Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Ако не върви ше я дръпнем ве Митаче.Само участие да има. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не върви ше я дръпнем ве Митаче.Само участие да има. :thumbs1:

ЕЕЕ Коки коя кола излезнала от твоят ХОНДА парк не е трагнала,трагна не ами пушек се дига !!! :rolleyes:;) няма бе не пуши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не върви ше я дръпнем ве Митаче.Само участие да има. :thumbs1:

ЕЕЕ Коки коя кола излезнала от твоят ХОНДА парк не е трагнала,трагна не ами пушек се дига !!! :rolleyes:;) няма бе не пуши
ХАхаха Най-накрая се регна бе Митак,ааааааа ако не ходя на ски в неделя може би ще дойда и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз се каня от доста време да се запознаем ама тази седмица вече ще идвам ако нещо не се обаркат плановете !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове до 16:00 съм на работа,в 16:10 съм на обекта да се видим :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Падна малко сняг дано да не се уплашите ,че надъхвам ей тука които мога да доиде :cool:

Редактирано от Lakomnik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАхаха Най-накрая се регна бе Митак,ааааааа ако не ходя на ски в неделя може би ще дойда и аз.Братле толкова години все съм в форума и онзи ден най накрая се реших и се регистрирах ;) утре няма да съм с колата но ще доида ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо,какво вървят нещата навън може и тука да дойдеш на ски..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравейте дано тази вечер остане такова меко времето и да не се заледи утре че да дойда с новата машина преди малко бях навън и все още драпам (понеже съм с летни гуми) ;) но утре ще видим как ще е иначе ще трябва да съм без нея ;)Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно ще пропусна.Бавачка съм следобяда,а малкия не е за извеждане навън. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая да се събереме повече от 5 човека.Надявам се за напред да идват още и още. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кой колата му не запалила на кой колата му няма гуми кой дошъл със служебното :D нека карам моноинжекция ама поне ма докара ;)

Ко да напраим моно моно ама сабори бронята :П айде една снимка има тука за ДАЯДЖИИТЕ ;)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер някой навитак за пързалка да има?Пропуснах срещата вчера бях във Варна пак.Нямам късмет с изпитите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не не остави телефон по късно ще е че имам работа до към 10 .... аз ще звънна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кой колата му не запалила на кой колата му няма гуми кой дошъл със служебното :lol: нека карам моноинжекция ама поне ма докара :D

колега гумите са бял кахьр-гуми,застраховка,нямам шофьорска книжка,а и живея на 15км от стз как да пьтувам в това време,а втората ми Хонда не е на мое име по други причини/ако ме хванат закона е предвидил и акт на собственика на МПС/,но трябва ли да занимавам всички хондаджии с моите проблеми,а тези които ме познават знаят колко сьм сериозен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кой колата му не запалила на кой колата му няма гуми кой дошъл със служебното :lol: нека карам моноинжекция ама поне ма докара :D

колега гумите са бял кахьр-гуми,застраховка,нямам шофьорска книжка,а и живея на 15км от стз как да пьтувам в това време,а втората ми Хонда не е на мое име по други причини/ако ме хванат закона е предвидил и акт на собственика на МПС/,но трябва ли да занимавам всички хондаджии с моите проблеми,а тези които ме познават знаят колко сьм сериозен
Хаха колега мойта е хондата дето не запали и фанах ей туи хонда такситу дето е на снимката обаждаш му са и идва аз с него ходих на срещата хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги малко помощ да ми окажете с инфо.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44707Знам, че е офф, но тук в темата гледат всички от стз, може някой да ми помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктора прави такива трансплантации говори с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как сме тази седмица,ще има ли мераклии за срещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааам :lol:

е,и двамата можем да направим срещата,аз ще сьм там сьс Сашо,вече се чух с него по тел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички колеги (заралии). Аз не съм собственик на хонда, но пък ще се радвам ако мога да се присъединя към срещата Ви за да се запозная отблизо с хондите. В момента карам опел вектра Б, но скоро мисля да си взема някаква японка и ще се радвам да присъствам за да добия някаква представа що за автобили са (никога не съм се качвал на японско). Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами заповядай може и да хваниш правилният път.Всеки бърка в тоя живот, важното е да не много пъти.16.00 там съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки студеното време имаше доста хора :D Дано колегите с апаратите да пуснат някоя снимка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина днес срещата беше супер.Имаше много хора, дано за напред да продължаваме в същият дух.Колегите да качат снимките да не си стискат за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"unbelievable but true" днес бяхме над 20 коли Това не се е случвало от доста време.Дано и за в бъдеще да е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заинтригувахте ме .. дайте снимки да ги видим тез "над 20" маняка ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,2,3,4 .... 17 .. изброих ... браво бе ! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...