Jump to content
Guest maddog

Стара Загора

Recommended Posts

Ч.Н.Г. и от мен,здави весели щасливи!!!Ако има сняг и аз ще дойда с бегачката-тъй като ЛУД УМОРА НЯМА!!!Само се изпотява!!!http://images22.snimka.bg/004861027-big.jpg

Редактирано от martyhonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest B`at  Ves

Здравейте фенове и ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!искам да Ви предупредя, ако на някой му се налага да пътува по магистралата, да поизчака един два дни - направо е КОШМАР !!!!старозагорци ВЪОБЩЕ не са чистили - пълни ИДИОТИ /без извинения/ не за съд - за бесене са!!!!!!!от Стара Загора до разклона за Раковски - около 60 км. за час и 40 минути!!! пътя е ужасен - два коловоза, много лед на буци - все едно съм карал по черен път 60 км. или по скоро по разбит паваж.... направо ми се плачеше... както беше натоварена е... майката на окачването!!!!! От разклона за Раковски, обаче - като одрязано с нож - и трите ленти не само почистени но и СУХИ!!! Просто хората са си свършили работата!Не е за вярване тези наште какви идиоти са!!!!!!!!!!!!!Даже си мисляда си оставя колата в на паркинг в София, че да не изживея втори път този кошмар в неделя вечер!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като нямаме кмет така ще е - идиоти са наште оправници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идиоти не ами ... те в града не са из4истили вии за магистрала говоеите кви ся тия ваще ме4ти ... аз неска реших да изкарам хондата малко на снега и кво да ви кажа минах 100 метра и я пребрах .. изобщо немога да си помисля да карам в тези коловози вярно 4е и аз имам вина 4е колата ми е по ниска от нормалното ... ама то тва тяхното е подигравка с старозагорци !!! В казанлък хората карат по асвалт даже и малките ули4ки са из4истени и засипани с пясък а в нашия голям грат ниските коли немогат да се изкарат изобщо дано утре по да бива 4е да мога да доида на срещата ...... Е ТВА Е ВСЕ ПАК ЖИВЕЕМ В БЪЛГАРИЯ !!! ЗАЩО ВЪОБЩЕ ПЛАЩАМЕ ДАНАЦИ И ВИНЕТКИ ???? ЗА ОНИЯ ДЕТ ДУХА....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DNL

Айде дрифтари и други състезатели с ниски, по-ниски и други лазещи Хонди от всички страни, сплотявайте се. Преди час ходих на стадиона..адската мания си е..лед на буци !16.00 на паркинга на стадиона - за най-коравите ..

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е ве има ли кворум във форума? :P Аз съм на линия и на 2 пресечки разстояние така че чакам ви!

Редактирано от ivoboy_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Айде дрифтари и други състезатели с ниски, по-ниски и други лазещи Хонди от всички страни, сплотявайте се. Преди час ходих на стадиона..адската мания си е..лед на буци !16.00 на паркинга на стадиона - за най-коравите ..

....нещо не те видях да лъзгаш ... корави френде ... :P ...ма то с тия кюнци отзад ... сложно ,ше земе да се зафичи ...трее те вадим от канавките !! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest martyhonda

Първата среща за 2008 година,малко мрачно и дъждовно беше,но феновете бяха налице!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....нещо не те видях да лъзгаш ... корави френде ... :worthy: ...ма то с тия кюнци отзад ... сложно ,ше земе да се зафичи ...трее те вадим от канавките !! :confused:Ма ти как си го представи, че аз ше лъзгам! Аз съм от семкаджиите знаеш ме....Пък за кюнците, Дренката дойде, погледна и отсече .."Ся с тия кюнци тоя Х и ако върви..." Уби всичко в мен :worthy::lol::lol::P

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дидо незнам дали ще върви ама за глас просто ме хвърли в тъ4а наистина страхотен глас вади тва гърне и аз мисля да заковавам някво гърне 4е да разбуждам тука съгражданите ни посред нощите 4е тъи много се нервя като е тиха .... а щом стана въпрос за дрифта мноо зле то цялото в бабуни изобщо не става пък и аз кво ли се обаждам дето на правото немога да тръгна пък камоли там :) нема пари за гуми :) (колата зазимена)няма се трепем я :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заралии,знаете ли в кой сервиз разбират от хондите ни да си закарам моята че имам някъкъв проблем!?!? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

кажи по то4но за какво става въпрос какъв е проблема ? за да може които знае да те упъти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи по то4но за какво става въпрос какъв е проблема ? за да може които знае да те упъти

аз нищо не разбирам от двигатели,но проблема е че не държи обороти и гасне даже и като е загряла това е проблема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питаи валио(респект) но тои не е ся в стз в петък ще се върне неговото 1и3 правеше така !!! и го оправи ама не помня кво то4но беше нещо малко беше даже ако се 4уя неска утре с него ще го питам и щи пиша

