Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Там сме.Иии...никога не е късно,колега,добре си дошъл.

Да ти помогна - всъщност си искал да кажеш "Там сТе...."А ти къде беше????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Много слаба среща беше, но го отдавам на жегите. Въпреки това на това дясното капанче беше доста прогладно, само тъпите фенове незнам от коя държава бяха много викаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не подхваща темата като го няма Рейсара Та аз да я подновя.Нали не сте забравили че утре е време за среща ( 15.072007 )Така че утре в 18:00 всички лъснати горе на стадиона :D Айде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшш,бахти мераклиите...другата седмица е бре,не тази.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Даам другата неделя..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата неделя 6те сам с колело хонда на срещата :) Защото няма да имам кола :spell:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата неделя 6те сам с колело хонда на срещата :P Защото няма да имам кола ;)

не се излагай бре , обади се и ще мина да те взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми само кажи кога да те чакам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета много слаби срещи на последак стегнете се 1000 човека пишат никои не идва тая седмица и реисара не доиде мога само да кажа че аз нямам кола и доидех а вие все още имате а не идвате стегнете се да си направим някоя яка срещичка с повече надъхани хора има кръгово горе аз бих го пробвал :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета много слаби срещи на последак стегнете се 1000 човека пишат никои не идва тая седмица и реисара не доиде

....Еми рейсъра му писна да събира хората и всеки път по 5 коли на + :D Майтап ве !

С DNL се заиграхме по едни магистрали и не можахме да "сколасаме" !

Мноо ни бавни количките ! :D А срещите са слаби предполагам поради

отпускарския сезон и жегата !

Можем евентуално да преместим часа за 19:00 !

Аве нема хондажий и тва е ! :ph34r:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма хора и да сменим часа се тая вие двамата с DNL не че колите ви не варвят ами са ви леки краката обуваите 45 номер кубинки на десния крак и яко в лютеницата :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Няма хора и да сменим часа се тая вие двамата с DNL не че колите ви не варвят ами са ви леки краката обуваите 45 номер кубинки на десния крак и яко в лютеницата :ph34r:

Олееее...добре че хилавото ми Хиксче НИКОГА няма да попадне в твоите ръце, особено след новия му облик. А за срещите обещавам да се поправя. Рацера е виновен....кат седне не можеш да го дигнеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета много слаби срещи на последак стегнете се 1000 човека пишат никои не идва тая седмица и реисара не доиде мога само да кажа че аз нямам кола и доидех а вие все още имате а не идвате стегнете се да си направим някоя яка срещичка с повече надъхани хора има кръгово горе аз бих го пробвал :)

Аз съм по срещите но просто последните пъти се случва или да съм на море или на работа, но това ще го коригирам някак си :)А за кръговото не мисля да пробвам втори път, един път ми стига да ме гонят 2 патрулки и да ме спират като престъпник заради 2 обиколки на същото кръгово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета много слаби срещи на последак стегнете се 1000 човека пишат никои не идва тая седмица и реисара не доиде мога само да кажа че аз нямам кола и доидех а вие все още имате а не идвате стегнете се да си направим някоя яка срещичка с повече надъхани хора има кръгово горе аз бих го пробвал :)

Аз съм по срещите но просто последните пъти се случва или да съм на море или на работа, но това ще го коригирам някак си :)А за кръговото не мисля да пробвам втори път, един път ми стига да ме гонят 2 патрулки и да ме спират като престъпник заради 2 обиколки на същото кръгово :)
хи хи, това ще да е било цял филм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LORDA

май малко сам закаснял ма извинете кой е началника на огромния старозагорски фен клуб аз еи тука една хондичка си купих пак отдавна ми е мечта да сам вьв фен клуб ще може ли да се присьединя ;) Валка ти ли ги организираш тия яки срещи ;) на последната имаше 3 коли и организаторите дето флаери раздават май не доидохапак сьм аз ама голям кеф тука да си пишеш разни неща :D ще има ли тази седмица среща че не сьм получил флаер има рокерски сьбор и сигурно срещата се отлага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кав рекс бе валио аз сам деско кав реисар и кви срещи :D много весел фен клуб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не писах на теб е деско ахахаа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ви оставям момчета беше ми прятноче тука срещи работи направо се обарках сега си идвам от село и сам още потен ще се изкапя и излизам никви срещи имам си приятелка и е сериозна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR
Отговорено (Редактирано)

