Jump to content
kraichev

D15B2 и чип

Recommended Posts

Колеги карам Хонда Сивик 5 d15b2 хеч 93г. та въпроса ми е мога ли да я чипна и какви ще са ползите и загубите от това .... ще има ли разлика в разхода ... каква ще е тя ? колко горе доло струва чипването ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При този двигател някакъв минимален ефект за много пари чип 400-800лв. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега такова животно за D15b2 няма знам само, че има някакви опити в тази насока, но до там.Така, че по добре се насочи към swap ако търсиш малко допълнителни кончета и по-жива кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега такова животно за D15b2 няма знам само, че има някакви опити в тази насока, но до там.Така, че по добре се насочи към swap ако търсиш малко допълнителни кончета и по-жива кола.

да но swap-a май излиза доста пари пък и не знам кои ще ми го направи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ~200 - 300лв. за необходимите чарколяци и една "прекрасна" тема като тази, малко труд и свободно време, и си :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ~200 - 300лв. за необходимите чарколяци и една "прекрасна" тема като тази, малко труд и свободно време, и си :lol:

е да но сам едва ли ще успея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ли хондаджии в Пловдив? Все ще има кой да ти я направи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо от чипа да няма смисъл пак помага малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое ? На никакви промени по двигателят и това "моно" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, недей тъй ся. Щом са чули хората, че чип тунинга е голяма работа, няма да йм разбиваме илюзиите сега.п.п Тая тема май скоро ще е в 1 друга...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като стана въпрос за чип я кажете как дасе свържа с 1net или някой друг който разбира от чипосване... писах му Л.С. но все още нямам отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо от чипа да няма смисъл пак помага малко

И как ще пмогне баш на тая стерео простотия /моното / тва ми звучи се едно да си чипна акорда :) . Та него верно го чипнах ма с по големи жиглйори :lol: .Ма моното/д15б2/ с тея два некакви инжектора :) .П.п некои моо и да е успял ма ........ Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открихте ли топлата вода с чиповете за Д15Б зле, че да минавам пак на моно :D ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо от чипа да няма смисъл пак помага малко

Помага малко, да. Толкова малко, че няма да го усетиш даже. От къде ще го купиш този чип?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открихте ли топлата вода с чиповете за Д15Б зле, че да минавам пак на моно :D ?

Aз съм я открил "топлата вода". Ама ако искаш да ти налея ще трябва да е в термос и експресна по еконт иначе ще изстине :P:D;) ;) Или трябва да дойдеш на място да ти налея :D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажа нещо, като човек който има чип на d15b2.Купех чипнато ЕКУ от потребител на сайта, момчето ми даде линк към чужд сайт от където е взимал информациятя и таблицата която е вкарана в чипа, оказа се че в разработването и има пръст и 1net. След като го сложих не усетих да има някъква разлика, сложих и спортен филтър и направих малко тестове със включен чип и без. Може би когато чипа е ON колата е малко по бърза в набирането, казвам МАЛКО, почти неосезателно.Така, че хората с право се ебават и казват че няма смисъл от тази работа.Аз се чудех дали няма как да се поиграе с настройката на самото моно, или стерео както се изрази някой по горе, дали не може втората дюза да впръсква от по отрано или нещо такова което да даде повече мощност при по ниските обороти?!Опитах се да се свържа с 1нет ама така и не ми отговори.Бях ходил и при Дидо - Варненеца знаете за кого говоря и неговите думи след мой коментар бяха: "Що да е спрял мотора, мого си е хубав просто целите му са други! Ако искаш да ти върви добре просто трябва да го държиш малко повече в обороти това е! Като искаш повече трябва да дадеш пари за повече!" и смятам е съвсем прав човека за това на лято с песен и едно Mine me!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях ходил и при Дидо - Варненеца знаете за кого говоря и неговите думи след мой коментар бяха: "Що да е спрял мотора, мого си е хубав просто целите му са други! Ако искаш да ти върви добре просто трябва да го държиш малко повече в обороти това е! Като искаш повече трябва да дадеш пари за повече!" и смятам е съвсем прав човека за това на лято с песен и едно Mine me!

Това е истината :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам d15b2 няма смисъл да се наливат пари в него. То е ясно че истената е в пълната спринцовка и ако има V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открихте ли топлата вода с чиповете за Д15Б зле, че да минавам пак на моно :) ?

Aз съм я открил "топлата вода". Ама ако искаш да ти налея ще трябва да е в термос и експресна по еконт иначе ще изстине :P:) :) :D Или трябва да дойдеш на място да ти налея :D
Прати един термос по Еконт :) П.П. Още една тема с развитие ;)Моля никой да не се обижда :), ама най ми допадат тези отговори: "няма смисъл, защото.... "Поздрави на всички и успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този двигател D15B2 тунинга да тръгне повече е преминаването към пълна инжекция и с повечко финанси една глава V-TEC и ште има сериозен ефект. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де а какво да правим с газовата уредба ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...