Jump to content
Collector

Търся картинки от дъвки Турбо

Recommended Posts

Сега си четох поста и съм го написал малко неясно. Имам три вида - оригиналното турбо, турбото на кент и бомбибом. Изредил съм само номерацията на Турбо. Ако трябва ще изредя и на останалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изброените ги имам всичките , колега - ако намериш от тези които търся съм склонен да дам добри пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема. Не смятам, че коментара ми ще е на място затова ще го запазя за себе си. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха каде ме върнахте.И аз имам доста Турбо от 50 нагоре.Имам и FINAL 90 (всичките 1-70),БомБибон(квадратните всичките 1-60),БомБибон(по-малките -повечето о тях),ЛАЗЕР(всичките 1-70),ОтоМото (без 2-3 от1до100).Баси....като ги гледам една носталгия.....едно вино тука И вътре пълно с Хонди...

Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови цени - турбо от 1 до 50 номер - от 5 до 35 лв на картинка. Спайдърмен , Чин чин , Супермен , Финал `86 и Типи тип от 2 до 15 лв за връзка скайп - didaki_77 0883 38 48 83 Варна

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все-още се търсят, колеги. Ако на някои му се намерят, нека драсне един e-mail wrapper@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови цени - турбо от 1 до 50 номер - от 5 до 40 лв на картинка. Спайдърмен , Чин чин , Супермен , Финал `86 и Типи тип от 2 до 20 лв за връзка скайп - didaki_77 0883 38 48 83 Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формула 1 - 92 и 93 интересуват ли ви ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам повечето от №50 до 100 и всички нагоре от №100 на турбото, пълна колекция на финал 94г. Ако имаш интерес драсни някой ред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета нещо ме заразихте с тези картинки турбо ,ще направим ние с вас нещо като шопинг -ако има някой желание да се раздели със старата си колекция от картинки(различни видове) може да ми пиша и да измислим нещо по-интригуващо:honda: или на etito66@yahoo.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nini4kata - имам доста повтарящи се , пиши ми на скайп didaki_77 да видим аджеба какво интригуващо можем да измислим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз имах някаде в къщи даже не знаех че толкова се търсят,но сега ще ги потърся и ще пиша ако ги намеря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш лично генерале :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нова оферта, картинките от 1-50, за всяка по 80 лв.Edit: skype:plamen_plnДруги марки не приемам.

Редактирано от krossss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееееееееееее и аз съм дал на малкия едни такива от моето детство да си играе с тях.Каква ли сума пари ми е затрил вече.Реве , не реве-взимам си ги и почвам да гладя с ютията каквото е останало здраво :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много картинки от дъвки турбо.

От Плевен съм. Който има интерес може да ми пише в скайп jigsaw_pln

 

Цена в скайпа ще постна.. също и там ще се разбираме за номерациите които предлагам. Публикувано изображение

 

П.П. Не ми пишете тук, а в скайпа, тъй като не посещавам този форум. Случайно попаднах на него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:o:blink::huh::blink: кАквоо 20 - 30 лв за една картинка ли бе ??? незнам как сте се зарибили ама ще ги потърся в нас в един шкав :ph34r:да бързам да пиша не видях че някой е постнал пък сега 80 лв :lol: това някаква измама ли е ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет момчета ,който иска може и за 100 лева да си продаде картинките ,но пак ще бъде на загуба така че ако искате повече подробности пишете на на etito66@yahoo.comпоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една номер 25 ако някой има интерес да пише снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карамба, намерих само тези от 100 на горе иначе са като чисто нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам номера - 260,180,175,172,171,170,167,164,147,142 ако има интерес званете 0895111370 георги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турбо кент с номера 275,313,314,428,377,303,374,342,323,325,315,374,373,380,342,344,374,305,428,273

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих си старата колекция ,но от bi-bib.Ako някой проявява интерес нека пише.От 169 възможни картинки имам 158.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1 до 50 всичките ;) чакам да кажете колко парички ви се дават за тях :) Изключително запазени картинки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна колекция /така пише поне/ от 1 до 100http://fishki.net/comment.php?id=92936

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой интересува ли се от турбо 2000,турбо супер, турбо спорт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих картинките от 41 до 50 номера

<script src='http://img571.imageshack.us/shareable/?i=dsc09364u.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Публикувано изображение</noscript>

имам и всички номера от 51 до 120

<script src='http://img403.imageshack.us/shareable/?i=dsc09366n.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Публикувано изображение</noscript>

<script src='http://img88.imageshack.us/shareable/?i=dsc09368m.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Публикувано изображение</noscript>

очаквам оферти на ЛС или 0887 501793-Данаил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нямам от първите номера от черното турбо. Имам от другите: Turbo Sport, Turbo Super, Turbo 2000, Turbo Classic и някакво жълто турбо.

 

Като се разрових и аз из мойте колекции и като я видях не се сдържах да не я пусна. :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, автора на темата не е влизал от 06 Mar 2011 20:40 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам картинки с футболисти имам турбо над 51 номер до 400 серия пълна и около 1000 други картинки Лазер, бомбибомб, бибип и други :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво че ги имаш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пук нямам нито една :D латп малък пурвата ми работа за деня беше да си взема дувки турбо за 2лв :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам почти всички ако някой се интересува да казва !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Ви се намират все още Турбо от първата серия , пишете на лични или звънете : 0888735284 .20-25 лв / бр .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20/25 лв бр :) Шегаджия :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха това може да се превърне в як базик за някой приятел :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20/25 лв бр :) Шегаджия :D :D :D :D

Не разбрах , кое е смешното в случая ......??? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети темата по назад, цените бяха доста по високи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, не просто бяха , още са :) В няколко колекционерски групи съм и в 1-2 форума и ценита са 3-но , че за някои и 4-но на тея дето ги дава колегата дето се чуди кое е смешното :) Няма да поствам линкове защото не е коректно ама не е и честно да се възползваш от незнанието на някой. Само да си издиря картинките :@ :@ :@ :@ Имах ги от 1 до 100 и някоя всички ( Класик ) , които се дирят най-много ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги не съм колекционер сбирал съм ги 93-та от мерак :) и съм ги запазил като нови Ако наистина има интерес някои да ме търси на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...