Jump to content
Krelion

ДРАГ РЕЙСИНГ СЛИВЕН 22.05.2011

Recommended Posts

Браво на момчетата ;) .Има ли инфо за колите на 1и 2 место ,че станах любопитен при това време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах темата в Тунинга,някой там спомена че Корсата е водила на най бързата до момента а именно Хонда :),но е пропуснал скорост или нещо такова.Предполагам 1 или 2-ри е Хондичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми аз ги попитах в другия форум кой е шампиона ама не казват :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси за добрите думи от вас адски сме доволно от нашето представяне в Унгария покарахме малко понаучихме се малко видяхме си грешките сега трябва да ги отстраним, пуснал съм в този подфорум друга тема за разяснение на една хонда ще съм благодарен да ми разясните малко за нея. Там всички коли в нашия клас са главно хонди к20ки адски силни и можещи коли респект.

Редактирано от atoma
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че има нещо хондаджийско във вас :P:worthy::zen:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нещо имали правено по колата след сливен или е само от настилката :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нещо имали правено по колата след сливен или е само от настилката :rolleyes:

 

не е само от настилката корсата даде 11.9 без настилка в началото но това няма значение .

новите неща са нов съединител , на сливен сдаде багажа и карахме почти цял ден със смазан съединител , другото ново са нови инжектрори и малко настройки

 

Killerbee е номер едно има подарък от нас Бг. знаме и покана да покара при нас Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за доброто представяне,много добре направен автомобил,само мога да съжелявам че не сте избрали хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами то пък ще е доста тъпо всички да с Хонда.Колега Едикойси твоята Хонда какво най добро време беше дала в Чехия като станахте първи?Един мой приятел ми беше говорил за теб Тодор се казва беше в щатите и отам ти бил доставил някой части или пък може би се бъркам с човека :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми даваше 12,6 но пак биех тая сивата с 0,5 сек... :cool: но се несе наканих да скокна до унгарияhttp://www.youtube.com/watch?v=UpjFO1TMUkQама като гледам колко е вдигнал боци летвата засега немисе ходи там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ни е уроки, ама мисля боци скоро да припада от БГ опел. :P

  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върти се насън и не му се верва кво ше му се случи. :D

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що гледах някакво повторени на драг рейсинг сливен и ми стана смешно коментатора какви ги ръсеше

 

- това са двама братя доста силни по известни , като рибите! Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

- днес рибата със синята хонда ми каза , че ще ги смачка и иска предварително титлите ...

 

- класация за трето място - риба срещу риба Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

паднах от смях с тоя коментатор , и ме е яд , че колегата "рибата" неможа да нацепи канчето на тва ауди А3 Публикувано изображение

сигурен съм, че ако сложи по сериозни гуми ше го нацепи яко ! Успех риба, много добра хонда! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост тая година май само синята риба ще са бори с вагените :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля че не си прав ама ще видим пролетта.ЗЕГЕРКА ТУНИНГ ТИЙМ Враца къде ги слагаш :)

Редактирано от ANDRESHKO
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...