Jump to content
mom4i74

Лекарска грешка и престьпна небрежност

Recommended Posts

Почти 200 регистрирани потребителя, подкрепиха начинанието от вчера следобяд до момента в страницата на Facebook....който има възможност, да пръсне линка на страницата до който и където може....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съболезнования на близките...За тази мъка е трудна утехата :) А относно лекарите, аз лично се питам. Мисля, че те са хора - страхотни, читави или просто боклуци. Но здравето и живота зависят от тях,а в Бъгария останаха малко от първите и вторите....Тези дни, покрай травмите на сина ми, имам доста контакти с лекари - личен и ортопеди.1. Смолян - окръжна болница - отделение по ортопедия и травматология - страхотен лекар, макар и млад, а останалите специалисти - те просто бяха на нивото му :) 2. Личен лекар - София - Прекрасно отношение и бърза реакция, но в случая той не лекува, а просто цялата бумащина мина през него...3. Ортопед в поликлиниката след 2 часа чакане - днес и утре нямам свободни часове....майната му!4. Частно ДКЦ - за 30 минути се направиха рентгена, прегледа и назначението. Цената бе много разумна.Изводите са ясни.Може да си точен лекар и човек - за или без пари. Гадовете са си гадове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Са ще направя една група за тая свиня...

 

П.С> Айде който иска може да се add-ва... http://www.facebook.com/home.php#!/pages/SVINATA-Mihail-Madzunov-ISUL/125234594211067?v=wall

 

Браво! разпратих го вече на 200тина души

 

+1 ! Тоя заслужава повече от смърт! А иначе ми стачкуват така ДОБРИТЕ ни лекари за по-големи заплати и за щяло и нещяло... за жалост много често взеха да стават тея лекарски грешки ... И най-лошото е както каза един колега по-нагоре ,че на дали пе*ала ще бъде осъден.. не и в нашата държава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрирах се в сурат тефтера само заради това.Не знам каква ще е ползата,но със сигурност ще е по-добра от БЕЗДЕЙСТВИЕТО!

Твърдо подкрепям твоито мнение и аз се включих ... !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг подобен случай със същия "доктор"!!:http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/razgovori-gosti/story/1345314596-Koshmarat_na_malkata_Vladi__drug_patsient_na_lekarya_ot_ISUL.html

Редактирано от gpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една по една, кирливите ризи на този ИЗРОД, излизат наяве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че не е само тоя боклук!А най-лошото е че пострадалите хора си мълчат.Трябвало е да реагират веднага,а не сега когато почна да се шуми.Защото има гъзолизци които веднага ще кажат:"Ами ето на,всичко е нагласено.Как така досега нямаше оплаквания от колегата а сега изведнъж толкова много...?".Търсете си правата хора и се борете овреме.Още повече когато става въпрос за човешки живот и здраве!Тоя изрод май се покри нейде?Или аз не следа телевизията?Появявал ли се е изобщо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До понеделник е излезнал отпуска след случая. Цяла България го чака! След изясняване на случая и след като е пак в София, ще се съберем и ще блокираме ИСУЛ! В тъпия Facebook вече има 700 присъединили се към създадената група, в рамките на 2 дни! Ако напишете думата "изродът" в интернет търсачка като Google, нашата група във Facebook излиза на първо място! П.С> За всички ненаясно със случая, можете да се регистрирате тук -> http://www.facebook.com/pages/IZRODT-Mihail-Madzunov-ot-ISUL/125234594211067

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединих. Мисля, че каквото и мнение относно лекаря и каквито и да било съболезнования ще са излишни. Бахти изродите има, не мога да си обесня някой неща.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се даде гласност, сега трябва да направим така, че да не се забрави след седмица и да следим за строго наказание на тоя червей, ако ли не ще го измислим,но той ще страда -което си го направиш сам, цяло село не може ти го направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И З Р О Д:D!:D!;)!;)!! :)(((((((((((((((

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник (когато се прибира от отпуска) всички пред ИСУЛ, да си даде сметка тоя изрод/убиец, че няма да му се размине. Само да вземем да се организираме, като час за да сме повече, да сме единни, поне с това да покажем съпричастност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ако успеете софиянци да направите нещо ще е много добре.Защото не знам за останалите но за мен с тоя оакан бюджет е трудно да дойда,колкото и да подкрепям в душата си това нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиерът: Махнете лекаря заради трагедията с Гергана

 

Публикувано изображение

 

 

Днес Борисов заяви, че д-р Маждужнов трябва да бъде "махнат незабавно". "Няколко дена слушам по новините как ИСУЛ прави проверка, инспекторатът прави проверка, вместо да отидат, за два часа 2 часа да видят епикризата и да вземат решене. Да го дадат на съд или да го махнат поне като лекар. То е ясно какво е станало, един калпав доктор е унищожил не само един живот, но явно от жалбите, които гледах от други семейства... ми настръхва косата. А той явно е търпян" .

