Jump to content
Collector

Търся картинки от дъвки Турбо

Recommended Posts

Имам ги не съм колекционер сбирал съм ги 93-та от мерак :) и съм ги запазил като нови Ако наистина има интерес някои да ме търси на лични.

Цената , която съм предложил отговаря на възможностите и потребностите ми в момента .:rolleyes: На никой не съм опрял ножа в гърлото да продава . :D Ако някой дава тройно и четворно съм съгласен да се разделя с колекцията си.:)Вместо да умувате , по-добре се разровете по мазета и тавани , може да намерите нещо интересно от преди 20 - 25 години...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам картинки от всякакви дъвки - цени от 0.50 ст до 100 лв. - в профила ми има инфо как да се свържете с мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам около 500 катринки от турбо ,за сажаление от 1 до 50 имам само 3 ако някои се интересува , пишете:)/>

Редактирано от skinito

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е актуална ! Отлично заплащане не само за картинките от първата серия на турбо ! За връзка : mark1111@mail.bg или 0888 735284.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам турбо спорт катринки 2003 от 1 до 100 с изключение на десетина бройки дали могат да се продадът така или нямат стойност, ако не са всичките! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от колите от № 1 до 50 са ми познати от видеото в първия пост и довечера ще проверя. Обаче пълната ми колекция е от bib-bib. Възможно е да липсва единствено някоя и друга бройка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...