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

Зна4и еисега говорих с валио и тои ми каза 4е катализатора му е бил задрустен и за тва се давела ! Ако имаш катализатор 99% е тва проблема иди някои завар4ик да го изкорми даже щи легне без пари ако му оставиш тоя катализатор щото те ги връшат и от там си зимат пари тои така или ина4е на тебе не ти трябва оба4е ако нямаш катализатор .тогава иди да ти замерят кабелите и свещите ако тва не е НЕЗНАМ кво ще да е . Надявам се да съм ти помогнал колега УСПЕХ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти все пак,кабелите на свещите са ми чисто нови,свещите са на 1г,дано да е катализатор ако имам :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катализатора не го оставяй струва към 70-80 лв надали толкова ще ти вземе заварчика. А проблема наистина може да е от там но и той се замерва така че преди да го махнеш по-добре провери. Сервизи за Хонда има в Самара-2 и точно под моста към индустриална зона. Ако искаш ще ти ги покажа ако не можеш да се ориентираш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли ще е здрав ! но все пак да добре е да се провери ! а ако не е здрав иди при има един завар4ик доло до тих труд (Сердика) тои ги прави така все едно имаш ако слу4аино нещо ходиш в кат отваря кутията от горна страна и само я изпразва и после затваря като я погледнеш на канал трудно ще разбереш 4е го няма !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чакай да я зема от сервиза и ме водиш при този да махаме и моя. :D И аз знам че от там идват проблеми като се затлачат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

отиваш до бензиностанцията на георги петров и търсиш карагьоза и го караш да я погледне тва с изкормването на катализатора не е най гениалната идея шото той не е сложен за окраса!!! провери я на стенда за газове да видиш дали ти действа катализатора и ако действа иди да ти видят карборатора при тоя пич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега чакай да я зема от сервиза и ме водиш при този да махаме и моя. ;) И аз знам че от там идват проблеми като се затлачат :rolleyes:

нямаш проблеми когато кажеш те водя :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиваш до бензиностанцията на георги петров и търсиш карагьоза и го караш да я погледне тва с изкормването на катализатора не е най гениалната идея шото той не е сложен за окраса!!! провери я на стенда за газове да видиш дали ти действа катализатора и ако действа иди да ти видят карборатора при тоя пич

Най-правилното решение. А затова дали е задръстен не може да бъдеш сигурен, защото моя си е перфектен, на Вектрата ми която е с 3 години по стара съо има доста живот още в него. Мерил съм ги и затова го казвам това. По-добре си го провери защото от една страна е хубаво да си го имаш катализатор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да променим заглавието на темата? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да променим заглавието на темата? :rolleyes:

Абсолютно ! Хора има ЛС за тия неща ... ше ни спре кранчето некой МОД ... и ше ми отваряте работа ! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да променим заглавието на темата? :rolleyes:

Абсолютно ! Хора има ЛС за тия неща ... ше ни спре кранчето некой МОД ... и ше ми отваряте работа ! ;)
ХАХАХА,преименувайте я в Старозагорски чат :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,мен ако питаш си е направо за триене,или за мощно почистване.Много се разводни и то отдавна. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DIDO_

ЗДРАВЕЙТЕ МОМЧЕТА ,АЗ СЪМ ОТ СТ. ЗАГОРА НО КАРАМ ВЪВ ВАРНА, ТАЗИ СЪБОТА АКО НЯКЪДЕ ИМА СРЕЩА ПИШЕТЕ,МОЖЕ БИ ЩЕ СЪМ В ЗАРА БИЙЧ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ще има среща в неделя ако си тук в неделя ще има среща на стадиона Берое от 16:00 4асът!!!4акаме те!!!:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DIDO_

В 4 МАЙ МИ ИДВА МАЛКО КЪСНО МОЖЕБИ ТОГАВА ЩЕ ТРАГВАМ КЪМ ВАРНА, НО ЩЕ ВИДИМ МОЖЕ И ДА ДОЙДА, АКО НЕ СЛЕВАЩИЯ ПЪТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

Неска се надявам да видя така о4аквания 4ерн рекс с Тунянг и 17-ки на Бои4о па дано да се сети за старите си приятели 4е да доиде на срещата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срещичка си направихме днес, доста се псъбрахме. Само че господата ДНЛ и господин Рейсара отсъстваха и ще има отсъствия :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominator

Там най накрая се вижда няква семейна кола :tooth: ти с нея ли :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей младежи къде отпрашихте днеска че така и не разбрах?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

ходят да се пързалят те - не ни уважават нас скромните алкохолици на червената чешма :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хоихме на зарата ама преди тва си напраихме една разпурдявка из града да се види 4е все пак някви хонди се събират минахме през центъра кордон голямо шоу беше . тряаа се съберем някои път пак еитъи пои4ко коли да пообикаляме из града атракция ще е!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

да и тогава да ходим на бира :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хубаво сте направили, но защо не споделихте с нас можеше и ние да се включим в тази обиколка :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...