 

 

 

ОЩЕ....

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая ни обявиха страницата във Facebook и по bTVhttp://www.btv.bg/story/2058924858-Sluchayat_s_pochinaloto_momichentse_v_ISUL_prodaljava_da_valnuva_zritelite.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей май ще има възмездие.И Бойко казва да се махне тоя изруд, всичко е против него, не виждам какво пречи.Супер радвам се че ще се организирате в София, разбира се няма как да ви подкрепя от Шумен, освен морално - 1 но пари 2ро работа, то айде пари ще се намерят , ма пустат ра бота.Това няма знчение сега.Ако ли пък нещо се размине още по яростно ще атакуваме и нвини и т.н може вече и на протест да се съберем.Прави ми впечатление - това е грозен проблем и е много възмутителен, форума е пълен с хора , а тука 3-4 човека активни.Трябва повече хора да сме съпричастни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да го махат, пе*ала! Как може такова нещо.. на колко ли хора е навредил ,вместо да им помогне :lol: Радвам се и ,че групата във Facebook беше също забелязана от bTV. Това показва ,че има полза от тях! И както се каза вече.. трябва да се сигнализира за подобни неща веднага ,а не да се мълчи и да се чака някой друг да пострада ,че той да тръгне да съди, говори по медиите и т.н. Да го уволняват и съдят тоя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦИТАТ: "....Плешив хрисим мъж, нелепо застинал в опит да се усмихне. А под брадичката му надпис: "УБИЕЦ". Запознайте се с д-р Михаил Маджунов или "Изродът от ИСУЛ", както го кръстиха във въздесъщия Facebook."още...Това се казва отзвук! Аз лично се чуствам горд от постигнатото, остава само възмездието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Маджунов, спа ли спокойно тази нощ?Маджунов, нали помниш какво ти обещах - не съм те забравил, тук съм. И не само аз. Чакаме те.Да се върнеш от екскурзийката, дето си спретна с пари от пациенти и от Здравната каса.Горчи ли ти алкохола, Маджунов?Виждаш ли детето, дето го уби или вече си забравил?Чакаш следващите, нали? За да надпишеш пак болничен престой и да гепиш, да гепиш... Ех, твар нещастна. Аз не мога да те накажа, ама се надявам, че най-сетне държавата ще влезе в час, ще ти сложат белезници и към Централния.Срам ли те е, Маджунов?И пак да питам професор Миланов - професоре, къде се скрихте? Нали сте телевизионна звезда? Сега защо нещо не ви се говори? Чакате комисийка ли - да каже, че Маджунов е невинен?Както подчертах няколко пъти - имате формален повод - лицето Маджунов е окрало здравната каса (в която и аз, и не само аз, всеки месец даваме пари, за да има за вас). Изгонете го за кражба! Или за белите престилки кражбата не е престъпление, а? Създаване на неверни документи с цел лично облагодетелстване - без да съм юрист зная, че има член в НК.Хайде, професоре, покажете се. Не заради мен - заради детето трябва да се покажете!Г-н Велчев, прокуратурата не трябва ли да разследва престъпления като убийство от немарливост и кражба? Има ли вече заведено дело? Кой е прокурора?Г-н Цветанов, къде е акция "Сливици"? Хайде да спретнем държавната машина и да видим къде си вее гъза лицето Маджунов. Хубаво, че прибрахте Килърите, ама този килър какво го правим?Г-н Борисов, хайде и вие да кажете нещо. Или по-добре да направите. Аз все още вярвам, че наистина имате желание нещо да се случи!Г-н Костов, сега е и ваш ред. Когато закопчаха лекарите от Горна Оряховица бяхте доста активни, нали? Животът само политика ли е, г-н Костов? Или детето не е избирател и не ни интересува? (винаги съм гласувал в тъмно синьо - не ме карайте да мисля, че съм бъркал!)Г-н Станишев, член ли е на БСП лицето Маджунов? Затова ли ви няма. Синята лампа на кмета на Шумен по-важна ли е от живота на едно дете? Каква опозиция сте, г-н Станишев - само за "нашите" хора ли?Г-н Константинов, вие? Това, което съм чул е, че сте прекрасен лекар. Като лекар имате ли нещо да кажете? А като здравен министър?Журналистите! СРС-то на Трактора, Патрашкова и Дачков ли са по-важни от живота на едно дете? Това ли е интереса на обществото, а? Проверихте ли имотното състояние на лицето Манджуков, ? Да ви кажа ли как става - има публичен регистър, може да не мърдате от бюрцата и пак да видите какво има. И после да сигнализирате на Кушлев. На мен няма да ми обърнат внимание, ама на вас? Операция "Верту" беше добре, ама операция Маджунов - ще е доста по-хубаво. И по-полезно.Маджунов, покажи се. Сам, с торбичката и към следствието. Няма да те оставя на мира, Маджунов, няма.източник Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че е за хвалба, но днес по обяд като се присъединих към групата, бяхме 1500, а сега (да кажем 12 часа по-късно) сме вече 2300 човека. Добре че всичко става с кликане на мишката, иначе българина няма да се задейства. Дано се стигне до присъда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда сутринта бяха под 1000, аз като администратор на страницата имам видимост към статистиката на посещения и регистрации...точно за 2 часа статистиката направи една права черта нагоре и цифрата почна да се качва с по 10 човека на минута...което може само да ни радва...До два дни ако няма развитие, пиша общо съобщение към всички за блокада пред ИСУЛ....няма друго решение...колкото хора дойдат толкова! Иначе все едно сме се предали!

