Jump to content
Ianev

Месечна среща - Пловдив

Recommended Posts

Здравейте на всички колеги !Тече първата седмица на месец Февруари и идва света Неделя.Пускам темата за предложения.Прочетох желанието на повечето фенове в темата за седмичите срещи !Моето е да се направи някъде из кафетата на Пловдив,поради 1-2 причини.Идеята за поход до Асеновград е прекрасна,ноо от днес вече не важат венетните стикери за 2010г - не всички са се снабдили с нови.ЕГОИСТА вече работи,какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за и сум сугласен с колегата Янев .И аз съм вече без винетка и няма финанси за нова малко ше поизчака до заплата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз влизам в клуба на хората без винетки :( Иначе за мястото,предложих в другата тема паркинга на Стадион "Пловдив"(откъм жп-линията!),но разбира се,не искам да налагам това мнение.А за бившия Егоист мога да кажа,че паркинга става,но не се знае дали ще ни побере всички(защото най-вероятно ще има и други коли от кафето и ресторанта),а и в самото кафе не можеш да си кажеш лафа от тая музика,хаха :):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви поправя , че датата е 6-ти :lol: или иначе и аз ще гледам да съм там със счупената втора д15-ка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Янев,не пишеш с месеци,не те виждаме с месеци,но направи темата за месечните....БРАВО:lol: Нека да споделя нещо и аз.... добре ще е срещата да е на място с достатъчно голям паркинг за да няма хора чудещи се къде да паркират,пък кафе или кръчме на около винаги ще се намери!Казвам това защото на седмичните идват по около 20-тина коли а на месечната се очаква да са поне 2 пъти повече. Това са доста коли а на егоиста маи няма къде???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, аз вече се отървах от "прекрасната" си работа и вече ще се виждаме доста по-честичко, както си беше и преди, с разликата че сега ще съм без хонда :) . Рико, хубаво е за разнообразие и някой друг да предеви инициатива на организатор :lol::D Значи аз имам следната идея, да не прозвучи старомодно, но предлагам да използваме добрия стар паркинг на 2-ри пощенски клон на Пещерско за сборен пункт, да речем към 13:00, изчакваме до към 13:30 да се съберем кат хората, уговаряме къде ще сядаме и отлитаме с колите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

Здравейте на всички, аз вече се отървах от "прекрасната" си работа и вече ще се виждаме доста по-честичко, както си беше и преди, с разликата че сега ще съм без хонда :D . Рико, хубаво е за разнообразие и някой друг да предеви инициатива на организатор :cool::P Значи аз имам следната идея, да не прозвучи старомодно, но предлагам да използваме добрия стар паркинг на 2-ри пощенски клон на Пещерско за сборен пункт, да речем към 13:00, изчакваме до към 13:30 да се съберем кат хората, уговаряме къде ще сядаме и отлитаме с колите :cool:

:):D:P:lol::(:):D;):punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там до тета е добро предложение има голям паркинг да се саберем, решаваме къде и ГАЗ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм постоянен посетител на срещите ( ще гледам да се поправя ) , но не виждам защо да се променя мястото :lol: Реално да се събираме на едно място , а после да се ходи на друго е пробвано и не е удобен вариант ( поне преди години )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години нямаше и толкова много коли по улиците и къде по-спокойно намирах място за паркиране но уви, вече куцо и сакато кара кола и е по-трудно. :) Ами Tino, опита ни последните месеци показва, че е мн по-удобно да се съберем на едно място и да обсъдим къде, какво, защо и пресявайки мненията намираме удобно кръчме където могат да се съберат много маси взависимост колко народ сме се събрали, настаняваме се и се кефим на калабалъка. Просто зимата е такава ситуацията, а и откакто много заведения станаха непушачи стана още по-сложно защото голяма част от хондаджиите пушат и не им е густо да седнат на маса и да не запалят. Затова ми се стори тази идея най-удачна, защото и паркинга който предлагам е голям и неделя празен, ще се съберем спокойно и 40 коли, доказва го опита (поне последните 2 години ) докато паркинга на вече бившия Егоист, а сега Бизар ли стана, иба ли маа му е малък и повече от 10 коли зор, особено в неделя, когато всичките гъзарчета са си извели наконтените мацета по кафенцата,а въпросното кафене е достатъчно фешън да е пълно с въпросните гъзарчета.А Янев, понеже си пуснал темата твоето присъствие на месечната автоматично става ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и не само за 5-10 мин да отбиеш номера. Скачаш на бързата или на бавната хонда (че е по-икономична)и идваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Янев,не пишеш с месеци,не те виждаме с месеци,но направи темата за месечните....БРАВО:) Нека да споделя нещо и аз.... добре ще е срещата да е на място с достатъчно голям паркинг за да няма хора чудещи се къде да паркират,пък кафе или кръчме на около винаги ще се намери!Казвам това защото на седмичните идват по около 20-тина коли а на месечната се очаква да са поне 2 пъти повече. Това са доста коли а на егоиста маи няма къде???

