Jump to content
Ianev

Месечна среща - Пловдив

Recommended Posts

Ето още малко снимки...

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво добре сте се изкарали другия път ше гледам да съм там .Поздрави на Янев за мивката супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно видео клипче.......Линк:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше чудесна с добра организация. Жалко, че белият ми лебед го няма никъде по снимките, ама тва е сигурно щото вече не беше бял и се възползвах от новата прИмоция на автомивката. Между другото пичовете се престараха в миенето. Така я лъснаха, че ако й върна километража със 100 000 назад няма да й личи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много добра и похвала на Пецата за организацията за заведението и мивката дето ни уреди и снимките са уникални и адашче да ми пратиш снимките и клипа че само ти си се сетил че има един акорд в страни да го снимаш блаодаря за което :) ето скайпа honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки !Снощи,получих едно много изненадващо за мен обаждане !Собственичката на заведението и автомививката на която се събрахме в Неделя !Тази жена,обеща да ни прави и 5% отстъпка и за консумацията от кухнята и бара.Ако се сабираме и по късно,примерно както са Седмичните срещеи от 19:00ч,ще че работи докъто НИЕ сме там.Чесно да Ви кажа това много ме изненада,това е първия човек,който ни подава ръка за по-добра организация,а и по - весело прекарване на срещите.Както се оказа и тя кара ХОНДА !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни новини за началото на седмицата :)Излиза, че тъкмо съм си тръгнал вчера и вие сте отишли на стадиона. Браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер много се радвам за това поне няма да се лутаме из улиците да си търсим кафенце браво браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО на ianev сега само трябва да ге организира за издаването на членски карти и ние като милиционерите да показваме карта и да ни се отваря вратичка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се възползвах от услугите на автомивката преди и ми взимаха 10 лева от редовните 12 и си мислех , че съм на далавера ама днес ми измиха Хондето за 7 и си ударих Г..а в тавана от кеф. :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много добра и похвала на Пецата за организацията за заведението и мивката дето ни уреди и снимките са уникални и адашче да ми пратиш снимките и клипа че само ти си се сетил че има един акорд в страни да го снимаш блаодаря за което :) ето скайпа honda_9977

Хехехе, няма проблеми. Сега чак те добавих в скайп, така че после пиши и ще направим трансфера. Ако пък не можем да се засечем ще ти го кача или на диск или на мемори карта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и едно видео клипче.......Линк: http://www.facebook....v=1742848487631

васенце браво за якия клип
Всички се бяха събрали около твоята кола. Явно има защо! Другият път повече..... Благодарско и за снимките които ти си качил. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...