Jump to content
Crazy job

Бързи и яростни 5

Recommended Posts

Ето и най-новата новина за почитателите на поредицата. http://www.sportal.bg/news.php?id=275712Премиерета за България ще бъде чак на 29 април. :honda:

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха айде да ни идват идеи за тунинг това в кръга на шегата дано и тази серия да е добра като останалите 4ри :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Цък БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 5 - трейлър :D Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха айде да ни идват идеи за тунинг това в кръга на шегата дано и тази серия да е добра като останалите 4ри :D

Останалите три искаш да кажеш :D .Дано изкочи някое хонде да се изкефя максимално :D
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 са, някъде ти се губи една.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в трейлъра тунинговани коли не видях честно казано ;( И тоя филм се превръща в евтин американски екшън май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлъра е обещаващ.С нетърпение го чакам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 са, някъде ти се губи една.

Не ми се губи фен :) 4-та я смятам за боза от класа - :P , за мен тунинг е финиш след 3-та.Къде са черните хонди , където да крадат двд-та -еееех :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ЦъкТук са 12 снимки ... и като се има предвид, че ще има NSX трябва да се гледа задължително :) :)ЦъкТук има още снимки , даже ще има нещо интересно и за феновете на 4х4 :P
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По трейлъра и по напредналата възраст на актьорите, както и по поредния номер, започва да ми прилича на "Смъртоносно оръжие" (ще му викам вече "Дърти и яростни"). Не съм гледал 3-та и 4-та част, но този трейлър няма нищо общо с 1-вата и 2-рата части на филма :) Дано поне има ефекти и "тупа-лупа" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По трейлара ми се струва, че ще е доста добра продукция :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Бързи и яростни" обърна представите на доста келеши с гоуф и бмв и минаха в нашата секта.Този филм отвори очите на доста заспали фиенове на бързите коли!И набързо забравиха максимата"от гоуфу по-ефтино и от бмв по-бързо нема" и минаха на японски машинки!Ще видим как ще е в новата серия!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бързи и яростни ми 5 ми напомня на циганите с каруците,бързо пипат и още по бързо бегат:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,че ти гледа ли го вече,че ти напомня! Маи постовете са по важни,като гледам как си се разбързал да пишеш! Споко нема да ти избяга форума :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично четвъртата част ми хареса много, защото даде на феновете на поредицата това, което искаха да видят - Вин Дизел и неговите култови реплики, Чарджъра, Тунерска кола ( Скайлайнът ), както и събра на едно място героите на първата част ( за мен това е "Библията" ) и показа какво се е случило с тях. А и признайте си: Не се ли изкефихте накрая като видяхте черен NSX каран от Миа ? От петата част не очаквам много, за да не остана много разочарован.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филма е много добър,но в 4 част накрая има яка издънка,точно като се преобръща Субарото му липсват кардани и диференциали.Ето такива работи не бива да се виждат според мен. :worthy: Иначе чакам с нетърпение 5 част :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е с какви коли ще са във филма! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен трейлъра ми харесва с нетърпение чакам да излезе филма .:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парушев: ''Любопитно ми е с какви коли ще са във филма! ''

ЦъкТук са 12 снимки ... и като се има предвид, че ще има NSX трябва да се гледа задължително :):PЦъкТук има още снимки , даже ще има нещо интересно и за феновете на 4х4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един е бог на небето и само Хонда е колата на шосето.:):P:):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ехеее айде да си спретнем единтрийлър :)

Редактирано от sankao5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязъл е в Замунда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Той хубаво е излезнал, ама с какво качество... Съветвам ви да изчакате хубавото качество, иначе няма смисъл да го гледате.А иначе филма ще е супер, даже в новата песен на Дон Омар има кадри от филма:http://www.youtube.com/watch?v=lRWqYR3e7xE

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично според мен 4-тата част беше трагедия... Дано тази да е нещо което да си заслужава.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах филма в Кино и мога да кажа Збогом 'Бързи и Яростни''.... Привет класически Американски Екшън!!!Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на това мнение..... бързи и яросни ще си останат в историята само 1 и 2-ката с колите си, драговите и лудниците...... за мен това РИО ДЕ ЖАНЕЙРО не е никакво бързи и яросни:angry:...... бързи и яросни си бяха колите и гонките, а както каза пумата американски екшън:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моето мнение е , че след първия филм всчко останало беше леш (изкличвам първите 15-20мин. от втора част ;) ). Първия от както е излязълл до сега колко пъти съм го гледал и не ми омръзва не мога да си обесня защо. Пък и в него има най-много Хондели. Петата ще я гледам за спорта да видя какво са измислили пак но едва ли ще съм очарован.

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак и в 5-та част не са пропуснали да вкарат Хонда....даже филма започва с нея Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак и в 5-та част не са пропуснали да вкарат Хонда....даже филма започва с нея Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Те хонда ако пропуснат.. ебати филма ще е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно ще го гледам само за да се убедя че просто ще е поредното продължение-боза на едно от попаденията в графата "интересни филмчета".Не знам за добро или за зло ще е това че няма да се акцентира върху идеята от първа серия.Като се сетя след акто излезе колко келеши започнаха да дават всичката газ по светофарите...повечето не правят разлика между филми и реалност и така стават белите.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен NSX пичове......мноооого яко!!!!

Дам и едно ''дупе'' на Сивик седан има :rolleyes: Като цяло очаквах повече. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса филма, определено е по-добър от 4-та част. И май ще чакаме и следваща..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

НА мен също ми хареса гледах го преди 2-3 дни на пред премиера сивика седан даже е 1 към 1 с моя даже и стоповете хахаха. А друга серия едва ли ще има ..

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...гледах филма и нищо бързо и яростно не видях некъв посредствен екшън.Спокойно може да не правят повече серии освен ако не искат да се състезават кой ще направи най посредственна и тъпа серия :lol: :lol: :lol: :lol: Бързи и Яростни СБОГОМ Амин :bye:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що и аз гледах последната версия :) На доста места има издънки на оператора с камерата ;) Кола пада от влак с прилична скорост и след това нищо й няма :) Иначе е забавен филма. Най-вероятно ще има и друга част - Мишел Родригес пак се включва в игрите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен пък ми хареса само как Вин дизел ошамари Скалата и то мъжката :box::argue:

Редактирано от doggy
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 1-ва и 2-ра и 3-та част бяха наблегнали на колите, а тази си е чисто и просто един екшън.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...