Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Guest astralmind

ех пак съм на работа :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Рейсърче,щом ше черпиш ша додаааааа.И ше гледам да хапна и пийна заради тия дет няма да дойдат... :blink::D:D ...стагяй се маме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Аре пак доде време да сръбнем по кафенце на Опета ! Някой може да имат и свежи впечатления от една друга сбирка ! Знае ли се ??!! :( Неделя в 14 ! Аре ГАЗ ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DayDay

Здравейте маняци, гледам така темичката и викам аз не съм хондаджия, ама така японските коли са ми на сърце(все пак карам една такава :beer: ), та викам някой път като сам си в Стара Загора, ако се присъединя към някоя срещичка нали няма да ме гоните :) ? пък и хей така да се запознаем, че съм си нов във вашия форум :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHO 1

Здравейте маняци, гледам така темичката и викам аз не съм хондаджия, ама така японските коли са ми на сърце(все пак карам една такава :) ), та викам някой път като сам си в Стара Загора, ако се присъединя към някоя срещичка нали няма да ме гоните :) ? пък и хей така да се запознаем, че съм си нов във вашия форум :)

Бе то това иска ли питане заповядай макар че не съм много домакин те каня :) следващата срещите са през неделя значи днес имаше смятай си ги :) мястото е бензинистанция Опет времето е 14:00 :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Здравейте маняци, гледам така темичката и викам аз не съм хондаджия, ама така японските коли са ми на сърце(все пак карам една такава ;) ), та викам някой път като сам си в Стара Загора, ако се присъединя към някоя срещичка нали няма да ме гоните ;) ? пък и хей така да се запознаем, че съм си нов във вашия форум ;)

.....Ела ...ела...ше те откажем завинаги от ГТИ-вируса ;) Следващата седмица/04.02.07/ се пада другата срещичка ! Бъди наш гост ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DayDay

Здравейте маняци, гледам така темичката и викам аз не съм хондаджия, ама така японските коли са ми на сърце(все пак карам една такава ;) ), та викам някой път като сам си в Стара Загора, ако се присъединя към някоя срещичка нали няма да ме гоните ;) ? пък и хей така да се запознаем, че съм си нов във вашия форум ;)

.....Ела ...ела...ше те откажем завинаги от ГТИ-вируса ;) Следващата седмица/04.02.07/ се пада другата срещичка ! Бъди наш гост ! ;)
що бе бате, да не си помисли че е голф? ;) или и моя мъник е вирус? ;) той мoже да показва мускули понякога ей ;) , а сега по въпроса, щом следващата срещичка е на 4-ти мисля че съм там(дано не се обарка нещо де)така че.... Редактирано от DayDay

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Оффф .... пак идва неделя и пак тррее да ви глеам "тъпите муцуни" и грозните Хонди !! !!!
Аре газ към Опета и ония от Кз да не са "ошумоляват" ми да продухат матаретките до СЗ ! !
Чакам ви с бира в ръка и с нова музика надявам се !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите да си драснем дата и място и да се съберем че мн искам да се запозная с колеги да понауча нещо от вас да не палня форума с глупави въпроси. :D

Аре че съм нов в хонда - кога ша си биеме срещата-може би в неделя :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

НЕДЕЛЯ 14 ОПЕТ лъснати ... костюмирани ... на по едно "сокче от моркови" ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

НЕДЕЛЯ 14 ОПЕТ лъснати ... костюмирани ... на по едно "сокче от моркови" ! :)

...аве ..измряфте ли ве да ва и...ааа !! :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напук на някои урунгели не сме измрели бе.Много бачкаме,ама ше се класираме за строевата подготовка в неделя.А наместо сок от моркови може ли да злоупотребим с греяна боза с лимотозу? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно фотце :

 

Публикувано изображение

 

:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съкаруцари....аре пак в неделята за по едно сокче/сламките са на промоция/ да се видим..на любимия Опет...пък ако са отворили лятното ни място за срещи може да направим една колона до стадиона ! Пък и нови фенове има...да заповядат ..., КЗ-кия отряд... да палят и те каруците и газ към СЗ ! ;)
Някой яко има нужда от бутане да са обажда... :worthy:

..........14:00 ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво да носиш лепенки че и аз привлякох на дидо гумата бившата кола да идва искат лепенки момчетата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Че тя си е стикирана отдавна by Me ! :blink: К'и лепенки ..к'и 5 кинта ве ?! Аре отивай да си лъскаш кочината и да гладиш костюма ... да не та връщам утре !! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

Че тя си е стикирана отдавна by Me ! :blink: К'и лепенки ..к'и 5 кинта ве ?! Аре отивай да си лъскаш кочината и да гладиш костюма ... да не та връщам утре !! :D

ари утре и а съм на линия - в 2 нали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво става за тази неделя ? няма ли да се събираме пак някъде и ако да каде ще е?на стадиона или пак на OPET

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

Ами среща ше има ! Старт на Опета в 14..защото не се знае дали работи стадиона ! Но има вариант някои да ходим на Калояново ...така че може да има липси ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ша пропусна тази седмица - щото съм в бокса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е дано се посаберем пак да си полафимпак колкото толкова другия пат повече, няма да пишем отсаствия този път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре ша са тваря при някои ако ша ходим на калояново щото немам бензин и пари за кочината банкрутирах :D:/:D:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мамка му писаха ме наряд в неделя и няма да мога да дойда :hondarulez: ама нищо другия път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе каде се губите.я кажете каде ще сте тази неделя ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих и аз да се покажа вече с Хондата но за жалост съм на работа и няма как :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде всичкото хондаджии на среща само трябва да оточним мястото но мисля че вече е време на стадиона да се сабираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

То че е време ...така е ...ама аз викам старт на Опет и после колонка до стадиона :D:D:dj::D:D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а Здравейте и от мене!Както личи от ника казвам се Иво, горд собственик на любимата марка от около месец. Следя форума от около 2 месеца може би, наистина е един от най-здравите клубове! За срещите на хондаджиите от града знам от едно момче, чиято Хонда разглеждах за евентуална покупка, но се спрях на друга колица. Ако имам време и съм в града тази седмица може да намина към бензиностанцията, мисля че часа бе 2 след обяд, ще следя за точна уговорка и ако времето даде ръка ще съм на линия :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Значи остава 14:00 на опет ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cool::fun:

Ти не ми свиркай ми забирай колегите от Кз и газ към СТ ...че мноо отсъствия си натрупал и не знам кво ш та прайм !! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ..сега разбрах че БмВистите и те имали днес среща на Опета...и ше стане пак мармалад като оня път, ако някой си спомня ! Така ,че който дошъл до 14-30 и се местим на лятното място вече ...а именно стадион"Берое"! Дано някое от двете барчета вече работи...пък ако не ше го ударим на лаф покрай каручките ! :worthy: Аре газ !....опааааа.....имаме рожденник тука....аре нема да го издавам...да е жив и здрав ! :punk:

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво замряхте е хора никои ли не се сешта че ще има среща тая седмица.Всички измити и лъснати наредени на ОПЕТ-а в 14:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се освободя чак към 16:00 ако сте там може да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за кога става дума?за 29.04 ли?дано да не е че сега видях темата чак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E колега другия път :D А някой да е замислял да ходи към писта "Дракон" в вторник ?????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

E колега другия път :lol: А някой да е замислял да ходи към писта "Дракон" в вторник ?????????

Кво се е случило там... :lol: ...са се прибираме с Конова от двудневно самоизтезание с алкохол и мръвки в природата ! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Ми мой то тва ше се случва на 02-03 Юни ве... ! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...