Jump to content
NesTea

НЛО

Recommended Posts

Та наскоро един приятел ми каза, че над къщата ми видял НЛО. Аз му казах 'ти ненормален ли си бе', 'кво си измисляш само няма да се хвана', но той настоятелно продължаваше да твърди, че е видял нещо като леко светещи топки, образуващи кръг, с диаметър 6-7 метра. Аз го попитах 'е какво стана после', той отговори, че бил се уплашил и тръгнал да бяга към тях, и след като се обърнал НЛО-то било над къщата на съседа, и в следващият момент изчезнало. Странното е, че и още 2ма приятели ми казаха че са го видели, и го описаха по същия начин. Дори твърдяха, че много други хора са го виждали. На мен лично не ми се вярва, колкото и да убеждават.Вие вярвате ли в извънземни и виждали ли сте нещо 'необичайно', и какво е било то, ако сте.

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натаралянкан, ако съм даже ги жидам по 3-ки тези НЛО-та.....:lol:..... сега по сериозно, да вярвам че има и ми се ще да ги видя ама не като съм с сумъти ракиии и бири.......;) даже ще поискам да ме повозят на техния:D:plane:;)

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи какво си сложил на покрива да се бъзгаш с комшиите ;):D А сега като се замислих, преди много години с 2-ма мои приятели обикаляхме по нощите и на единия постоянно му падаше веригата на колелото :lol: По едно време както си закачаше веригата в тъмното се оказа, че точно над нас се появи някаква преливаща светлина която светеше доста силно и някак си се въртеше. Погледахме 10-15 минути, по едно време решихме, че е страшно и газ да се прибираме :lol: Малко се поуплашихме, но след като на другия ден говорихме и питахме, една учителка ни каза, че небето е било много чисто и понеже сме били далече от градските светлини сме видяли Млечния път ;)Та това е бил единствения път когато съм си мисли, че виждам НЛО, а то се оказа нещо нормално :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично не съм виуждал но вярвам, че не сме сами във вселената :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично не съм виуждал но вярвам, че не сме сами във вселената ;)

да,би било абсурдно да си мислим,че сме единствени :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги видя, ще им кажа да дойдат да ги повозя малко на хондата, да видят малко те какво е самолет :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично не съм виуждал но вярвам, че не сме сами във вселената :D

Та те това е пределно ясно... Със сигурност има много планети ,като Земята! А също така кой знае колко планети които нямат нищо общо с Земята да са обитавани =D Но до колкото съм гледал филми свързани с космоса, планетите и извънземните са казвали ,че по-скоро ТЕ ще направят контакт с нас отколкото ние първи да се свържем с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххаха, само такава тема нямаше тука :lol: Та по темата, аз съм виждал - бях на 6г, но това не ми пречи, да вярвам на очите си. Язовир Стамболийски, 7ч. сутринта, кацнала летяща чиния. Немаше движение, не 'фъркаше, беше на такова място, че човек само с лодка, можеше да стигне до там... След неуспешни опити, да събудя някое, от родителските тела( :lol::lol: ) се върнах да го позяпам и беше изчезнало... И ся, като се замисля - сигурно са ходили за риба, 'орицата, ама им е паднала веригата, та не са успели да 'фръкнат о време ;):D;)

Редактирано от LAMER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без паника, те одавна са сред нас....... :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... и във форума бродят ( най-вероятно ) :P:D

 

 

По дискавъри май, не помня направиха едно сравнение със песъчинките по плажовете и броя на звездите във вселената, гласеше следното;

 

Представете си че сте на някой плаж..... Ако загребете с двете си шепи едновременно пясък, в зависимост от големината на песъчинките в ръцете ви ще има средно1 млн. песъчинки.

В 1000 шепи ще има 100 милиарда - точно толкова колкото са звездите в нашата галактика. Тъй като във вселената има над 100 милиарда галактики броят на звездите във вселената е много повече от песъчинките от всички плажове по света Публикувано изображение!!

 

Е, според универсалният език на природата - математиката ( мразя я ) допускането че сме единствени в космоса си е направо НЕЛЕПО.

Колкото и малко да са подходящите звезди с обикалящи около тях планети подходящи за живот от общия невъобразим брой, пак е нелепо да предполагаме че живота на земята е нещо уникално и единствено.

