Jump to content
BatMitio

Prelude 133ps Не ще да върви!

Recommended Posts

Колеги от 4 дни карам Honda Prelude 2.0 16V 133ps модел 1993г но усештам че колата не е как трябва на 1 и на 2 скорост горе долу набира ама после грам я няма с 300 зора съм вдигнал 150, толкова ли си върви или има нещо? Иначе е много запазена а двигатела си работи спокоино и тихо.Ако може някои да помогне ще съм много благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола е същата: както ускорява от 40-90, така ускорява и от 140-190. Без проблем на магистрала с 4 човека поддържам скорост от 210км/ч.Сам си направи изводите.пп: А ти на газ ли я караш твоята???

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли представа каде може да я закарам някой да я погледне?Защото харчи и доста бензин около 11-12 извън градско. Колата няма газ.

Редактирано от BatMitio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11-12л/100км в смесен режим на каране, си е направо малък разход. Публикувано изображение

 

Не очаквай икономия от този автомобил.

 

Да вдигаш 150км/ч със зор.... е СУПЕР НЕРЕАЛНО при положение че я караш с бензин разбира се.

 

Ако караш Prelude-а с 200км/ч - разхода ти е над 18/100 гарантирано!

 

Ако търсиш икономия от тази кола...забрави.

Ако търсиш удоволствие от шофирането, собствен стил, класика, спортен дух и комфорт - това е колата!

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де това за разхода ще го преживея ама колата е гроб само брамчи защото са и сложили някакво гърне от мотор и нищо повече.Мен ме е срам да я карам защото изглежда доста наточена и спортна а в същото време някои дядка ако настъпи Ладата повечко няма да мога да го изпреваряТова е трагедия направо:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да я вземеш не я ли пробва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Един човек имаше да ми дава пари и за да не го чакам още 1г реших да я взема и даже не я бех карал.По колата е сменил свещи,масло,ремаци и съединител които до преди 2 дена боксуваше ама сега вече спре сигорно е улегнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е направено както трябва! Ако дига обороти в движение без да се увеличава скоростта значи съединителя приплъзва. Друг вариант е ремъка да не е зацепен както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съединител които до преди 2 дена боксуваше ама сега вече спре сигорно е улегнал.

А ти сигурен ли си, че е спрЕл :) защото по горе казваш "колата само бръмчи, а не върви", което ме навежда на мисълта, че изобщо не е спрЕл да буксува съединителя ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автоматик или ръчни скорости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с ръчни скорости а съединителя не боксува просто трудно вдига оборотите, до 100 горе долу върви ама след това спира.Дали не са и големи джантите 16?

Редактирано от BatMitio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,що се занимавате,това е поредната тема пусната от някой пъпчив,незадоволен пубер!

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли катализатор колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мирише ми отново на някой колега от друг форум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждате ли че човека кара prelude "TYPE R MUGEN"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Гледам си от Перник,Мини през Ради дългия от центъра.Викат му инжексциона.На центъра като тръгнеш ктм кафе"Фаги" и офиса на "Лев инс" на Търговска. Там е и химическото чистене. Само че, не се спускаш надолу по преката,а продължаваш още 10 метра направо посока високите блокове при светофара. Гаража е червен и пишше "бош". Не е голям скъпчия :D Това му е телефона. 0898-45-36-95

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалил съм катализатора пак е същата работа.А тоя педал дето пише по горе намерим ли го остава сакат за цял живот,псле пак нека си пише какво си иска.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D

Свалил съм катализатора пак е същата работа.А тоя педал дето пише по горе намерим ли го остава сакат за цял живот,псле пак нека си пише какво си иска.

Кой това? Не им се връзвай- има много пубери, където драскат прстотий постоянно :D п.п.На Ради ако ти е далече първо му дрънни.п.п.2 Плясни една снимка на прелюдеца, че са 3 в Перник Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"А тоя педал дето пише по горе намерим ли го остава сакат за цял живот,псле пак нека си пише какво си иска"Ако,това се отнасся за мен,в четвъртък ще бъда в София,мога да се отбия до Перник да ме осакатиш!Я си дай рег. номер на прелюда и на кого се води,аз ще проверя и ако такава кола съществува публично ще ти се извиня,обаче ако не ще те любя много зверски,нали съм педал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя педал дето пише по горе намерим ли го остава сакат за цял живот,псле пак нека си пише какво си иска.

Колега, няма място за подобни изказвания и манталитет в тоя форум, да знаеш :D Прелюда ти има нужда от сервиз, колегите вече ти го казаха. Повече надали ще получиш помощ тук, потърси майстор и укроти агресията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам такава кола и съм много доволен всички казват,че е стара и заминала ама няма такова нещо. !!! :):P

Редактирано от pikaso906

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще я карам в София,днес трима "'маистори'' я гледаха и всичко било OK.А да питам тоя мотор има ли дебитомер?Защото е със спортен филтър и вместо маркуча е сложена някаква траба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола е същата: както ускорява от 40-90, така ускорява и от 140-190. Без проблем на магистрала с 4 човека поддържам скорост от 210км/ч.Сам си направи изводите.пп: А ти на газ ли я караш твоята???

Подкрепям колегата Парадокс !!! Въпреки ,че съм още с катализатор (пълен сток) от 100 до 200 си ги прави без никакъв зор,дори напротив...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Подкрепям колегата Парадокс !!! Въпреки ,че съм още с катализатор (пълен сток) от 100 до 200 си ги прави без никакъв зор,дори напротив...

 

И моята е в абсолютно стоков вид. Сменил съм само филтъра с конусен K&N, и свещите са ми Iridium Power.

Колега BatMitio, колата ти трябва да върви по този начин: ВИДЕО, а Ладите трябва да ги прави на мармалад. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не аз карам същата марка но нямам никакви проблеми на бензин я карам и не мисля да слагам гас така ми препоръчаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях на сервиз.Компреся има.Всичко по електрониката си работи перфектно,но пак е сщата работа.Остана само да се види белезите на ремака и да сменя горивния филтър.Ако пак не стане я разглобвам за части!

Редактирано от BatMitio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко по мотора е перфектно, огледай си въздушния филтър, също и генерацията, да не се окаже, че има запушване някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях на сервиз.Компреся има.Всичко по електрониката си работи перфектно,но пак е сщата работа.Остана само да се види белезите на ремака и да сменя горивния филтър.Ако пак не стане я разглобвам за части!

Колега май я караш отзад напред... Трябваше да почнеш от филтъра :rolleyes: Като си бил на сервиз неможаха ли да погледнат белезите на ремъка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалил съм катализатора пак е същата работа.А тоя педал дето пише по горе намерим ли го остава сакат за цял живот,псле пак нека си пише какво си иска.

Селски не се коси така на идиоти, че много лош имидж имаме вече.Виж си белезите ,че моята я бъркаха с 1 зъб и в двете посоки,и за ускорение и дума не можеше да става.А пък аванса как дрънчеше ,не съм чувал и лада така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A така ти се струва :rolleyes: Ако я е правил краси на печатницата е чудо,че се е движила изобщо :honda: п.п.Прелюда Ради ли го гледа-няма случай на недоволен клиент:Pп.п.2 Имаше една темичка за срещи-ае да я възродим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше прехвърлила един зъб,сега върви е не е колкото очаквах ама е добре.Мерси за внеманието и съветите,но месля да я сменям ако някои има интерес в мобилето я имаза колеги от форума специялна цена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...