Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Колеги на 4 Януари си получавам книжката(оставих я в КАТ за 1 месец да фтаса :help::( ) и неделята съм горе да се видим,че само Валката срещам по центърчитуууу! Айде и ще видите какво съм успял да сътворя докато бях Джони Пешеходеца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита коледа маняцииии живи и здрави да сте сичките много щастие пожелавам на всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерсииии, да ти се връща... 300-та крави, 300-та вълка, а за малкия една момина кълка ;) ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерсииии, да ти се връща... 300-та крави, 300-та вълка, а за малкия една момина кълка :P ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!!

:D:D:D еиии бат Радо страшен си ве батка :P мерси за пожеланието знаеш че от момината кълка няма по арно :D жив и здрав да си и ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата неделя след НГ ще има срещичка нали!???? Айде товарете това дето е останало от веселата вечер и да си направим 2-ра НГ на стадиона! :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви е голяма темата и неразбрах как си организирате срещите в СТЗ?Седмични, месечни? Тук таме наминавам покрай СтараЗагора и ще гледам да е през тези дни :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си чел внимателно , в противен случай щеше да разбереш че през 2 седмици има среща пред стадион "Берое" от 16ч ! Следващата такава е на 04.01.09 ... както си пише и 5 мнения по нагоре ! :offtopic: Заповядай ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря, моята грешка беше че започнах да чета темата от началото :offtopic:Благодаря за покатана :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи те колеги имам едно предложение даите да се организираме един дин в седмицата вечер да ходим да се састезаваме да си правим шоу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад теб съм :) не за друго ми щото немога да те изпреваря хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ммомента сам командировка в габрово и много жалко че немга да идвам на сьвиранията ще гледам след нг да сьм тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз се кефя на тва дето го предлагаш ама няма да са много хората който ще доидат да се пускат :lol: освен да гледаме малките фенове с 1и3 1и5 как дивеят друго интересно няма да има 100% :drunk: аиде весело посрещане на новата година и да не се напивате много еиии :lol:

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е защо да ги гледаме след като можем и ние да се забавляваме защо ги караме тия хонди само за красота ли не че моята е мн барза важно е да си в играта весела коледа и честита нова година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В СтЗ не си ли правите някакви събирания без значение от марката, примерно всяка седмица или нещо такова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами правим си ако разгледаш форума ще видиш че се сьбираме през неделя пред главния вход на стадион верое

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм идвал на тия сбирки ама се виждам с някои от форума доста често пред магазина на макс спийд :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се надяваме че на тази която идва ще дойда и аз :P да се запозная с повечето колеги...иначе за шоуто съм навит :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P А,бре,момчета...що не вземете да се разберете на срещата(04.01.2009) кой какво ще прави,ами пълните темата с глупости? П.П. Весела и Щастлива Нова Година на всички! :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4-ти ще взема бащата за шофьор :) и съм горе! Последно от 4-ти си остава пак нали!? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее днеска направихме една извънредна среща на дрифтърите от клуба :lol::):) получи се голяма забава по късно ще има снимки и клипове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММ да беше гот да се пързаляме.Само незнам защо са ми още мокри краката ;) .Айде Валъо качвай снимките и клиповете.Аз ги гледах вече,малко сме тромави ама на снега не може да се зацепи като хората.Как се ядосвам че клипчето ми ''токио дрифт'' не е заснето цялото.В неделя може да си спретнем пак дрифт или по скоро ръчна шоу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде стягаите бангиите за утре първата среща за 2009 година тряаа да я почетем с присъствие на колкото се може повече коли а за ръчна шоуто ще я мислим :):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше я посрещнем ... тва е сигурно ... само ше ва замола "дрифтърите" да не шашкате движението на кръговото , че някой път ше си развалим удоволствието от срещата заради глупости ! :) Аре до утре .... :D

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,айде тоя път нема ли кой да се съжали над мене! Вече 2-ри месец седя безстикер! Ако някой има излишни нека донесе 2! Ако ли немате поне ми пратете корелски файл да си направя. Скайп PETE_TONG  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега обърни се за стикерчета към рацера той е по тая част ако той няма друг незнам кои ще да има :lol: днеска май няма да са много хората който ще стигнат до стадиона :):D:D:D Бат Валйо за тебе стаа въпрос зеления жабок ще успеее ли да издрапа чак до горе :P:P:D айде неска сички горееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стягайте машините!Тъй като моята ЧЕТИРИКОЛЕСНА няма гуми ще дойда с двуколесната-тя е с зимни:tooth::tooth: :tooth: :spoko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как е минала срещата ама горе на полигона беше кам Хрищени беше яко лъ :D :D згане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова Година на всички фенове на марката и особено на зара-клубаМалко се поуспах и към и 5 часа бях горе, но ни една кола, имаше ли среща момциииТука и некви филми и фотоси чакахме, кво стана?!?мдааа ясно, значи всички са се уплашили и покрили от снежеца навън.Хайде живи и здрави и безаварийно шофиране в тия условия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа ясно, значи всички са се уплашили и покрили от снежеца навън.

.... Ееее луд ли си ве адашче .... то нема такъв кеф ... изринафме 3 паркинга преди срещата с некои шубраци ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото отпред няма хубави гуми а отзад големите валяци държът здраво.Само не ми стана ясно как завива без шофъор :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по-яко е така има автопилот колата нова екстра :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста пъти сам мяркал колатати по улиците и се чудя как минаваш прес тея гурбици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чат,чат,чат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 16:00ч на стадиончето нали!? Айде ,ще водя нов съфорумник!? ;)  После ако искате(дано времето е както беше днес) малолитражките до 1.5 може да си направим едно замерване! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стягайте машините!Време е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре да няма забравили за срещата от 16.00 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...