, нека мине тая седмица и в понеделник ще пиша за ред на резервация на местата !!! Чакам предложения и идеи за протичане на деня и, вечерята каква да е .п.п вече знам каде ще е и зимната ма тва ще е изненада и ще бъде тайна до тогава .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да станат нещата с техниката, не защото толкова много държа АЗ да се замеря, а защото съм сигурен, че ако промениш подзаглавието на темата на Писта Дупница, Техника за замерване ще има поне 50 записани. Може в преговорите си с хората с измервателната техника да споменеш че и други марки са добре дошли на пистата, важното е да се получи як трак дей :) Аз съм там със сигурност де, каквото и да стане :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две коли ,желаещи сверка вече записани -бмв 3_8 :rolleyes: и рено 1.8 кабрио :blink: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 за уийкенда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея ,ще гледам да дойда защото на зимната беше мн добре.:)Това с измервателната техника добре ..но има едно но ,колкото повече бързи коли се съберат и хора с желания за :plane: гонки и адреналин ,толкова по -голяма е опастността от :stretcher: инциденти .Затова според мен ,трябва да се мисли и за безопасността на хората по пистата ,както и на самите "рейсъри" ,за да няма после виновни и ..."След дъжд качулка "! :honda:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 и от мен, вероятно за събота и неделяотносно предложенията по менюто ето едно просто:в събота на пистата - най лесното е кухнята на "Джери" /небезизвестните Дупнишки кюфтета/и по-добрия вариант май - едно барбекю на дървени въглища и на пистата на място /мисля, че вече са опитвани и двата варианта за вечерта /събота/ пак най- простото за което се сещам на прима виста:1. Салата - шопска или овчарска,2. Пържола-пилешка/свинска с комбинирана гарнитура - картофки + кюфте/кебапче,3. Безалкохолно 2бр. + мин. водаприблизителна цена 10-12-15лв. не вярвам да е повече :rolleyes: п.п. Щях да забравя най-важното "алкохолът" - но и той е ясен, който квото си донесе, аз лично ще съм на "хоум мейд" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Традицията повелява отново да се съберем, снимки и клипчета приемам да се правят само срещу предварителна почерпка и съответното заплащане за всяка снимка. И с техника и без техника мисля, че купона ще си го направим отново. .. + 2 за Събота и Неделя..

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wilata !!!

Публикувано изображение

By fenabg at 2011-02-17

 

Don_Enco - 2ма 15-16

Wish - 2ма 14-15-16 ?

barsi -2ма 15-16 ?

frisko -2ма 15-16

Ombre -1 15-16

wink - 1 ?

chris_barnes -1 15-16

didone bros -1 15-16 ?

Sisqo -2ма 15-16 ...

saaron 1 15-16 ?

eddy 2ма 15-16

Пепи 1 15-16 ?

Коко 2ма ?

 

Това са нощувките 20 на брои ,?те са за тези които не са потвърдили !!!

 

За вечерта

 

fenabg,жоро с червеното купе ? ,DSM tuner рено 1.8 кабрио ,миткото с голфУ :lol: :lol: ,човечето- бмв 328,и още 4ма чакам от Дупница.

 

Чакам Враца !!! и Ачо да потвърдят !!!

 

снимки и клипчета приемам да се правят само срещу предварителна почерпка и съответното заплащане за всяка снимка...

