Jump to content
dondobri

Скорости от Автоматична на Ръчна

Recommended Posts

Колата е Акорд 2001год. 2.0 147к.с,автомата блокира и мисля да слагам ръчна,какво ми трябва като части и става ли от 1.8 кутията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Акорд 2001год. 2.0 147к.с,автомата блокира и мисля да слагам ръчна,какво ми трябва като части и става ли от 1.8 кутията

:rolleyes: Как така - блокира? Какво му направи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На F18B2, F18B3 и F20B6 ръчната кутия е U2J4 а на F18B4 е U2G5. Също така и аз се интересувам какво стана, че да блокира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво казва диагностиката?D4 мига ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ще си търси автомата преди да стартира, така че май ще ти трябва и ECU от ръчната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се продава доста евтино и затова се интересувам като пари ако я купя от какво и колко би ми струвало,затова незная на диагностика какво е показала това ми каза продавача,и аз понеже не вярвам. направо зададох този въпрос за ръчна да се слага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои далеч от тая кола ако и е блокирала кутията представи си как е поддържан двигателя и понеже няма начин да разбереш дали е читава по-добре не я вземай въобще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои далеч от тая кола ако и е блокирала кутията представи си как е поддържан двигателя и понеже няма начин да разбереш дали е читава по-добре не я вземай въобще.

Благодаря нататък клоня вече и аз като почна да се замислям да я взема и да тръгвам по-мъките :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола я направихме с рьчни скорости и ми излезе кьм 1100лв. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи74 би добавил че ти трябват, скорости, комп от такъв мотор с ръчни, педали, съединител, помпи за съединителя, лост за скорости със щанги и барче, и стартер от мотор с ръчни. Друго маи не се сещам ама Момчи ще допълни ако има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...