Jump to content
civicgonemad

Как се сменят големите тампони

Recommended Posts

Колеги отново се опитвам да си постегна сам колата и да питам как се сменят тампоните на задните носачи? Големите "пеперуди" им казват. В смисъл кое трябва да сваля че да стигна до самото им сваляне и подмяна?. И после трябва ли да минавам стенд заради тях?

 

Публикувано изображение

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно препоръчително е да се сложат в сервиз !И после трябва реглаж !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сагата "направи си сам " отпада :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно с тея тампони не си прави експерименти.предполагам нямаш преса у вас.иначе от къде ги взе.до елин пелин,училището има цех.направо ти изливат тампоните пред очите.цената е на поовина от магазинската.и ако си им ги занесъл с носачите,6ти ги набият без пари хората.на въпрос от мен към майстора,здрави ли са,държат ли-отговора беше."ей тва ни е лошото на нас,идват и повече не се връщат" :o:lol::lol: прават тампони на абсолютно всякви коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва да ме опътиш по-точно. Моите са скъсани иначе не знам колко са маркови... Купени са от една автоморга дадени са заедно с колата която е дадена за разглобяване. Не са слагани. А ако им ги дам на тези хора там кактоса нови? Могат ли да ги подсилят... Предполагам доста хора имат проблем точно с тези. А и оригиналните са си цифра... 80-90 лв за брой."ей тва ни е лошото на нас,идват и повече не се връщат"- може да са си изпатили и да не ходят вече :D :D .

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е писано за въпросния маистор,аз лично съм взимал тампони от него,но не и въпросните... http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=49505

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам темата е интересна. Аз хубаво ще сваля носача ама много разправии.. таман си оправих спирачките :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тва е правилната тема. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=53779&st=0 тук съм писал от стария ми профил дето си забравих паролите w-powerrrrrима инфо.мненията главно са 2

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тук също пише нещо по темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прави експерименти!!! Купи си ги от Бултрако. По спомен са по около 67 кинта на брой. После и един правилен монтаж и реглаж на задния мост и за доста време си решаваш проблема. Мойте са на 100к и само са леко напукани по крайщата от около година на англишманката. А тя е по-тежка от 5та хеч. Плътните влошават чувствително поведението на колата. Един колега сложи на неговата такива и сега му се реве. Станала твъеда и гадна за каране. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си купих англичанката... зех че отидах в представителството на Нисан... Изкараха ги от пликовете с червено бели етикети Хонда... И к'во... Дали изкараха 6-7 месеца...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги смених тези и на предните носачи. За монтаж и демонтаж ми взеха 60 лв ( при оферти от 80 и над 80) и по 5 лв на носач да ми ги набият. Тампоните са ми по 25 лв/бр и съм мн доволен. Колата си вози супер готино и в сервиза казаха, че ще ме карат поне 5 години. Ако искаш да питаш нещо, драсни едно лично ;) Един приятел си купи уж оригинални. Даде 860 лв за всички, заедно с тези на амортисьорите и го изкараха 5000 км. А уж Хонда нз си кво. Сега е с такива като моите вече 2 години не са мръднали

Редактирано от Вен_РВ1456ВС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се позавъртях около "Елин Пелин" , но не го открих :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gas от гарата да речем,посока Смирненски.стигаш шела,gas gas,нагоре по надлеzа,минаваш пред училището.намаляш вече,идва паваж. :huh: 1вата вдясно,и още веднъж 1вата вдясно.200метра направо и пак вдясно. ;) караш бавно,пътя е счупен :angry: .излизаш точно отстрани на училището.на тротоара до оградата на даскалото има едни бараки.е те тва е цеха. отдалече мирише като от на КЦМто кумина :lol: .немойj са обърка

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа значи съм го подминал... Но така или иначе беше затворено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах тампонаджията е вече в тракия,но незнам точно каде.На бившата му работилница има телефони,позвани им да те опътят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа значи съм го подминал... Но така или иначе беше затворено.

Не си го подминал, просто вече не е там, както каза и колегата ..Това му е телефона 0888 34-20-24, звънни и го питай къде е новият цех ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро загледах тампоните на носачите дето са за амортисьорите, няма и една година а май скоро пак ще са за смяна. Да вземе да му каже някой че различните тампони трябва да се правят от различна по качества гума. За големите може да е уцелил състава на гумата но тези за амортисьорите май се е изложил, въпреки че ако сега пак трябва да сменям големите не бих сложил плътни.Някой знаели каква е цената на втулките(тампоните) по носачите в Бултрако.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ааа значи съм го подминал... Но така или иначе беше затворено.

 

Не си го подминал, просто вече не е там, както каза и колегата ..

Това му е телефона 0888 34-20-24, звънни и го питай къде е новият цех ..

 

А ще ми ги смениш ли ?

 

Публикувано изображение

 

 

Плътни или не стига да издържат по-дълго... По точно за кои тампони питаш? Или всички?

Редактирано от civicgonemad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...