 

Малии аз обещавам ако снимам да не побликувам нито една снимка :)

 

 

П.п Сашо донеси ми валовете бре :( дано ги пазиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта въпросителна я махай. 2-ма за писта и 15-16 - демек искам спалня :)И щом приемате митцу-та - ще поканя един техен фен за пистата да даде малко газ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фела,Няма да нощуваме. няма как. Почвам си ремонта скоро и сиг ще дойда да се видим и вечерта ще пътуваме :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фела,

Няма да нощуваме. няма как. Почвам си ремонта скоро и сиг ще дойда да се видим и вечерта ще пътуваме :(

 

Тъкмо се сещам за тези които ще са вечерта ! , без нощувка ако желаят вечеря или на свободна консумация ,ще помоля да го упоменат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на свободна ще сме :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен - говори да останат по до късно от кухнята, малко раничко си тръгват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам участие +2 двама за двете вечери Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква информация относно нощувките.Цена нещо :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ,говорих с управителката на вилата ,местата трябва да ги заявя 5 работни дни по рано !!! Цената като за нас на нощувка си оства 15.60 , вечерята ще я коментирам с готвачката тези дни и ще гледам да се съберем в цена около 15 лева !

 

 

Don_Enco - 2ма 15-16

Wish - 2ма 14-15-16 без нощувка тои си е зет в Дупница :P

barsi -2ма 15-16 ?

frisko -2ма 15-16

Ombre -2 15-16

wink - 1 ?

chris_barnes -1 15-16

didone bros -1 15-16 ?

Sisqo -2ма 15-16 ...

saaron 1 15-16 ?

eddy 2ма 15-16

Пепи 1 15-16 ?

Коко 2ма 14-15-16

Това са нощувките 21 на брои ,?те са за тези които не са потвърдили.

 

 

П.п Сашо поправил съм -2ка за теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ,Фена........за мен 2-ка.Верно ,че съм на диета,но още няма резултати в теглото ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да извините Фена, но два три дни няма да има достъп до форума, поради причини независещи от него, ако има конкретни запитвания можете на посочения телефон или в темата - аз държа връзка с него :) п.п. +3-ма за 15 и 16-ти ;) хайде не му мислете много много, има и няколко мицубишаита желаещи, ще бъде интересно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don_Enco - 2ма 15-16 Wish - 2ма 14-15-16 без нощувка тои си е зет в Дупница :P barsi -2ма 15-16 ? frisko -2ма 15-16 Ombre -2 15-16 wink - 1 ? chris_barnes -1 15-16 didone bros -1 15-16 ? Sisqo -2ма 15-16 saaron 1 15-16 ? eddy 2ма 15-16 Пепи 1 15-16 ? Коко 2ма 14-15-16 Три нощувки са ми заявени по телефона ;) за 15-16 Това са нощувките 24 на брои ,?те са за тези които не са потвърдили.Да подсетя някои ако има идей за вечерята да казва. Времето минава и 15 наближава тоя път ако издържи акорда е добре :P:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, след няколко успешни срещи, в резултат на които има 0 недоволни, предлагам да се заложи на старата изпитана тактика (за масата) :D Предполагам е предвидено да има и някое друго постно меню, че може и да има вегетарианци сред нас...п.с. да вземете домашна рИкийка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че доста 100 октанов бензин и ракийка ще бъдат унищожени за тези 2 дни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко почва генерална тренировка в обекта :rolleyes::lol: :lol: :lol: До по късно и менюто ще е готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don_Enco - 2ма 15-16

Wish - 2ма 14-15-16 без нощувка тои си е зет в Дупница

barsi -2ма 15-16 без нощувка

frisko -2ма 15-16

Ombre -2 15-16

wink - 1 ?

chris_barnes -1 15-16

didone bros -1 15-16 ?

Sisqo -2ма 15-16

saaron 1 15-16 !

eddy 2ма 15-16

Пепи 1 15-16 ?

Коко 2ма 14-15-16

veronika_HONDA 2ma 15-16

Три нощувки са ми заявени по телефона за 15-16

Плюс още двама заявени ми лично 15-16

Това са нощувките 26 на брои ,?-те са за тези които не са потвърдили.

 

Четвъртък тази седмица заявявам местата и вечерята .Ако има колебаещи се или изчакващи ще помоля да пишат ,че има и друга голяма група почиващи във вилата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както гледам времето май ще е с нас за събота .Но си носете топли дрехи!!! в момента вали като из ведро но за 15ти слаба облачност :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...