 

Та едвали сме сами...

Редактирано от Red

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене няма невазможни неща но все пак докато невидя невярвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм виждал даже бях с един приятел, останахме замислини... и аз вече вярвам че ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих искал да зърна едно от тези така наречени нло :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност има, но и със сигурност ние сме по красиви от тях :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го: идва, праи ни снимка и бега с ускорението на VTEC :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=uKzcmyf3vRQстранното е, че 113 човека харесват клипчето(вярват че не е монтаж), а само 13 - не.едит: ето го от друг ъгъл мисляhttp://www.youtube.com/watch?v=buOJt32n2C4&feature=related

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора айде стига вече... от другите клубове ще се скъсат да се смеят с г*за си ако прочетат тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора айде стига вече... от другите клубове ще се скъсат да се смеят с г*за си ако прочетат тази тема.

мога да ти кажа, че около 30% от хората са виждали такива неща, аз само събирам инфо какви са, как изглеждат и т.н.а и кво, нека си се смеят нали смеха е здраве :P ще видят те голямата емблема 'H' 'на предния капак' на някоя летяща чиния, като им кацне в задния двор. :Dа колко от вас вярват на мистичните кръгове в царевицата на американците ЦЪКаз лично не мога да си обясня как хората могат на направят такива симетрични форми :D Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля НЛО само за такива работи си мислят и знаят кво е пишка примерно :tooth::D:D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те ся се прибирам от нощно каране в Пампорово, та направо по въпроса - отвлекоха ми приятелката. Моля да си ми я върнат с по-големи гърди, ако може. Дано четат форума, че така не бива. Както си карахме се появи силна бяла светлина и в следващият момент изчезна :X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах то ако ставаше така да ги отвличе и да ги връщат по умни и по красиви, опашка щеше да има :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип вярвам, че има извънЗемен живот някаде там в космоса, също така вярвам, че и ние го знаем със сигУрност но се крие, и защо всички си мислят, че извънземните са зелени, с пипала и карат некви чинии(това може и да е така), например те може да са същите като нас... може и да са по-назад от нас, може и да са доста по-напред, но честно казано не вярвам, че са зелени слузести и пипалести.. това си е лично мнение :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече споменахте - нелепо е да вярваме, че сме сами. Аз обаче вярвам само и единствено на фактите, защото спомените са манипулируеми. Недвусмислено доказателство, че съществуват няма, а дори може да им е забавно да се шегуват с нас и нашия интелект като ни пускат по някоя заигравка и следят реакциите ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз познавам човек, който е виждал летящи чинии и че е бягал от тях а те са го преследвали :lol: ... После се оказа, че просто е бил напушен а летящите чинии са били фарове на ЗИЛ :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах тея фарове са били многооооо големи че и кои е тоя лудия да го гони със зила :tooth:

Редактирано от okokorekokes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не го е гонил, пича решил, че трябва да поседне на бялата линия на пъя :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте какво пишете защото ТЕ ни четат форума.Скоро ще започнат да пишат в темата "Сгоних се" и да изобличават всички лъжливи хондаджии.... :tooth: Тази тема ме подсети за един стар виц които разправя как предупредили местното население да се оглежда за малки зелени човечета с изпъкнали очи.И един пич спрял край пътя да отиде по малка нужда и гледа в храстите нещо позеленяло с изхвръкнали очи го зяпа.Стъписал се,в паниката да не изтърси някоя глупост(според наличния интелект) казал само:"Аз Иван,шофьор,пикая,тръгвам."Остреща съществото казало:"Аз Деян,горски,сера,тръгвам"... :lol: НЛО съм убеден за себе си че видях веднъж.Няма друго обяснение за скоростта и рязката смяна на посоките които правеше това нещо.А дали сме сами...както казват в един от любимите ми филми "Би било огромно разхищение на пространство...".Понякога като ме натиснат проблемите спирам за минутка и си опитвам да си представя колко са ми "големи" проблемите.Поглеждам се отстрани там,на моята улица,в моя град,после цялата държава,континента,планетата,Слънчевата система,Галактиката и необозримата за ума безкрайна Вселена.И се сещам кооооолко съм голям. :lol: П.П. - страшно се кефя на Дъглас Адамс. :)П.П. 2 - ето едно НЛО заснето и пуснато в Youtube:CRX Si 510Hp Vs 240sx 236Hp OFFICIAL VIDEO

