Jump to content
gamencerista

Помогнете при избора на цветове

Recommended Posts

Здравейте колеги, предстои ми в рамките на седмица-две да започна цялостно изкърпване на колата и мисля да я пръсна изцяло. Оттам се запалих и по идеята да пръсна колата в два цвята ( основна вина има колегата BassPower, заради когото карам и 5ген купе ;) ) та чудя се да я оставя в този цвят + черен капак, таван и багажник, или пък като първа снимка от албума на синьото купе 6 генhttp://gamencerista.snimka.bg/automobiles/honda.513961Ако има някой по на ти с Photoshop и има свободно време, няма да откажа малко помощ.Отворен съм на всякакви идеи, за да преродим още една красива Хонда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо не червена с черен капак, таван,багажник и доло задната тунинг броня..... доста по маниашко ще стане и ще се набива на очи;)

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако можете направете я светло червена с черен капак да се види как ще иглежда.... че аз само за това си мисля!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сори за спама ама вземи си обърни праговете както трябва.инъче за цвят ти предлагам нещо в тази комбинация www.chromespinners.com/popup_image.php?pID=1074

Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се опитах нещо подобно да направя :(

Иначе ето с червеното

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бодни и една черна перла и не се занимавай повече това е съвета ми :(

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко дни ще пусна снимки на една черна перла :( , другия вариянт е бяла с карбонов капак или карбоново фолио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо хвани и и сложи едни хубави джанти,едно спортно окачване пък тогава избирай цвят:( Че и соросинкава перла да я пръснеш колата няма СтойкаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мене ми харесва и сега както си е в момента! ;) Иначе, ако ще правиш тия черни капаци и т.н., по-добре да не остава сива, щото няма да и тичка баш с черно! Иначе и аз, като колегата по-горе смятам, че бяла с черен капак, таван, багажник или "карбон" ще стои ненормално! :D Чисто черна също ще е класика! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега говорих с майстора 160 лв/ литъра бяла перла, ама трябва да направим и стабилна основа за да хване като хората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сегашния цвят си е добре;)

Ето малко идеи от мене, но вземи ги оправи тия брони и прагове най вече, че малко на Дарт Вейдър прилича колицата.Отдавна не е модерен тоя тип тунинг, но ако си ти харесва така, не обръщай внимание на мнението ми.

Дано стане красавица колицата.Успех!

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2рата снимка а брутална...... но все пак защо всички да са със стокови брони...... трябва да има разнообразие.... едни джанти, една боя, едно окачване и колата ти е готова;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре оригиналната боя с яки джанти и всчики средства да се влагат под капака,но това си е мое мнение.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига с тая JDM мания, не бил модерен тунинга, ала бала... Нека човека си я направи както иска, и на мен дори по ми харесва тунинга със стил, от колкото JDM.

Иначе ето ти червено с черен капак:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

а на мене най ми допада това:

 

Публикувано изображение

 

също така си разгледай тази тема

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение , не е по твоите изисквания, но е много яка поне според мен ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

еее точно така да изглежда исках да кажа, че ще изглежда....боя и джанти, а и май окачване;)много благодаря за снимката......

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да пробваш със фолио(черно или карбоново)за втория цвят ако ти хареса го оставяш ако не го махаш, но това ако ти се занимава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тука сега с цветовете и боите е много относително, да знаеш. Аз като отидох за боя, продавача като ми извади каталог със 200 разновидности само на бяла боя и аз се шашнах(1 час си избирах). Ама аз си избрах най-бялата :) . Така че трудно ще я уцелиш да е баш като на снимката, най добре си вземи боя, която ти харесва, пък и защо да копираме хората, трябва да сме уникални. И да знаеш, че перлените цветове са 2 и 3 пъти по-скъпи от колкото обикновенна боя, както и металика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gamencerista ако решиш да слагаш карбон ми се обади, че те оредиме нема ядове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува бялото, което е както при jdm стила, моето е такова, цялата е пребоядисана от червена в бяла. Мисля, че се води синъо-бяло, не съм сигурен, но мога да ти дам номера на боята :)Иначе ми допада най-много бяло-черната гама.При всички положения тези цветове отварят колата много повече. При мен автомивката е рядкост, но колицата си седи лъстяща.