ще ви оставям момчета беше ми прятноче тука срещи работи направо се обарках сега си идвам от село и сам още потен ще се изкапя и излизам никви срещи имам си приятелка и е сериозна

И добре ше направиш ... че изписа една кофа глупости ! ;) Присъствието никога не е било задължително не срещите ! Идвали са по 16 коли и по 3-4 коли ! На който не му харесва да не идва !Факт е че навремето 2-3 души организираха нещата ! Аре със здраве младежи ! :D п.п...и намалете малко чата момчета...има Скайп и КЮ за тая работа ! ;) Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LORDA

е ще ме критикуваш ли сега извинявай много ако сам те засегнал не сам искал ама явно има защо пьк да ти кажа не знам какво си организирал ама осещаш ли че който се е излагал един пат да дойде и повече не е дошал и че има толкова хондаджии дето кат им викам ходите ли на срещите те се смеят питат момчетата и с право какво да правчт на срещите ама няма спор ние явно не сме хонда фенове и не заслужаваме да присьстваме ха ха пьк да намалим чата много ми е интересно тва пречи ли нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деси ... Деско ... фене голям .... осираш темата ! Пак казвам .... никой не е длъжен да харесва срещите ,които са абсолютно импровизирани ... и следователно никой не е длъжен да идва ! Всичко е въпрос на страст и желание ! Ако ти харесва идвай ,ако не недей ! Всички колеги които са идвали са супер точни и никой не е срал досега в темата ! Ти си първия ! Кажи ми ти какво точно си направил за "смешния" ни фен-клуб приятелю мой ! Ама всъщност не ми отговаряй ! Нямам интерес ! Аз спирам да кореспондирам в тая тема с теб ... шото я разваляме с глупости ! Следващата среща е след седмица .... който иска да присъства на "смешна среща" да заповяда ! Аз междувременно ше напраа едни "тъпи" стикери .... пък някой ако се излъже да дойде ше му дам !Мир и любов приятели ...и ше ме извините за лиричните отклонения ....!!!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоооо,всички мишоци критикари - и включително ти Деско,да не помислиш че не влизаш в това число.Колко от вас са си мръднали пръста да направят КАКВОТО и да било за тия срещи,колкотоо и малко и незначително да изглежда?Много ви бива да серете на нещо свършено от други,за това не се иска нищо.Иво ти го каза-срещите са напълно импровизирани и НЕ СА задължителни.Ти на колко срещи си ходил че и взе да иронизираш хонда феновете?Аз като съм бил на 20 поредни срещи без пропуск ти де беше ве?И тая група на "големите" Хонда фенове,като оня на който правихме двигателя за Бог да прости а сега ни подминава все едно ни няма?Или другите "големи" пичове?Няма да ги изброявам,ти си ги знаеш.Ваша работа е какво ще правите,но не серете в темата и във форума.За едната идея съм помагал на всеки с каквото мога до колкото мога,само че се оказва че съм бъркал.Защото единствената ни допирна точка е това че караме коли от една и съща марка.Само че това че караш Хонда не може да те направи човек на място ако не си такъв.Айде мир и по-полека си ползвайте големите усти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ДОГ не се впрягайте на приказките на човека не виждате ли,че човека си има приятелка и то сериозна??????????????? :) па вие на срещи сте тръгнали да го карате да ходи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сажялявам че точо тук поставям въпроса ,но по тази тема се дискутира най много какво ще кажете за ровър 216i кабриолет . Понеже мисля да си копувам кола по точно honda , но все пак съм жена коя от двете коли да избера роувър 216i cabrio или honda civic do 90 коня БЛАГОДАРЯ на тези които миотговорят предварително мойе и лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"БОЖЕ, БОЖЕ, КОЛКО МЪКА ИМА ПО ТОЯ СВЯТ БОЖЕ" е казал автора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се разгорещи спора в тази тема мога да кажа само едно истинските фенове ходят редовно и това се забелязва в всяка една от срещите ни никои не е задължил някои да стои.Мога да кажа само едно уважаваите труда на хората които се стараят да оголемят фенклуба. RESPECT....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде чички без обиди моля никои не ви казва че нищо не сте направили аз не мога да направя повече от вас вие сами се жалвате че никои не идва пьк за дидо хич не ми говори кво сте му правили или не вии и на мен намерихте стькло преди ама тва не ви дава право да ми говорите зад гарба интриганти такива и по точно ти ивко сладур такав штот кат ме видиш си голямо мазало пак после сереш и ти сереш ама виж как те защитават хората ти и за тях сереш сигурно ама те не знаят приключвам наистина че ще се изпокараме и не сам идвал на срещите защото ме е нямало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за хубавата тема ! :):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;):D;) ШШШШШШШШШШ що все някой кривак ще се намери да се изкенза,на метеното :D Много лаячи тук в темите,направо го обръщат на чат,а като дойде време за някоя среща-(не сезирам Старозагорските) все едни и същи се събираме,а?Май някои хора имат тия глави само да ги решат,а не да мислят с тях ;) Нужно ли е питам все да се драка някой и какво печели от това?Който не му харесва форума да си взима памперса и да бяга от тук,нее нужно да четем тъпизми на разни недоносчета :D:blink:;);) Хайде с мир и всяка жаба да си знае гьола! :)П.с. Държа да подчертая,че пичовете,които познавам от Стара Загора са много готини и не виждам какво има да се критикува спрямо тях?! :D Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

