Jump to content
kytila

Сенатор 4

Recommended Posts

:):)не остана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За присъстващите за първи път давам GPS координати:N 41° 56.585E0 24° 08.855 и телефон за връзка: 0885452525 Желязко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не останаааААААААААААААААААААА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Товаря, паля , гася и тръгвам :bounce: .АЙДЕЕЕЕ :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велик купон, отново....Благодаря на организатора, :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моляя вии нека, който е бил на тази Метал среща да качи снимкии или клипове да гледаме ... Мн исках да присъствам на това уникално шествие,но неможах. Ще се радвам,ако качите по скоро снимките :P:D:) :) :D:punk: :punk: :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ше се мре , положението е тежко :P Купона велик, компанията страхотна. Благодаря, иии ...... ДА, ще ходим на палатка :D ама със металната спалня.някой друг причува ли му се Megadeth или е само при мен :)

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май и аз я чувам още :P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оха!Когато се прибера от такова мероприятие и се чувствам като пребито куче, значи съм изкарал велико ;). Болки във врата, глас няма .... ама беше яко! Искам да благодаря на kytila и всички покрай него за перфектната организация и невероятното настроение. ААааа, да благодаим и на Янчо за кътмити, дето стъкна по лев и пеесе.Страшен купон! :DИ понеже са минАли 20 мин от поста на Фриско - айде пак Мегадет :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете компроматната война!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво добре сте си прекарали колеги само така,ние кат не можахме да даоидем ще гледаме снимки,давайте още ако има,браво евала.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз казвам благодаря на kytila за цялата схема и на Янчо катма master-а .Тупалка беше , а и мястото е много красиво и приятно направено .

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви е харесало :honda: . Дидко, след малко почвам да качвам компроматите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала на kytila за организацията. Номера с газовата горелка и жарта ме изкефи.Целия купон беше супер ( даже и моментите дето ги проспах ;) )Янчо рулира с катмите , ама и сладкото беше суперПичове, още веднъж благодаря на всички за якото изкарване.п.с. И другия път всички да са ALL IN

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С извинение за лекото забавяне, което е малко умишлено :) --> https://picasaweb.google.com/110808489298142315514/4# И да цитирам Иво: Всяка прилика с познати лица не е случайна :shy:П.С 20 минути минаха и какво следва Megadeth :lol::yes:П.С 2: Един диск имаше в лаптопа. Който си го познае връщам на другия Сенатор :)

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиииииииииииииииии,кво да кажа? Освен че сте си изкарали супер....................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink::lol::Dгледах клиповете на Желяза,тези щурци много яко пеят:D:lol::D,ще бъдем пак ....:lol::lol::lol:,е пукнах се от смях .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница е била на високо ниво:blink:Другия път ще дойдат на всяка цена. Яд ме е, че сега не успях :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

XAAAAAAAAAA XA ,,пак тримата,побелели....,хаааааааа,много яко.Поздрав за всичките предпоследно клипче ххххххххххххххаааааааааааааааааааа.:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 20 мин ще ви кажа на кой е диска в лаптопа :blink:Баси, малкия заспа на тръгване в колата на усилен докарй какво - а познайте де?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С извинение за лекото забавяне, което е малко умишлено :lol: --> https://picasaweb.go...298142315514/4# И да цитирам Иво: Всяка прилика с познати лица не е случайна :blink:П.С 20 минути минаха и какво следва Megadeth :D :DП.С 2: Един диск имаше в лаптопа. Който си го познае връщам на другия Сенатор :D

Не знам за диска, но част от героите почти заспаха на ранното прибиране по новото време - та ако знаех...:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Never a gay! :blink:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така като гледам отзивите дотука всички са доволни. Аз също съм много доволен от купона, който се получи . Но много ме кефи факта, че много готин човек, голям фен и приятел се разписа отново из форума. :blink: И поздрав за Фриско на 20 мин и най-малкия фен, присъединил се към групата

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия фен от партито , днес направо за първи ден на ясла - геройче, представи се чудесно, за разлика от баща си - още съм в бокса, а се и разболях на всичкото отгоре - някой ме е простудил нарочно докато съм бил "отнесен". :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така е , добре се получи СЕНАТОРиума :cool:Изпецкали сте и добри снимки , еваларка !

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членове

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Дърти саут транспортната бангия енд а генгста лукинг аут

 

Публикувано изображение

 

Повече ТУК

 

НЕВЪР А ГЕЙЙ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълня: понеже гледам Дидко е пуснал нарциси ето и от мен два

 

един извън лайно

 

Публикувано изображение

 

един в лайно

 

Публикувано изображение

 

Тоя в лайното беше израснал в пъти по-хубав и як. Свидетелите ще потвърдят. Извода: който расне в лайна е стабиуен. Салют, България!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълня: понеже гледам Дидко е пуснал нарциси ето и от мен два

 

.... Салют, България!

 

Страхотни снимки!

Какви нарциси, боже...;)

Та това е син мизухар, кърпикожух или.....Crocus vernus !:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На Тони и Жиляз искам да им кажа - фенкю пийпъл, че ни събрахте и организирахте това разтърсващо и разпускащо едновременно мелоприятие, ю рок! Фенкю и за помощта ви, без която нямаше да се оправя с "нещата" покрай сача :-)!

 

Публикувано изображение

 

 

Хората по-горе са споделили впечатления, моите са същите - както казах на един френд днес - беше яко, веселба, купон, жици, бъзици... всичко имаше!

 

На амигосите и амигите, които не успяха да се включат по една или друга причина искам да им кажа - липсвахте ни и се сещахме често за вас! Липсваше ни "Не се чууууувааааааа!" и "ААААААААААААААААААА!" в оригинал, липсваше ни навиреният карамфил (въпреки многото минзухари в околността), и т.н., и т.н.... дано другия път сме ALL IN, както Марто е дал тон по-горе ;-)!

 

Поздрави на всички и до скороу!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки!Какви нарциси, боже...;) Та това е син мизухар, кърпикожух или.....Crocus vernus !;)

За мен всичко освен слънчоглед, роза и лале е нарцис! Е знам и "омайниче, мушкато и бегония", ма те се прилагат в различни от бутаническите случаи }:).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всички бяхме мата хари минзухари бе ....

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

УУУУУУ подобаващо сте се смачкали виждам, жалко че не се класирах да се включа за едно кафе и аз както планувах :o благородно ви завиждамп.п. ауууу майкоооо ама само аз съм липсвала да дооформя граченето хахахах

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Як купон е било... :DВърти ми се из главата,че може да нарушим традицията и да спретнем още един тая година... :oТака да се рече за "пропусналите" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може може :o Стига да имате желание . По към края на годината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...