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, предстои ми в рамките на седмица-две да започна цялостно изкърпване на колата и мисля да я пръсна изцяло. Оттам се запалих и по идеята да пръсна колата в два цвята ( основна вина има колегата BassPower, заради когото карам и 5ген купе !!! ) та чудя се да я оставя в този цвят + черен капак, таван и багажник, или пък като първа снимка от албума на синьото купе 6 генhttp://gamencerista....es/honda.513961Ако има някой по на ти с Photoshop и има свободно време, няма да откажа малко помощ.Отворен съм на всякакви идеи, за да преродим още една красива Хонда !!!

Пробваи с оранжева и черна перла !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, предстои ми в рамките на седмица-две да започна цялостно изкърпване на колата и мисля да я пръсна изцяло. Оттам се запалих и по идеята да пръсна колата в два цвята ( основна вина има колегата BassPower, заради когото карам и 5ген купе !!! ) та чудя се да я оставя в този цвят + черен капак, таван и багажник, или пък като първа снимка от албума на синьото купе 6 генhttp://gamencerista....es/honda.513961Ако има някой по на ти с Photoshop и има свободно време, няма да откажа малко помощ.Отворен съм на всякакви идеи, за да преродим още една красива Хонда !!!

Пробваи с оранжева и черна перла !!!
Вече е правено, не ща да копирам от момчето което ме зариби по Хонда, достатъчно е че копирах същата кола !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako не можеш сам да решиш си намери добър бояджия и му се довери изцяло,пък може и приятно да те изненада...знаеш ли??? Естествено ако не те бъркат парите за това занятие де???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми допада тази

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеИ това не е лошо :dry: Редактирано от JoroP.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение , не е по твоите изисквания, но е много яка поне според мен :dry:

 

Аз в момента изкърпвам и боядисвам колата и ще я правя в бяло и черно, нещо като тази снимка. Според мен е уникално бяло и черно! Разликата ще е, че няма да е отсечено в права линия, с ще върви по линията на купето и приливката ще стане със сив трайбъл. Ще пускам снимки скоро :lol:

Харесва ми дждм стаила, но и леки варианти на тунинг също стоят много добре на петата генерацийка. Направи си я както искаш! Двуцветните коли поне на мен винаги са ми били слабост. Черното мисля, че трябва да ти е единия цвят, стои прекрасно и върви почти с всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, предстои ми в рамките на седмица-две да започна цялостно изкърпване на колата и мисля да я пръсна изцяло. Оттам се запалих и по идеята да пръсна колата в два цвята ( основна вина има колегата BassPower, заради когото карам и 5ген купе ;) ) та чудя се да я оставя в този цвят + черен капак, таван и багажник, или пък като първа снимка от албума на синьото купе 6 генhttp://gamencerista.snimka.bg/automobiles/honda.513961Ако има някой по на ти с Photoshop и има свободно време, няма да откажа малко помощ.Отворен съм на всякакви идеи, за да преродим още една красива Хонда :)

Колега мислил ли си за флуорисцентните цветове, оранж или жълто-зелено, ефекта ще е несравним цената на литър е към 200 лв, но според мен си струва ако ще боядисваш така или ина4е дай някой лев отгоре и ад става лудница... ако имаш интерес към такива цветове пиши, мога да ти направя на фотошопа да видиш как би изглеждало и в оранжево и в жълто-зелено, мога да ти помогна и при набавянето на боя, защото по принцип трудно се намира.http://www.flickr.com/photos/stevipedia/3857150784/http://cdn.wn.com/pd/6c/99/9dfdd4f617821beec678263ab065_grande.jpgЕто линкове към снимки на дватя цвята за които говоря. Редактирано от Stamenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

еее точно така да изглежда исках да кажа, че ще изглежда....боя и джанти, а и май окачване;)много благодаря за снимката......

 

Тва имитация на зеленото Mitsubishi Eclipse от Бързи и Яростни :) Мн добре е направено :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черните капаци още ли са на мода? Оригиналният сив цвят е много приятен - особено като я пръснеш и си я поддържаш чиста след това. Пък в този вариант няма да се занимаваш с КАТ.Според мен или черна или сива, а в краен случай сива с карбоновия капак. Едни подходящи 16ки доста ще я отворят и без изгъзици с цвета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...