ОБЩИ ПРАВИЛА:2. Заядливи и подбудителски мнения са силно нежелателни. Тук сме за да ни е приятно, а не за да се караме. На никой не му е приатно :) Само кажете и ще разтребим :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Поради технически причини не съм влизал в форума от 3 седмици би ли ми обяснил някой какво е станало че този пич така се джавка. Поизостанал съм и не мога да разбера какъв е проблема :blink: А за задължителното ходене аз лично пътувам по 70 километра за да ида на среща е това не е от задължение а от МЕРАК. И това могат да го потвърдят всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами този пич не се джавка просто имахме леки дразги които надявам се се изясниха на лс много беха мили тези пичове старозагорските организатори на клуба и сащите както са мили ходят и плюят зад гарба ми аз не посещавам срещите защото не сам в балгария да не говорим колко още хондаджии има в града които не ходят на срещите поради сащите причини ама уж нещата ще се променят нема идеални хора :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен ако може един два от чалга едитиона :) ама като гледам и тази среща ще я пропусна заради работата ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами този пич не се джавка просто имахме леки дразги които надявам се се изясниха на лс много беха мили тези пичове старозагорските организатори на клуба и сащите както са мили ходят и плюят зад гарба ми аз не посещавам срещите защото не сам в балгария да не говорим колко още хондаджии има в града които не ходят на срещите поради сащите причини ама уж нещата ще се променят нема идеални хора :)

Като цяло всичко можеше да се реши така на ЛС, те и за това са лични тия съобщения.А темата по принцип е за тези които искат и ходят по срещите, аз лично съм доволен че се реших да се присъединя. Срещнах любители на марката, от които може да се научи много, свестни и точни типове. Всеки си има мнение за хората и за живота, но не тук е мястото за това!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;):cool:;):D:D:D:D;):shock::shock::shock::shock: И аз като Станчо много сам изтървал......Абе чудех се дали да го пусна като нова тема, ама гледам ще се впише добре в тази, а и едва ли някой ще се впечатли - тя и без тва е за триене вече....Та ....До всички "чички" - от следващата неделя ви чакам в песионерския клуб. И да не ми дойдете с Хонделите!! Пеша...най-много по един бастун, че да ви прилича. Ай вадете личните карти и си проверете ЕГН-то...Наборееееееее!!!!! И за тебе се отнася ! Лично аз мисля да продам Х-са и да си взема един АЗЛК ...по ще ми оди........ :cool:А сега сериозно за това какво за мен допринесе Хонда Клуб - много нови интересни хора, както от СЗ така и от другаде, както и няколко много добри приятели. Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня тази неделя от 18:00 на стадиона пак ще има збирка.Реисара е направил лепенки

Ахам....има "ваденки" за тези които нямат ! Ше се видиме утре ! :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги - много мерак имам да дойда - но тази седмица пак ще съм в разход-много съжалявам че нама да мога да дойдазапазете ми една лепенка и на мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

може ли и аз да дойда? аз съм новобранка ама ако ме пуснете ще дойдато и времето няма да става за плаж така че ми запазете 2 места (щото заемам място за двама !!! )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А гости приемате ли? !!! И ако да, да ви се намират стикери техноедишън че да прескоча до СЗ

Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости приемаме естествено за стикери се обърни към реисарчето :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...