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да- вярвам в извънземния живио и НЕ- не съм ги виждал. И искам да ги видя, и не искам, защото сигурно ще напълня гащите, ако се изправи нещо такова срещу мене :lol: П.П. Препратка към филма "Контакт"-1997 г с Джоуди Фостър (един от любимите ми филми), където главната героиня казва след въпрос от комисия с мастити учени и професори "Вярвате ли, че има извънземни?", Джоуди Фостър (Ели) отговаря следното "Вселената е толкова необятна, че ако няма други освен нас си е чиста загуба на пространство!" (цитатът не е супер точен, но в общи линии е такъв - б.а. :lol: Така, че и аз подкрепям тази идея :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро се възобнови излъчването на "Досиетата Х" по BTV Cinema, та явно е с цел. Мълдар и Скъли не се появяват на малкия екран току така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те извънземните вече си пишат във форума. Колата на rulemaker например 100% е базирана на извънземна технология, тя е по-бърза и от светлината ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги :) и аз съм виждал НЛО и то не 1 път :) в Варна от Възраждане 3 63 Бл с гледка към каменар , се бяха появили 2 кълбета , странно се гонеха, и изчезваха появяваха се гонеха се и накрая изчезнаха .... Бяха обявили че били лазери от дискотека ,но какъв лазер ще да е да направи толкова големи кълбета ;).... И над Румъния от Гр Тутракан с приятели седяхме на тавана на 9 етажен блок и се появиха кълбета над румънските полета .... странно или не не сме сами :DЕдно време когато са кацали на луната явно са намерили нещо ;) или някой ги е предупредил да не кацат там и след това бяха разкрити че снимките направени уж от повърхността на луната се оказаха фалшиви ;) Бум от последните години :DЗащо учени не кацат вече на луната ?? Както и са говори че на луната има изобразени лице / както и на марс / Фигури или постройки наподобяващи пирамидите на земята :D както и съвпадат с 1:1 с положението им траектория , градуси и още много сходства .... но като се замисли човек има доста културни забележителности от едно време дето нямат никакво обяснение как са били направени , за какво са служели и т.н И за да не променям темата ,но се пак това са странни явления и може би не обясними за нас простосмъртните гражданите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата SH3M37A е много прав. Тук на земята стават доста необясними за нас неща. Може НЛО да има пръст в това, а може би не, кой знае ;) Може би истината се крие в ЗОНА 51. Четох, че Русия също има нейната зона 51 ( област в планината Урал, известна като ЗОНА М ) А щом тук на земята неможем да си обясним някои неща, не ми се мисли за цялата вселена какво е положението :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,би било абсурдно да си мислим,че сме единствени ;)

Да ама има хора които са на обратното мнение колкото и да е жалко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вярвам че има извън земен разум . :D Разчитам че те ще оправят света защото сме тръгнали право надолу :) Добре е че поне те ползват алтернативни горива, защото с тази цена на петрола може да не ни посетят никога ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм виждал 3 пъти НЛО - 2 пъти на морето като малък. Бях с наще и още едно приятелско семейство. Пояснявам за да няма коментари от рода: бил си лапе и си си измислял. Мъжът в другото семейство е самолетен техник и категорично твърдеше, че на земята няма машина способна на такова ускорение. Спомням си, че доста време беше зависнала в небето и си сменяше цвета. Изведнъж светна доста ярко и направо се скубна към космоса, оставяйки диря като от падаща звезда, само че нагоре :dry:) А третият път вече бях на 13-14 и видях ясно летяща чиния, прелитаща доста ниско. Чак се открояваше вътрешният кръг ;) Извода е: продължавайте да гледате и се кефете на квото виждате, пък с какъв произход е.. голяма работа :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама от друга страна на nasa.gov дадоха опровержение :D Някак си съм по склонен да вярвам на сайтове, завършващи на .gov / .edu / .mil :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си точно тези сайтове бълват най-много пропаганда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...