Jump to content
tazzz

Адска обява за Honda Prelude от mobile.bg

Recommended Posts

Honda Prelude 2.3 1993 година 9000 лвБях я мяркал и преди, но не я постнах...но сега я видях втори път и реших, че това е знак. Не мога да не ви я покажа, все пак между нас има ценители :lol: Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски грозните джанти :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно е качил 35к.с от зеления капак :D Мега тунинг хахаха

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да само джантите ме спират...смисъл, че за 1500$ има и по-добри :D

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той синът му не взе ли книжка вече, че да му я дава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно е качил 35к.с от зеления капак :D Мега тунинг хахаха

Ти май въобще не си в час: Този двигател е супер форсиран и е тайна разработка на НАСА . Как може да не си чувал за ГРИЙН ТОП -а ? Монтира се само само в САЩ и е от 250 до 300 коня. За това и спирачките са специални - грийн брейкс, за да могат да обуздаят този вихрогон. За каплите въобще няма да говорим :D .
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че са му тунинговани и гаНбаритите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е тунинговано по колата. Даже и неръждавейката на ауспуха е тунингована.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно още преди доста време като я мярнах и аз някъде, "причината за продажба" си беше същата :lol: Баща гениален тунер, син изкарва книжка с години, забавно семейство

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз друго Тюнинговано освен цената не виждам :boxed: Относно Грийн топа и мега червените джанти, всеки си има вкус :tooth: , или няма такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,тая тема ме развесели.колата наистина е доста обезобразена.адски в буквалния смисъл.явно има и няква семейна история,която е в синхрон с колата... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
xaxaxaxa луд умора няма:ph34r: Моят татко на времето като нямах книжка ми подари колело балканче точно такъв цвят какъвто е цветът на капака:ph34r::lol::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера се позабавлявах на обявата. Луда работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да вземе да сложи малко лепенки тук там и може да стигне 250-300+ коня. Ароматизатор тип "Борче" още приблизително 20-30 коня и тая кола ще хвърчи... " НЕМОЕ СЕ КАРА БРАТТТ " :lol::lol::lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има вкус, но с тази кола са прекалили...:lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Камерун много се тачи точно тоя модел(със зеления капак).Още 2-3 нюанса по-тъмно зелено и докарват до 450Hp.За дъщерите е съответно......розово-цикламено-лилаво (200-310-450 Hp)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам, колегата ZAPPA каква кукла продава и на каква цена са чудя тоя де е тръгнал в таз жега с тоз кош :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питчуиии, не се нахвърляйте на момчето. Доста от екстрите не са споменати, за това цената е такава... А именно: $300 тунингован ароматизатор Sparco, $500 тунингована боя на джантите в специализиран сервиз, $ 800 за чисто нови тунинговани рамена на чистачките (неръждавейка разбира се) и т.н. и т.н. Човека без пари я дава, вие пак недоволни. Ами замислете се малко де. :yes: П.П: Лошото е че не са една или две такива обяви. Доста диваци се качиха на Хонди вече :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кое му е лошото?Ако Хондите се караха само от нормални хора на какво щяхте да се хилите сега,а? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази обява я знам от поне 2 години, интересното е че цената винаги е била такава! Явно Тунинга е бил адски скъп и коментар на цената не е възможен! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аххахахаа още 2000 $ да беше добавил към цената пак щеше да е малко все пак тунингованите фарове и капака са един път :Ь

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Йеката раота" човека е вложил много труд, пари, пот, сълзи, неволи и смятам да оценя това чудо на чудесата :) 12000$ за такъв тунинг са нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да само джантите ме спират...смисъл, че за 1500$ има и по-добри :D

Те като ги гледам... по вероятно е да са за $50 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен понеже много ме кефи ще му дам 10 000, че и да има да се почерпи после. Ужасно е да гледаме как разсипват хубави коли. Това не е някой стар опел или фолксваген от делиормана, че да го кичат с такива цигании. Ако трябва да намерим поне малко оптимизам в цялата ситуация поне колата не приличаше на тази http://vbox7.com/play:b2a6b61c (извинявам се предварително ако вече е качвано).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да само джантите ме спират...смисъл, че за 1500$ има и по-добри :D

Те като ги гледам... по вероятно е да са за $50 :lol:
То като те гледам си доста назад с материала. Иначе всички сте много остроуми, ама карате по-грозни коли от тая. и във форума се продават доста грозни коли със смешно високи цени, но те не се коментират нали? Да си иска колкото си иска човека, глупавия ще е тоя който ще му даде толкова пари за колата, а не защото той и иска толкова. Между другото джантите са си ОК, а и ако снимката я бяхте видяли в чужд форум щяхте да коментирате колко добре е колата и как тия джанти с полиран борд и червени спици са много джей ди ем на фона на черния цвят на колата, затова малко се осъзнайте.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мелииии горкият човечец ,кой знае как го сърби д...то:blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обяви от този тип трябва да са в рубрика подарявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сложете 2 3 снимки във форума, че не ги виждам в мобилето. Искам и аз да се позабавлявам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата е прясна и за да видиш снимки иска код или да изчакаш до еди коя си дата. Ако нямаш или не ти се чака ползвай това:http://mobile.neocubebg.com/По 1 бира чакам от двамата :P .

Редактирано от pe6o74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките едно на ръка ... Написаното беше интересно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами копирайте го да прочетем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oops, double post :unsure:

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не може вече :) преди се четеше без ВИП достъп :) изглежда е обновил обявата или е платил за вип :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана много сложно и при избора на кола :) Интересното е,че с времето се наблюдават различни тенденции ( за много от обявите в сайтовете mobile,cars и т.н). Започна се с масовото "реални км", нов внос( кола карана години в бг с рег. и вс.),сега са на мода тунинг ( за по-новите коли) и най-интересното и смешното е,че всяка "Лада,Жигула и др. изведнъж станаха- "уникална,гаражна,на 15хил.км,...." Наистина има хубави коли без значение тунинг,ретро,ежедневка - но просто навсякъде е пълно с обяви-лъжи. Жалко за колата...била е хубава,преди "адския" тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...