Jump to content
Player101

Шапка на форума

Recommended Posts

Еее, най-накрая, мислех, че тая година няма да има бъзик:rolleyes::cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееееее верно бре:rolleyes:...... аз вече се захванах да пиша на модераторите:cool:.... добра шегичка:lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахх ти колко си долен :rolleyes::cool: п.п. Шоу да става :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes::cool::lol::lol::lol::):lol:Честит 1ви Април колеги :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение...

Честит първи април на всички:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха аз дори и не забелязах в началото. :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool::D:P Дачия ... поне нещо японско да беше, това си е обида направо :worthy: Дано никой от другите форуми не го види! :worthy: Дачия на кой му хрумна да го :honda: :honda: Честит първи април на всички. Поздрави и нека днес да се посмее за здраве :cool:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само преди броени минути приключи поредната среща в министерски съвет между превозвачите ,лукойл и правителството.След дълги дебати ,протести и усилия ,целта най-налкая Е ПОСТИГНАТАПубликувано изображениеСлед 48 часа ,ДДС върху горивата пада на 10% ,Лукойл свалят с 13,5% печалбата си и бензина става 1.83/л ,а дизема 1.89/л.ЧЕСТИТА ПОБЕДА БЪЛГАРИПубликувано изображение Честит първи април на всички :cool: :cool: :D

Редактирано от tisho92
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях логото на dacia и в първата секунда стомаха ми стана на топка :cool: :cool: , след това се усетих :D:P:worthy: . Голяма гавра направо :worthy::honda: :honda: .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм кьорав или вече е махнато :cool:EDIT: Аз съм кьорав

Редактирано от tsurko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Яко е, мен ме кефи, но би ми харесало повече Лада или Москвич форум. Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не можах да го видя, върнете го пак :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кръвана убида , трия си акаунта , нещо съм объркал форума.ПС: С нетърпение чакам да ми стане нисана , днес завъртях задницата на BMW-то и си спомних какво е :cool:Хондата си ме кефи , ама ще трябва нещо ала F20C да се прави , иначе не е конкуренция :cool:ПС: ХАХА , напсувах ли ви с нисани и BMW-та :D

Редактирано от Izanagi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година ли беше VW? Супер много народ се беше схванал(хакове аа-уу) :cool: .Много готина традицийка, от снощи дебна какво ще е тоя път :cool::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко история:

2005

Публикувано изображение

 

2007

Публикувано изображение

 

2009

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немате равни:cool:честит ви 1ви април..... забравих да ви пожелая:cool:и догодина по брутална шега..... ама да не вземете да спрете форума:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е, мен ме кефи, но би ми харесало повече Лада или Москвич форум. Публикувано изображение

 

За Москвич лошо да не чувам, особено ако е купе-кабрио! :D

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А май съм объркл форума :huh: Откога на Хондите им викате Дачии :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас :D :D :D:huh: ахахаххахахахаха :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе... уж съм му свикнал да виждам на първи април друго лого и пак се изненадах :D

 

Само преди броени минути приключи поредната среща в министерски съвет между превозвачите ,лукойл и правителството.След дълги дебати ,протести и усилия ,целта най-налкая Е ПОСТИГНАТАПубликувано изображениеСлед 48 часа ,ДДС върху горивата пада на 10% ,Лукойл свалят с 13,5% печалбата си и бензина става 1.83/л ,а дизема 1.89/л.ЧЕСТИТА ПОБЕДА БЪЛГАРИПубликувано изображение Честит първи април на всички :D:huh::D

 

Ама и това е брутална шега... прекалено хубаво е за да е истина... ех ако беше истина... нямаше да си гасим колите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги обмислям закопуването на нова дачия. Чух за перфектната изработка на интериор и екстериор но още се чудя. Помагайте със съвети :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, добра е шегата, но тези които не са опитвали или не са се возили в Дачия - моето мнение е - МНОГО добра кола, дори по-добра от някои хонди(не говоря за двигатели)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuning_mania Добре че е първи април иначе нямаше да се смея !!! ;):D:P:lol: :lol: :lol: Може да е всичко дачията, но не е и да е по-добра от която и да било хонда. Евтина - да, с евтина поддръжка - да, но толкова.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато отворих форума и видях дачия, си помислих че компа ми се е скапал, а то било майтап. този майтап щеше да ми излезне 20 лв. за преинсталирване на уиндолса, бях тръгнал да го разкачвам от кабелите, и да го нося на ремонт !!! ;)

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само се чудя, дали фен клуба на Porsche са си сложили "Honda fan club" за първоаприлска шега !!! Всъщност къде изобщо е "шегата" и къде е смешното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИщо смешно няма,нали.И понеже имам много обяви в "Продава",ръгам тука:Заменям ЦРХ ВТ в супер състояние за Дачия без значение модела,може със забележки.Евентуално доплащане от моя страна не повече от 3000лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...