Тошка,това,че не пиша не означава,че не чета!А това,че не идвам на седмични срещи е породено от ремонта който правя в нас - гледам всяка стотинка да заделям за там.А и се прибирам от работа към 7 - 7.30ч и бързам да оправя някой неща.Пуснах темата за месечната,за да могат да е видят повече хора.В темата за седмичните са се натрупали много постове и ако искаш да разбереш кога ще е,ти се налага да прочетеш поне 2-3 страници.Вики,че аз пускам темата наистина ме задължава да присъствам,а и имам голямо желание,ноо дали ще имам възможност....това времето ще го покаже.По темата,в кафето до паркинга на пощата има ли достатъчно места да ни събере всички,идвал съм,но нямам спомени колко места има?Респект и уважение към всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай решавайте :) няма много време ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, така или иначе ще се съберем, та мислълта ми е че може да се реши къде да се проведе месечната среща. Но наистина идеята за пощенския клон на Пещерско шосе да се съберем и оттам да мислим къде ще ходим е добра. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,на пощата на Пещерско май верно ще е най-добре :ph34r: Подкрепям ! А за близките кафета-и двете ги затвориха,даже едното е изравнено със земята :worthy:

Редактирано от fedayn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

замислете се веднъж в тракия да идем де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колегата е прав в Тракия е доста удобно за всички има много места на които може да се саберем всички например пред Баумакс място колкото искате а после заведения с големи паркинги мисля че все ще се намерят все пак е най развития квартал в Пловдив. Не е зле да се помисли а и за Гости е по удобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емм Колеги тогава да го решаваме 13:00 на Баумакса в Тракия в неделя - 6 ти !!! и от там ще го решаваме на къде ще се ходи :rolleyes:

Редактирано от James

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емм Колеги тогава да го решаваме 13:00 на Баумакса в Тракия в неделя - 6 ти !!! и от там ще го решаваме на къде ще се ходи :rolleyes:

Aбе ти пирони ли ще си копуваш та на баумакс там паркинга ще е фраш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре момчета кво все на магазини ви влече бре! Мола...ся пък Баумакса..... Ами даите на паркинга на поликлиниката да идем а??? ООООООО,не не не ,на паркинга на полицията е по-добре маи??? Ок,Тракия е голяма и движението е по-малко от центъра !Даите по-нормално предложение за широк паркинг и без да пречим на другите хора и ще го направим в Тракия !Помислете и пишете ,но без магазини и учреждения!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга на Кауфланд е перфектен,в неделя е празен и няма да пречим на никой!Има и кафета на близо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Янев първо, че се сети да сътвори темата, че наистина в седмичните е доста писаницата !!!Искам да отбележа, че в неделя времето ще е пролетно, всички ще са навън, т.е. и с това трябва да се съобразим! Ако остане идеята за пощата до ТЕТ-а, може да се отиде евентуално в Емкото (сега ШЕЛ) на самите линии да се пие кафе, но задължително без ходните, тях евентуално ще ги оставим на паркинга. Предложението за Тракия ми харесва, като за сборно място бих предложил района около Акваленда, т.е. вдясно от светофара на блок 1. П.П. Поради изтъкнаната причина с времето мисля, че няма да е удачно да правим придвижване и търсене на заведения из града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааааааааа.......всеки има право на мнение и предложения,но време е да уточним къде ще е ,а не къде е хубаво или къде е по-добре,защото няма много време!А мога ли и аз да отбележа,че къде ще е срещата няма никакво значение и за да няма недоразбрали или недочули или хора които не познават района да се лутат много време и да се изнервя обстановката........и Т.Н.... Нека да си остане на познатия ни от всички паркинг на пощата ,пък след по-подробен оглед на местата които предлагате ...като в Тракия например,тогава де се измисли някое по-добро място а не по-различно...само защото е различно:hondarulez: Аз мисля че на паркингите на магазини или на бензиностанции няма да е удобно защото доста коли се събираме и може да ни направят проблем за това......ноооооо,това си е мое мнение.Нека за сега да няма промени за да няма и недоразумения! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте пичове даваите по-бързо и по ясно защото няма много време и да не стане после че едните са на едно място другите на друго един да каже къде и да го следваме в неделя по обяд колкото и да е хубаво времето още няма да има много хора защото селяните са си по селата :hondarulez:!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАРКИНГА НА ПОЩАТА....за неразбралите:hondarulez: В 13.00 часа в неделя!!!Мястото ползвано за лятните срещи...ОК???

