Jump to content
Krelion

ДРАГ РЕЙСИНГ СЛИВЕН 22.05.2011

Recommended Posts

Някое пиленце няма ли да сподели как са резултатите от деня? :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 5ген седан б16а2 без никакво олекотяване с обикновенни гуми най добро 14,45сек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да покаже карта с пътя от където се минава за пистата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега утре в 8 ще съм на метро в Бургас ще тръгнем заедно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEE Само Русия ли беше на тая писта днес?Дайте някой клип, нещо интерестно за хората, които не могат да присъстват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Варна, който да ходи сам и да иска компания по пътя ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че не можах да отида да покарам, ама останах без Втек и се отказах. Давайте клипове и времена, да се порадваме малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление доста хора няма да могат да отидат, лично ние бяхме 3 коли, но след като го отмениха всичко се провали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подочух нещо за 1 известна черна Хонда ;),но като цяло баси информационното затъмнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога спокойно да спечеля приза за най-бавната кола която отчете системата на пистата!17.4 :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година много слабо представяне .... Техниката ли нещо , или роллаута или пък жега беше ... Кво става ? Някой да внесе малко светлина ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пийте кафетата и газзз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ще е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заваля дъжд тъкмо към края на предно предаване,Рибата беше елеминиран от брат си който даде 12,9,рибата май най добро му беше 14,3 4 .Но аз както виждам нещата хондата на брат му е или 2ра или 3та ако колите са здрави и вс е ок.Иначе общо взето на предно бяха над 12,5/поне до където спряха състезанието,само 3 коли мисля че падаха под 13с.Хондата една а3/с3 незнам точно и бялото ауди 80. Клас предно убиха рибата със средни 12ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко разбрах че след като съм тръгнал като заваля 1вия път ,е валяло още 2 пъти и са прекратили състезанието.Доколкото стана ясно ще бъде повторено Състезанието наново:)Следва информация кога ще бъде насрочена новата дата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

НАИ слабото състезание което съм виждал досега клас до 2.0 направо беше неприятен за гледане !.Евала на рибата на брат му, много НИ изкефи ! (имаше и сериозна агитка го подкрепяхме). :cool: :cool: :cool:Времето което аз видях беше 12.87 наи доброто. Посредата на състезанието заваля пороен дъжд после удари и град (поне по пътя за петолъчката ! (като лешници падаха) нулева видимост имаше.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире ти записа ли някакво време?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАправих само един старт ,защото явно имам някакъв проблем с колата дадох 14.7 и повече не я мъчих. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си я олекотявал нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на рибата на брат му, момчето се представи много добре, останалите хонди незнам защо ама..... натъжен си тръгнах от състезанието явно с големи очаквания а в крайна сметка си ни понатупаха :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също много се натъжих :( докато снимах едно зверче покраи мен мина човек които каза виж отдоло всичко е в масло счупи кутията и няма да може да се пусне :( :( а рекса беше маняшки :ph34r::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да на доичин рекса (семеринг e проблема) (не е счупил скорости )

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след червената 5-та генерация чух коментари от сорта на "Пак отиде 1 кило масло :angry: "А в 1-вия клас Уж трябваше да са коли с цялостен интериор те пуснаха хондите със онуи грозно ренде(на готвача) и куп други коли които не бяха точно коли :( и така не дадоха шанс на хонделите

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

на рибата брат му ,на рибата брат му, а някой незнае ли как се казва момчето ,защото е тъпо да пада в сянката на брат и всеки да го знае така,реално той за сега е най-бърз от клубът,нормално е да му знаем поне името на момчето,а не на рибата брат му :)

 

ако питашмен трябва да се пускат коли само които могат да издържат автомобилен преглед:)А такива изрязани коли да са си в отделен клас,например хоби кар :) Редактирано от kytila
9.��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефан се казва момчето и им *ба майките :lol: евалатаКрелион и Жиката и двете х22 14,00 като Живко има и време на квалификациите 13,6 ;) мн силно представяне на Хондите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Стефан добрите времена дойдоха от добрия старт,колата просто тръгваше перфектно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Х22 на Живко 13.6 и 14.00 или аз нещо не съм разбрал правилно ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да сме точни 13.6 под въпрос казаха ,че кола е пресякла линията и времето нее точно.по скоро даде 14.195 (14.0-1 кало даде JDM HEtCH

