Jump to content
eskalibur

Свестен сервиз

Recommended Posts

Здравейте колеги аз сам нов тук и си търся свестен сервиз в София в който да си направя обслужване на колата, но по възможност да не е най голямата тесла. Мерси много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги аз сам нов тук и си търся свестен сервиз в София в който да си направя обслужване на колата, но по възможност да не е най голямата тесла. Мерси много!

 

Здравей колега,

силно ти препоръчвам сервиза на Омбре. Има във форума негови координати. Цените смятам, че са добри, хората си разбират много от работата и са супер отзивчиви.

Ходил съм при тях и със супер кретенски проблем (не ми се капака за капачката на резервоара) и ми обърнаха внимание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси чакам още предложения моля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кв. Захарна фабрика гр. София

ул. " Суходол " №13

тел: 0878710207 ; 0878555498 ДИДО

Специализиран Автосервиз за TOYOTA ,

HONDA и всички японски автомобили.

 

 

Може да погледнеш и тази тема, относно този сервиз: -> цък <-, но прегледай цялата тема, не само началните постове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте колеги. От сутринта се занимавам с това да обикалям по сервизи и да звъня по тел. Навсякъде ми казват различно като цени за труд и за работа. Питането ми е следното. За това да ми сменят масло филтри накладки , дискове, ремъци абе едно първоначално обслужване колко горе долу трябва да сдам. Питам защото вие вече сте на ясно с нещата. А за цени които ми казаха днес за цялостно обслужване почваха от 150 та до 600лв. Като ми направи впечатление като попитах на няколко места за марки на частите и ми казваха на няколко места една и съ6та марка за накладки обаче цената беше много различна. Затова дайте съвети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мои съвет е да си закупиш частите/по твоят джоб и желаната марка/ и след това всеки грамотен сервизен майстор ще ти свърши работата. Иначе голямата разлика в цената идва от частите и консумативите. Решаваш ти сам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един комшия ми предложи ето този сервиз

 

http://avtoaccounting.com/avto/index.php

 

Питането ми е някой знае ли нещо за него как са там? Да не се мина нещо с тях. Ако имате мнения дайте ги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда е като всяка друга кола, няма нищо сложно и извънземно. Ако не ти е първа кола и си посещавал и преди сервиз, от който си доволен продължавай да ходиш в него :worthy:Ако наистина искаш добър сервиз не го търси във форумите, защото тук ще прочетеш толкова хвалби колкото и оплаквания от едни и същи сервизи. Моя съвет е да попиташ някой познат/роднина с по-голям опит със сервизите и да послушаш неговия съвет.трябва ти старателен и разбиращ майстор, не ядрен физик :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За обслужването, което си описал, цената е по-близо до 500-600лв. Тия за 150лв. ги забрави. И както колегата по-горе е казал, трябва ти майстор с глава на раменете. Хондата не е космически кораб, има коли които са доста по-трудни за обслужване. Не ми се дават примери с разни френски и немски марки, които са пълни с технически недоразумения. Това от личен опит го казвам. Успех със сервиза!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажа какво свърших до тук. Обиколих много сервизи да питам и най-добра цена спрямо марка на частите ми дадоха тук: http://avtoaccounting.com/avto/

 

Мисля да запиша час при тях. Затова ако има мнения очаквам ги да не съм един от миналите се. Ако не ще докладвам аз .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се реших и отидох при сервиза който пуснах. Но не за всичко а само за смяна на масла и филтри. Тъкмо да видя как са и дали да се връщам там. Мнението ми за тях е по-скоро добро. Сервиза се намира на не много оживена улица. Не е супер лъскав, но си имат достатъчно работа явно. Защото имаше хора при тях но не ме караха да чакам или да ме върнат. Добре се държаха и общо взето са забавни пичаги посмях се добре с тях. За цена и време което ми отне това нещо.

 

Масло Мобил 2000Х1 10в40 4л-60лв

 

Маслен филтър -8лв (аз си избрах този имаше и др.)

 

Въздушен филтър – 15лв пак си взех най- тънкия

 

Общо ;83лв. Смяната беше безплатна както и проверката на маслото на скорости и проверка за накладки дискове дали тропа абе всичко по ходовата част. И имаше и бонус ароматизатор ха ха ха. Аз лично съм много доволен за сега и пак бил отишъл при тях. Като разбрах че предлагат и много други услуги. Само ме помолиха преди това да се позвъни по тел. Дано да съм бил и аз от помощ! Мерси на всички които ми помогнаха на мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коректни,много добри и нормални цени-ЛИЦЕНЗИРАН СЕРВИЗ НА ХОНДА В ГОРУБЛЯНЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това там където са автокъщите ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За обслужването, което си описал, цената е по-близо до 500-600лв.

Доообре...130 части и 80 смяна+10 кинта газ е 220кинта све.Колега ако ще сменяш основните части си ги купи първо тях/ можеш да ползваш и този магазин http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=52303 /. После ще ти обясня на лично къде да ти оправят колата не срещу поне 150 кинта :) Човека е в Джерман/след Дупница посока Благоевград първото градче/ и е много грамотен. Имах сериозен проблем и ако искаш ми вервай ако не беше Иво колата до ссега да е брак. !!! п.п.Не ми пречи и сега да ти напиша тела му, но няма да го направя. Пиша го на лични на който има желание. Цената е въпрос на договорка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...