Jump to content
civicgonemad

Моля свържете ме с чипар/чипосвач/препрограматор

Recommended Posts

Здравейте колеги! От доста време се опитвам да си намеря кой да ми сложи чип или да ми препрограмира компа... Или просто ремап трябва да се направи... Честно казано от тоци и 12волта електроника ГРАМ НЕ РАЗБИРАМ... Ако може те свържете ме с човек който може да извърши процедурата и да ми каже какво ми трябва за целта. Компа е п28 ще ми трябва за това на което казват MINI-ME... Или д15 блок, д15 биели, д16 глава комп и инжекцион и бутала. Демек суап д15б2 +втек и пълна инжекция.

Компа е дет секазва "девствен". http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57188

 

Ако темата не е за този раздел моля да бъде преместена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,,terorista'' е твоя човек според мен сваржи се на лично и го попитаи мисля че им чатка или поне така сам чувал на таз серия ,,МИНИ-МЕ'' или ,,ЗАДМИНИ-МЕ'' тои им разбира, да не обидя някои друг които също е в час моля да бъда извинен

Редактирано от dan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KALMARA е твоя човек той на всички Врачански хонди им прави жиците:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно име ще кажа и приключвам с коментарите Емо 1net към него се обърни ще ти свърши работа :blink:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен дистанционно няма как да настроиш колата. Ще се наложи да се разходиш до съответния тунер. Колата се настройва не само с чип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще се разходя ама няма да е сега... тя е още на парчета дето се казва... а и чакам буталата и сегментите да пристигнат... мен ме интересува дали ще мога да я запаля фабричната настройка на компа... да се придвижа с до съответния човек. Аз говорих с Терориста и той ми каза че може да свърши работа, а и ми идва най-близо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D :D Само като им погледнеш какви смехории са писали е ясно колко са в час. Чип за икономичен Втек, дето качва 13 коня :P:tooth: :tooth: Пък и колкото си спомням цените бяха повече от кумучни :D То по-добре да си вземеш Б16 от колкото да си чипнеш икономиката :o

Bobkata34 , да не си на процент нещо ? :D :D

 

За колегите по-горе: вземете правете разлика м/у чипване на комп и настройка ... Две сравнително дооста различни работи :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън и аз тва мислех да кажа, че за "обезчестяването" на ецу'то не е нужно да се ходи на място, куриерите вършат работа - той колегата това и визира. Настройката вече е друга бира. :tooth:

 

Теро, казва се - правете разлика между жичкаджия и тунер/мапър ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама човека от къде да е сигурен че ще му върнеш ЕКУ-то ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то и без тва последно време само измамени ... :o:):D:P:tooth: :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не се обиждате ама такова е положението... Като го пратя с куриер я го видя я не... Ще ида 1 ден до Габрово таман не съм ходил никога там. А кое е по удачен варянт? Чипване или ремап? Или и 2те ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип мапването е доста полезно, но за да направиш ремап първо трябва да е чипнато еку-то. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На влизане в Пловдив от пещерско шосе на светофара на екото завиваш в ляво,там по пътя за гребната в дясно има сервиз.Търсиш Ицо,той е твоя човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...