Jump to content
devil_vas

Новата ми придобивка B16A2 EG9

Recommended Posts

Здравейте колеги.

макар, че имам регистрация в този форум от доста дълго време, най-накрая имам повод да пиша в него :rolleyes:

След продажбата на поредната безмислена кола (БМВ :wacko: ), дълго време се чудих какво точно да си взема... претенцийте ми бяха големи, като например да е с 4 врати колата, да е с клима, да НЕ е нова по възможност да е с газ, да има по младежко излъчване и да понавървява.

Чуденето приклучи в момента, в който мернах в обявите седана на Чавдар от Пловдив (голям пич!!! :worthy: ). трябваше ми точно две возенета, едно каране и после 32 минути размисъл в кафето за да подкарам някогашната ми мечта. а именно EG9.

за 4 дни изминах вече над 200 километра и мога да кажа само хубави думи за колата. повече от перфектна! след всеки един измианл километър ми харесва все повече и повече!

веднага е замерих на г-тека и с време 15.4 и 6.9 0-60 мили от първия старт с човек до мен съм предоволен. скоро и едно замерване на дино ще направя, ей така за спорта :devil:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

СУпер е количката ! (аз карам такава вече 3-4 години 40-50к км ) :cool:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Младежкото излъчване на кола с 4 врати нещо ми се губи,но пък двигателя си е мечтата на почти всеки хондаджия! 5-тите ген.изглеждат добре,но за жалост трудно се намира читава от към ръжди и гнилочи!Дано да ти е на късмет колицата и със здраве да си я караш пич!!!Гледам има газ-инжекция,което е добре при тези цени на бензина.........!Гледам че си от Пловдив! Мини в сряда на седмичната среща да я рагледаме и да се запознаем.Нали знаеш къде е???

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза коелгата двигателя мечта. Какво повече може да каже човек? Със здраве да си я караш и да преживееш много прятни моменти с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и ..умната!!!Между другото имаш късмет, защото ако не ми предстоеше саниране на къщата, сега аз щях да съм авторът на темата.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня я аз тази кола от националната 2009 в с.Ресен на пистата беше много добра в гонките. Скоро видях че се продава и се учудих защо :blink: Чавдар е решил да продава сигурно е замислил нещо ;) .Само не знам дали тогава не беше бензинова все още. Честито колега и макар че не съм привърженик на газта със здраве да си а караш :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, уцелил си направо една от най-добрите! Безброй усмивки във в-тек и безкрайни безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и много безаварийни километри.Колата наистина изглежда супер. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито човек със здраве и много безаварийни ти желая, сигурен съм че колата няма да те разочарова съдейки по това кой е предишния собственик ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :) Да си я караш със здраве и удоволствие ;) Имах честа да я подкарам първо аз и колата наистина си заслужаваше тогава , а в ръцете на Чавдар е станала още по-добра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за топлото посрещане във форума. бях написъл малдежка визия, а имах в предвид въобще някаква визия! защото другите ми варянти бяха... меко казано скучни :lol: Чавдар се е грижил перфектно за колата, а LPG-то ми идва като дар!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УХАААА! Ти голям късметлия излезна. Както каза колегата по горе двигатела найстина е мечтата на всеки хондаджия. Няма как да не останеш доволен. Всичко най-хондово ти пожелавам и само безавариини километри с хонделката. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, колицата е супер, желая ти много безпроблемни километри и в сервиз само за смяна на консумативи. И добре дошъл в клуба на седаните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна е колега :cool:Много безаварийни километри с лачената Хонделка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежкото излъчване на кола с 4 врати нещо ми се губи.........Гледам че си от Пловдив! Мини в сряда на седмичната среща да я рагледаме и да се запознаем.Нали знаеш къде е???

Младежкото в една кола не идва от вратите, а от това, че кръвта ти кипва като усетиш как колата скача напред още като помислиш да отвориш дросела :zen:А колата се кара в Пловдив вече 3 год, много добре я познавате, както и от писта Ресен 2009.-----------Васко, не пускай такива теми, че ще ме вкараш в беля и без това достатъчно ми липсва Сивика, не го прави по-трудно за мен :oИ най-вече... Не давай на аматьори да я карат, казах ти офертата си, не я забравяй :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за б16-ката да си я караш с много здраве и много безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен за добрия избор,наскоро и аз си пъхнах B16 в коша и за сега съм МНОГО доволен,ела на седмичната да я видим тая убавица. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам къде е, нито кога е Пловдивската седмична :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега много безаварийни километри ти пожелавам и още дълго време да и се радваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
газ трябва да се раздава, че скука иначе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,в неделя има месечна ,ела поне тогава за да я видим тази хубавица!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много би ми се искало, но в неделя, ние от Madness Motorsport, сме в Сливен за да подкрепяме участниците ни в драг състезанието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищоооооооо,тогава в сряда в 19 часа на седмичната.......чакаме те!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се няма проблеми да си пускам тука някакви снимки :cool:

 

мноо грозни тия Астри, не знам кой идиот може да кара такава :lol:

Публикувано изображение

 

Даже и кучето на входа (да имаме си куче, което се гледа от целия вход :lol: ) хареса кoлата и е пази :ph34r::blink:

Публикувано изображение

 

днес малко тунинг... по-принуда, но все пак съм доволен. 30 минути работа и чистно нов хАлуминиев радиатор от Ангел (Но-Лимит Перформанс :punk: )

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още малко работа по колата.

преди:

Публикувано изображение

 

след:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

първата и последната любов :cool:

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега! Наистина е хубавица! Пожелавам ти много женски прашки между седалките!!!...и сутиени...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро пожелание :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много е добра колицата, малко по-малко ще и сложиш каквото искаш. Много безаварийни километри:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колегаСори за Offa,на миналата седмична се запознахме и ти спомена че там кадето работиш имало Дино стенд,пусни една темичка с повече инфо.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още малко работа по колата.

преди:

Публикувано изображение

 

след:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

първата и последната любов :cool:

Публикувано изображение

 

:o :o :o Колега Опела ли е първата и последната ти любов ? Ако е така продавай Хондата защото тя конкуренция не обича и много ще те ревнува да го знаеш !!!! :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е опела, последната е Хондата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно ;) първата беше Опела последната е Хондата. между тях пълнеж от всякакви недосмилици (БМВ-та, Голфове и т.н. :lol: )тема за дино дей ще пусна. само да синхорнизираме нещата с мапера на диното :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...