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок неделя в 13:00 на Пощата и от ще решим къде ще ходим. и да решим къде ще се събираме за след това , и къде ще е най удобно за всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошката усети как се процедира, браво :) още от първият пост се пише мястото за срещата и точка, защото 50 човека, 50 предложения. Нарочно не пуснах аз темата за да прояви някой друг инициативата, но съвет към Янев, като пускаш тема следващия път пишеш място за среща еди-кое си, идваш не идваш така се спестяват 3 страници обсъждания и спорове.За съжаление няма да мога да присъствам на тази месечна, понеже смятам да си използвам извънредната отпуска и да се прибера към Сливен, сигурно ще навестя Калоян и сливенските хондаджии в неделя на седмичната им :P на вас ви пожелавам страхотно изкарване и ще се видим сряда на седмичната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка къде ще е сбирката? Тракия, Пощата, Егоист,...... в къщи? Изчетох всичко и от 15 човека писали тук има 6 предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАРКИНГА НА ПОЩАТА....за неразбралите:) В 13.00 часа в неделя:)Мястото ползвано за лятните срещи...ОК???

(каза бат Рико)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка къде ще е сбирката? Тракия, Пощата, Егоист,...... в къщи? Изчетох всичко и от 15 човека писали тук има 6 предложения.

[/quot? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК.Остава на Пощата в 13:00ч.Благодаря за градивните критики,ще си взема поука.До утре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина прекрасно!За следващия път : :rolleyes:СРЕЩАТА ЩЕ СЕ ПРОВЕЖДА НА ПАРКИНГА НА СТАДИОН ,,ПЛОВДИВ,,;)Разговаряно е с управителя на близкото кафе,който се ангажира да може да ни поеме и от следващия път да е наредено / резервирано - при студено време /.Заведението предлага и кухня + обедно меню ,за гладни и жадни.Също така,от днес 06.02.2011г. на автомивката в съседство,всички горди собственици на ХОНДИ от фен клуба ще си мият колите на 7лв. - пълно.Изискването е само да имате стикер.По този начин,хората ще ни разграничават от останалите.За тези който нямат,ще направя всичко възможно следващия път да има налични.Оставям на разположение тел. на управителя - Ицо 0885/700 556.Мястото е прекрасно,голям паркинг,заведение - мивка !Оставяш колата,мият е,а ти си пиеш кафето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тука добре! Наистина срещата беше добра......е,не доидоха много хора но беше добре! Със заведението на стадиона и мивката е много добре! Но,няма снимкииииииии......фотографа да пуска снимките и да не се ослушва...алоооо!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето част от снимките ;) Срещата мина страхотно. Благодарим на Ianev за добрата организация на заведението и Автомивката :rolleyes: Поздрави! http://james666.snimka.bg/automobiles/regionalna-12-09-2010.533333.22327398

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам беше добре но когато може искам заа мене 2 стикерчета на клуба че днес нямаше :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мен :rolleyes: :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...