Jump to content
Sign in to follow this  
parola_321

Honda Jazz-разбит лагер на главина на задно колело

Recommended Posts

...:)...Привет!...Нова съм тук...,но според зора!:)....Колата ми взе да "ръмжи" преди месец...Според "мъжки" мнения имам разбит лагер на главина на задно колело...В сервиза днес ме сюрпризираха,че няма как да се сменя само лагер...,а и главинта...,а цената е към 400 лв...Колата ми е Honda Jazz 2002г...и наистина ме вкараха "в джаза" с тази цифраПубликувано изображение:)...Някой да ми пише,ако е наясно със ситуацията и е сменял подобна част???...Има ли варианти за смяна само на лагера...или да си забъркам по-силен коктейл тази вечер?:)...Предварително благодаря!...

Здравей,колежке то и аз преди седмица правех подобно упражнение и се сменя цялата главина,защото е лагерглавина,поне на моята,но аз карам по-стара колица и цената е доста по надолу.Смяната е лесна,но часта е доста скъпичка :( .

Май нещата са към коктейла :( доколкото ми е известно ,е лагер главина така че и двете .Но по добре консултация на още едно две места и тогава ремонт . п.п Хонда джаз ,има и скутер . Така че колежке ще те помоля ако се наложи друг път заглавието да е поне както е сега .п.п 2 сподели какъв е бил проблема след неговото разрешаване.

Здравей, за съжаление това е масов проблем за модела(описан е даже в немските авто-издания)Сменял съм поне 15 главини на Джаз и лошото е ,че няма алтернатива освен оригинален Хонда на цена 382 кинта.

...:)...Мммммдааааа...,добре,че вече пийнах коктейлите...преди да прочета всичко тук!...:)...И 15 броя...дано не е на една и съща кола?!?!?...:)...Благодаря за отговорите...явно ще трябва да се примиря с цифричката...:(...

...:)...Благодаря на всички...ще звънкам...:)....

...:)...Да докладвам...денят беше пълен с изненади...и слава Богу-положителни!...Вече си имам нова цяла главина за нищо пари...и пасна идеално на "японката"...нищо,че е китайска...да са живи и здрави братята китайци!:)...Вече я тествах към 100-на километра...и се държи прилично...:)...Това направо си е повод за коктейл!:)...Успех на всички...!...

Здравейте, да попитам при смяна на главина, необходимо ли е да се гресира или тя си е готова за монтаж? Благодаря предварително.

Смених преди три години на на моята хонда джаз 2003г. задна лява лагер главина 185 лв. NTN с монтажа.

Edited by mtm_str

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xrear+wheel+honda+jazz+2002.TRS0&_nkw=rear+wheel+honda+jazz+2002&_sacat=0

Не знам как цената тук е 400 лв ??? Скоро купих за приятел главини за Jeep Cherokee от там на цена 4 /четири/ пъти по-ниска от предложената му тук . 

Какво ще гресираш на капсулована главина бре, :D те хората са сложили вътре колкото е нужно .:yes:

• Upvote 1

Мерси, не бях сигурен, защото старата се поразглоби малко, а и доста хора ми даваха акъл, че се гресирало...

Колеги, дайте препоръка за МАРКА за задна(и) главина. Не питам старило, а патило !

п.п. няма значение откъде - БГ, Европа и т.н.