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

 

От името на роднините на Гери и голяма част от тук присъствашите, фиксирам дата за събиране пред ИСУЛ, за този петък (14.01.2011г.) с цел "изясняване" на случая чрез адекватни действия от наша страна! Който желае и има възможност може да дойде след 12.00ч на посочената дата!

 

Ако не сме там, все едно нищо не сме постигнали, не се предавайте точно сега!

 

БЛАГОДАРИМ ВИ!

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3534611Само толкова ли ще поискат имащите власт от този урод. Къде е прокоратурата и съдът:cool: Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера по радиото слушах че ще има само глоба от 20000лв. В БЪЛГАРИЯ ЕДИН ДЕТСКИ ЖИВОТ СТРУВА 20 000ЛВ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глоба ще има, тя е друго. Родителите мисля, че са почнали досъдебно производство. Да видим от там какво ще излезе. В крайна сметка никой не може да върне горкото дете :cool: Но поне тоя несретник да не може да спи спокойно нощем...

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Доктора" пак е "невинен"...нямам думи вече.Както политиците не са виновни по никакъв начин за състоянието на държавата,така и лекарите не са виновни по никакъв начин за човешкото здраве.Пожелавам му на тоя олигофрен да изпита същата болка която изпитват родителите на детенцето.ЖАЛКО ЗА ХУБАВОТО МОМИЧЕНЦЕ... :) .Аз не съм и очаквал някой с толкова небрежно отношение към работата си да има СМЕЛОСТТА и ДОСТОЙНСТВОТО да се изправи и да каже:"Аз съм виновен".Просто един гнусен червей.Един от многото... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен! Как в тая държава винаги са невинни?! Дето се вика много филми са гледали и действат на принципа 'отричай до дупка.' И както казах в предишни постове - Иначе лекарите ми се правят на "жертви" и ми стачкуват за щяло и нещяло ,не били получавали заплати и т.н. ,а те какво правят за да ги заслужат? Убиват пациентите си?! ..Никога няма да се оправи тая държава докато има такива хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся гледах новините... И вика че бил виновен екипа... ПАРАЗИТ:D И искат лекарите да се криминализира всяко нападение срещу тях. В България вече са малко лекарите... Кофти е че има много като тоя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама екипа къде се е борил за живота на малката Гергана направо му казват в очите, че е помияр, захапаха се и казват, че е негова вианта.Тая свиня няма лесно да се размине така.Колко е долен и нахален, мърша с мърша такава.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана,ходихте ли днес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходили са.....няма що...5000 човека викат на една страница и всичко свършва там, като трябва да се види резултата отиват 10 човека...Дал съм администраторските права на роднини на малката Гери, да публикуват каквото решат и да чистят излишните провокатори пишещи по страницата....П.С> Трябва да продължаваме и да се съберем пак, но да сме повече хора и да го довършим...Какво значи отнемане на лекарски права за 1 година.......това го има само в нашия Булгаристан майка им д*ба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го дадоха по новините тоя ,че е бил уволнен вече.Уволниха дисциплинарно д-р Михаил Маджунов от ИСУЛ Д-р Маджуров е уволненЗа жалост на 2-рия линк пише ,че е само за 12 месеца ,което си е ... без коментар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост на 2-рия линк пише ,че е само за 12 месеца ,което си е ... без коментар.

Той си е уволнен, а 12 месеца няма да може да работи като "лекар"...Време е да отива на топло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...