Jump to content
dstanev

civic без серво ?

Recommended Posts

Здравейте брат ми желае да си купи сивик 5 генерация , но колата , която е харесал е без серво 1993 г , общо взето баов модел няма ел пакет , няма клима , но пък цената е добра . Въпроса ми е ( тъй като и майка ми ще я кара най-вероятно) има ли все пак някаква хидравлика и много ли е тежка за каране освен за паркиране , ако някои е карал такава да сподели. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е без хидравлика колега, кара се без никакъв проблем колата, но при паркиране ще и дойде тежичко на жената....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако гумите са оригинални 13-ки и всичко по кормилната система е наред , не би трябвало да има проблеми , разбира се малко повече усилие се прилага при паркиране , но ако е опитен шофьор ще знае ,че в този случай с леко движение , а не въртене на място нещата се оправят :) Моя Сивик 5-та хеч също няма серво :D От това , че няма серво и климатик ще върви една идея повече от всеки останал Сивик с екстри :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема ще се окажат точно джантите, щото братото се е натокъл на едни 15" 195-50-15, та не знам с тях как ще върви колицата , инък колкото по малко екстри , по малко проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема ще се окажат точно джантите, щото братото се е натокъл на едни 15" 195-50-15, та не знам с тях как ще върви колицата , инък колкото по малко екстри , по малко проблеми :)

с тези джанти тази кола няма да става за каране от жена.Ако е с 13-ки няма проблеми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам същата без серво и с 15ки летНи :) джанти . За мъж не е проблем в никакъв случай - не е чак толкова тежка. За жена какво да ти кажа.. Приятелката ми я кара без проблеми, но с паркирането е тегаво.Не невъзможно, но е мъка все пак. Ни тей, ни иначе. :) Моят съвет е който ще я кара да отиде да я пробва на място. Пък в крайна сметка може да се пусне обява за бартер механична за хидравлична рейка. Даже в момента едно момче педлага точно такъв бартер (има хидравлична). Гумите също могат да се върнат към оригиналния размер - със сигурност са по-евтини от 15ките закичени на колата. Ако са малък цолаж и хубава гума гарантирам че няма да има проблеми. Зимните ми гуми са 14ки със железарки джанти и въртя на място с 1 пръст. Естествено зимната гума е по-мека, но и при добри летни(разбирай да не са камък) + 13ки мисля, че е добре за жена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм една такава Д13-ка,но освен че нямаше серво на волана, нямаше и на спирачките,много гадно се спираше не препоръчвам такъв автомобил на жена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...