Jump to content
Soichiroo

Aнгренажен ремък

Recommended Posts

Здравейте колеги.Дойде време да сменям скоро ангренажа и се зачетах из форумите ,че и тук е греда отново.В смисъл такъв пазарът е залят от фалшиви части като цяло и ремъци.Интересува ме да дадете някакво мнение за марка ремък и ролка с най високо качество.Аз попринцип мислих да е mitsuboshi ,но като разбрах, че и те вече имат ментета ужас,нз и аз вече.Другият вариант е да се поръча от някъде,дайте мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gates-ремък,ролка(и)-GMB,NSK.Най добре виж тук за поръчка- http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40389

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме да дадете някакво мнение за марка ремък и ролка с най високо качество.

Малко не ти подхожда на ник-нейма да задаваш такива въпроси ;) но ще ти отговоря ..Най добре е ремъка да е SUN, а ролката KOYO .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Дойде време да сменям скоро ангренажа и се зачетах из форумите ,че и тук е греда отново.В смисъл такъв пазарът е залят от фалшиви части като цяло и ремъци.Интересува ме да дадете някакво мнение за марка ремък и ролка с най високо качество.Аз попринцип мислих да е mitsuboshi ,но като разбрах, че и те вече имат ментета ужас,нз и аз вече.Другият вариант е да се поръча от някъде,дайте мнения.

Аз съм с GATES-49ЛВ. и GMB-37лв.преди 1,5год.,mitsuboshi пък сложих пистов ремък-9лв.за компресора и сутрин пищи като настъпена котка. Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш качество и оригинал за ангренажен ремък то марката е UNITA :) Това се слага и от завода производител когато е била нова колата ти. Имаш шанс да се включиш в поръчката и да си доставиш такъв на поносима цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ние слагаме ремъци CONTITECH или GATES ролки NSK,INA и досега сме нямали проблеми.каршаш спокоино 60 000км.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко светлина по въпроса и от мен...

 

4. Как ще разберете дали ремъка и ролките са читави...??? Ами много е просто... питате този който Ви ги продава...

- "След колко хиляди километра трябва да ги сменя пак?"

- "Давате ли гаранция за качеството?"

- "При проблем с ролката/ролките или ремъка/ремъците приемате ли рекаламации?"

 

И... ако отговорите са различни от...

 

- "След колко хиляди километра трябва да ги сменя пак?" - 100 000 км.

- "Давате ли гаранция за качеството?" - Категорично ДА!

- "При проблем с ролката/ролките или ремъка/ремъците приемате ли рекаламации?" - категорично ДА при условие че са спазени препоръките на производителя при монтажа на частите и експлоатацията им след монтажа!

 

...Та... ако отговорите са азлични от горепосочените... Най-приятелски Ви съветвам... не си ги купувайте...

 

 

Повечето продавачи спокойно лъжат за което...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с ангренаж Gates ULTRA GRIP, обтяжна ролка NSK и водна помпа GMB и досега нямам проблем никакъв.. естествено всичко си пазаря от едно и също магазинче в бургас както сега за хондата така и предивреме за с-купето и им имам доверие тъй като нищо не се е скапало досега....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво мнение за ангренажен ремък Flennor и ролка Breda защото като им гледам на другите цените неми вдъхват доверие а пук и е добре да знам все пак какви да си взема за моята колица

Редактирано от Viking_pz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стой далеч от Фленор и Бреда, колегите по-горе са изброили хубавите - митсубоши, гейтс, сън, унита както и добрите ролки. Търси такива.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стой далеч от Фленор и Бреда, колегите по-горе са изброили хубавите - митсубоши, гейтс, сън, унита както и добрите ролки. Търси такива.

Добре ще го имам в предвид ще си търся от реномираните марки изброени от колегите мерси много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз пазарих някой по скоро доста работи на една друга колица от едно магазинче в Бургас колега ама от както разбирача -продавача ми похвали и продаде един ремък QH и минах 1500 км и започна да се чува странен шум от ангренажа ,следователно след като отворих и свалих ремъка беше почти скъсан на снадката и не съм пазарил повече от там ,както каза колегата отсвирих го набързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...