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така ;) време е да си смениш апаратурата :lol: тва се смяхме там че моето време ще земе да се окаже реално :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да внеса малко пояснения, с на рибата колата имахме сериозни проблеми които ще се уточнят до повторението,нито едно от времената дадени от негоне са реални, защото на 3 и 4 бууста беше 0.3, ако някой е гледал терминалнитебяха 130-140 км/ч, дадени по инерция до края на пистата.На Стефан (рибния брат) колата му вървя прилично добре, но все пак който е карал на Сливен знае за каква гаднаписта идва реч, доста трудно се тръгва с коли на предно :) Въпреки това имаше нов рекордв клас А 12.2-12.3 сек с на Урбан тийм корсата, браво на момчетата, железни са.Следващия път ще има доста по сериозно представяне на хонда тийма, надявам се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Живко със слик ли е бил,защото времето му е доста силно,спрямо това което даде преди седмица на гтеха.И екуто пипано ли е? :) Първите 20м има ли време или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който си мисли че атмосферна хонда без сериозни модификациие дала 13.6 на Сливен, нека провери сам следващия път :-)Имало е някакъв проблем с техниката, колата си даваше 14.0.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14.00 е силно време,дайте малко повече инфо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е в същият вид със същите гуми ;) нещо не сме уцелили настройките на тоя гтека тогава Дано на рибата колата е ок до продължението и видим потенциала на колата и първата ни 11ка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да не сме ги уцелили,ама разлика от 0.8 е отвратителна.То по тая логика аз ще е трябвало да дам няква висока 14ка,което ме съмнява много :) Айде тея дни може пак да мерим да видим от къде идва тая разлика.Пишете на лично като можете :) И евала за времето !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично направих около 6-7 старта и един път не успях да трагна като хората.Не знам какво става специално на лентата за стартове.Преди това зад колите на самата писта направих няколко старта и трагваше зверски от 4000об та дори и от 4500об саединителя ми изпушваше от зор а на самата линия на стартовете и с 2000об не успявах да тръгна.Забелязах всички коли с предно имаха същия проблем и не знам на какво се дължи това.Хубаво е организаторите да помислят другият път за някаква настилка точно на старта за да си покажат потенциала колите на предно предаване и също така аман от върели с двигатели в същия клас с ежедневките с които си ходим на работа. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета нещата не са толкова лесни колкото изглеждат от страни настилката наистина е кофти на Сливен.Пожелавам на всички да дадат очакваните от тях времена.И вече е крайно време някой да подобри моето време-13.92 164 терминална и на Мартин Райнов 13.75 173.9 терминална.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да внеса малко пояснения, с на рибата колата имахме сериозни проблеми които ще се уточнят до повторението,нито едно от времената дадени от негоне са реални, защото на 3 и 4 бууста беше 0.3, ако някой е гледал терминалнитебяха 130-140 км/ч, дадени по инерция до края на пистата.На Стефан (рибния брат) колата му вървя прилично добре, но все пак който е карал на Сливен знае за каква гаднаписта идва реч, доста трудно се тръгва с коли на предно :) Въпреки това имаше нов рекордв клас А 12.2-12.3 сек с на Урбан тийм корсата, браво на момчетата, железни са.Следващия път ще има доста по сериозно представяне на хонда тийма, надявам се.

Нов рекорд ли ???Ако погледнем няколко години назад ....1. Опел Корса ( TST-Racing )................12.165 сек. (22.09.2007г.)2. Фиат 126 (СТ3682)...................................................12.480 / 183.34 / 2.003 (07.09.2008г.)3. Лада 2101 ( Гошо-карбуратора).................................12.500 сек. (22.09.2007г.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази корса беше много добра и явно и момчето което я караше беше професионалист изкарваше максимума от колата! Даде по добре времена от по горнияк клас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче не видях колата , нещо липсваше шасито :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...