Jump to content
Riko_Chervenia

Срещи Пловдив.......

Recommended Posts

Знаех си аз че се пускаш само на сигурно.... шегувам се :) Дано е хубаво времето да се съберем повече хора :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземете ме и мен с вас да видч за какво става въпрос молъ ви:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теб те чакаме с червения..... да те претеглим и тебе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде стягайте се за неделя на Леново.......ако е хубаво времето де:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протести няма ли да има в неделя :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако се ходи на Леново по кое време ,час , аз съм от Пловдив !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама като гледам прогнозата май дъжд ще да вали... но ще изчакаме да видим, няма да се отказваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

протеста ще е в събота в 12 часа с колите ще се ходи на пожарната в тракия а които иска без кола на копчетата ( фонтаните на центъра ) аз лично мисля да съм без кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се организираме така, че да сме заедно. Не половината с коли, а другата- без. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

протеста ще е в събота в 12 часа с колите ще се ходи на пожарната в тракия а които иска без кола на копчетата ( фонтаните на центъра ) аз лично мисля да съм без кола

Как без коли бре??? Къв протест ще е без коли???Да не протестираш против цените на кебапчетата а??? Без такива!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рико протеста няма дае МИРЕН а без коли имаме повече свобода на деиствия за това има два сборни пункта единия със коли другия без

Редактирано от kytila
Цитиране на предходното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи няма да е МИРЕН .... Да не се разбива центъра :lol::lol::o или ще има движения ,танци а-у :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се събираме ли предварително някъде, или кой където сфари ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не забравяйте че народа не е виноен за високите цени на горивата, да не си го изкарваме на тях, а на тези който трябва:)така че по разумно с агресията!!!утре не е ден за вандализъм а за протест;)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението ти изцяло:rolleyes: Не че народа вече не е изперкал и това е неизвежно маи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се ходили утре на Леново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги утре ще ходим ли към леново и дали ще може някой да ни чака и да ходим заедно :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам къде е и мога да ви водя ,но както обикновенно се случва,тогава когато наи-малко искам ми се отвори работа и няма да мога да доида с вас!Пожелавам ви приятно прекарване на състезанията,жалко че няма да съм с вас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре като се накараме на пистата може да посетиме картинг пистата на Хасково ще има някаф кръг от дрифт шампионата и ще е голям купон :)Дрифта споменаха, че ще е от 6ч след обяд та какво предлагам аз:- Към 12-13ч. да се съберем на Леново, да покараме малко и след това ще ви заведем пак в оная евтината кръчма дето 20 човека платихме 40лв сметка да се наядем :D и след това в няколко коли ще се натоварим за Хасково(на около 20км е от Първомай) да погледаме дрифта.Др коли ще седят на паркинга на кръчмата няма да има проблеми :)Та който желае нека заповяда да оползотворим един ден :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрифта е преместен на Калояново, Леново мисля че отпада след като все още няма организирана група.... А и на мен ми умря и стартера и акумулатора :( :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:(все пак аз съм за леново Редактирано от kytila
9. ��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там ,много ми се искаше да видя някое др ВТИ или Type-R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще чакам снимки и така ще си представя че съм там без да харча безинец :( Приятно прекарване от мен. :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неска незнам кво е имало на пистата дракон, ама към 4 - 5ч. следобяд като се прибрах, слушам че яко загряваха гумите там :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже мераклиите са малко, ако се организира група нека да ми звънне, ние със Сашо сме на линия.Телефона ми го има долу :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега се пребирам от леново и какво да ви кажа пълна мъка, само аз бях и птичките на полето Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се обади като си решил да идваш ??? По 100 пъти питахме дали ще идва някой и всички мълчите....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега писъл съм ,виж предишните постове какво съм писъл ,не се сетих да взема телефона на момчето да му се обадя бяхме с на един приятел БМВ-то 525 200 кс тъкмо го на навих да доиде и нямаше никои ,исках да видя как някое хонде му праска задника защото много ми го хвали тва КАНЧЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Жалко че не се обадихте.... щяхме да го претеглим ;) ;) :honda: Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�. Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За другата неделя ще се разберем тъкмо може и повече хора да се организираме Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чаках някой да се обади ама ;) другата неделя може да има повече желаещи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

и аз ще съм желаещ за другата неделя ;) Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�. Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми даваите да се разберем нещо .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета :) Ние бехме на Калояново. Имаше ретро автомобили ... :) Готино си прекарахме гледах , гледах да видя някои познатт нооо ..... Ето малко снимкиhttp://james666.snimka.bg/automobiles/kaloyanovo-28-i-29.529952.23096163.big

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ба*ти яката хонда среща е било Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�. Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) урте ще са на линия 2 мноуу бързи яростни онди :D :D :D , по принцип едната си качва конете с чипче , пък другата с мноуу пауър басс :D и утре го дават времето кофти, да си вали, но да се надяваме че към 19ч. ще е спряло; Редактирано от sound_master

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега,това не е темата за седмичните срещи! Ако обичаш пиши там за да не ни правят забележки модераторите......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...